بازی های PlayStation Vita

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
جدیدترین و چرت ترین اسپایدرمن کنسول ها
نه اتفاقا بازی بدی نیست,یک سری مشکلات داره و بزرگ ترین مشکلش مبارزات بازی هست که علاوه بر تقلیدی بودن,اسون هم هست.:|البته بازی خوبی هست اگر پورت بشه با کله یک ویتا می گیرم

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
نه اتفاقا بازی بدی نیست,یک سری مشکلات داره و بزرگ ترین مشکلش مبارزات بازی هست که علاوه بر تقلیدی بودن,اسون هم هست.:|البته بازی خوبی هست اگر پورت بشه با کله یک ویتا می گیرم
واسه این بازی؟!:|

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران

من اصلا باهاش حال نکردم، بازی از یه حدی هم دیگه آسون تر باشه حوصله آدم رو سر می بره (مثل Little Big Planet)، مراحل و داستانشم که تکراری بود.

با وجود همه ی اینا راست میگی رو ویتا انگار که یه بازی دیگه اس، دلم میخواد اوپن ورلد با یه گرافیک معقول در حد ویتا (یعنی فقط 15% ضعیف تر از PS3) باشه تا از قدرت این غول کوچولو کیف کنم.راستش اون سری که بتمن لگو برای ویتا اوپن ورلد نیومد خیلی حالم گرفته شد!

- - -ویرایش - - -

من که الان یکی دو هفتست ویتا رو روشنم نکردم اصلا روی خط نرفتم رفیقای شبکه سونی م می دونن . تنها دلیل روشن کردنش در هفته آینده احتمالا گوش دادن به Ultimate Michael jackson Collection و بازی Street fighter x tekken که برای پلاس هستش .

آخه بازی قدیمی که خوبم نیست به چه دردم می خوره پورت کنن ( اسم کنسول رو باید می ذاشتن PS HD Collection یا PS Ports :| ) امروز یه بازی روی اندروید می رفتم باید اسم برند هایی که نشون میده رو حدس بزنی بسیار چالش انگیز تر و جذاب تر از بازی های فعلی ویتا بودن :d

امیدتون به Btaman Blackgate و Tear away باشه !

آره والا بازی های قدیمی تا جایی به آدم مزه میدن که حس نوستالاژیکت نسبت بهشون اغنا نشده باشه بعدش که اغنا شد اونوقت ما می مونیم و یه مشت تکستچر 1X1 با یه گیم پلی درب و داغون دهه نودی! بعضی از بازی هایی رو که با ذوق و شوق برای ویتا پورت میکنن من روی همون نسل اونم با قیمت مفت بازی کپی رغبت نمیکردم بازی کنم، تازه اونم یه جوری پورت میکنن که هم فحش به خود سونیه هم به ویتا هم به ما!

منم VITA رو خوابوندم پتو هم کشیدم روش خاک نشینه تا موقعی که Batman بیاد، البته هر از گاهی اون New Little king's story رو اگر حوصله ای باشه بازی میکنم.

- - -ویرایش - - -

اگه یه پورت درست و حسابی کنند حق داری ولی کاش سونی میفهمید که یه عده مثل خودت منتظر یه بازی توپ هستند تا بهونه کافی برای خرید ویتا داشته باشند، والا بازی خیلی مهمه ،مثلا همینطور که میدونید قدیما خیلی ها بخاطر سری GTA پلی استیشن 2 و 3 میخریدند خیلی هام منتظر یه بازی MGS یا GTA برای ویتا هستند تا برند ویتا بخرند.

خوبه یه خبر قدیمی از Rock Star راجع به ویتا بخونید:

http://www.playstationlifestyle.net/2011/11/01/what-do-you-want-from-rockstars-vita-game/

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بابا وقتی پی اس پی تونست جی تی ای های پی اس2 رو اجرا کنه و 3تا جی تی ای داشت ویتا نمیتونه کم کم 4 رو اجرا کنه؟ چهارتا اکتیویتی جدید براش بذارن ملت مث خر میخرنش:D
بچه ها جمع بشیم با هم بریم یه جایی که سونی خودش چک میکنه افرادش اونجا رو پیغام اعتراض امیز ولی مودبانه بذاریم:D جواب میده:D

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
بابا وقتی پی اس پی تونست جی تی ای های پی اس2 رو اجرا کنه و 3تا جی تی ای داشت ویتا نمیتونه کم کم 4 رو اجرا کنه؟ چهارتا اکتیویتی جدید براش بذارن ملت مث خر میخرنش:D
بچه ها جمع بشیم با هم بریم یه جایی که سونی خودش چک میکنه افرادش اونجا رو پیغام اعتراض امیز ولی مودبانه بذاریم:D جواب میده:D
در اینجور موارد پایم ناجور:D

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
اصلا GTA IV رو بی خیال یکی بیاد به من توضیح بده چرا GTA III و GTA Liberty City باید برای ios پورت بشه که اصلا نمیشه با تاچ بازی کرد بعد برای ویتا عرضه نکردن .
الان با پورت همین 2 تا بازی ویتا دارا خوشحال میشدن از جمله خودم .
این کنسول رو که HD Collection کردن این 2 تا بازی هم روش .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
rockstar کلا هم فکر نکنم بدش بیاد بازی برای ویتا بسازه. اون زمان که psp بود بازی مثل gta vice city stories رو براش داد - حالا شما حساب کنید بخواد با قدرت ویتا یه gta یا اصلا یه read dead بزنه چه کاری میتونه بکنه ....
اما بیشتر فکر کنم چون rockstar روی بازیاش سرمایه گزاری زیاد میکنه و بودجه های درست حسابی میده باید فروش بازیش هم تضمین باشه. باید فروش ویتا بالا بره یا سونی بره دره گوشه rockstar یه چی بخونه ( $$$$$$$$$ ) که همچین چیزی بشه .

الان مثلا همین لیوان چقدر گفت تلاش کرد که bioshock رو روی ویتا شروع به ساخت کنه اما انگاری هیشکی محلش نزاشته. نمیدونم سونی چرا میره روی nihilistic با اون cod داغونش سرمایه گزاری میکنه بعد یکی مثل Irratinales میاد میگه اقا من میخوام بسازم اما لینک نشدم با ناشر و سونی چرا تحویلش نمیگیرن . الان همه دیدیم که مثلا با killzone ویتا واقعا قابلیت fps هم داره ... باید این bioshock رو make it happen میکردنش ×_×

الان باز این بازیهای indie درست حسابی و cross buy و قابلیتهای vita روی ps4 احتمال داره خیلیا رو تشویق به خرید کنه. تا اخره امسال هم که مجموعه بازیهای aaa خیلی خوب میشن و قیمتاشون هم بد نیست به نسبت.

فقط بعضی از این indie خیلی گرونن . من همش توی کفه splunky بودم .... 20 دلاره تو استورم :-o حسشم نیست روی pc اینطور بازیا رو برم....

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران

منم موافقم.برای این کار Playstation US شیش تا روش گذاشته: توئیتر،فیس بوک،فرومس های ارتباط با مشتریان، یوتیوب و... که بنظرم فیس بوک از همه مناسب تره.می تونیم یه صفحه اعتراض آمیز بزنیم که در این صورت همه ی سوخته دلان ویتا از سراسر دنیا لایک میزنن اونوقت این صفحه میشه بلای جون سونی:
https://support.us.playstation.com/app/contact_options

اما Playstation UK فقط راه فروم رو باز گذاشته که بیشتر حالت پرسش و پاسخ داره و احتمالا قبل ثبت کنترل میشن و اعتراضم نمیشه گذاشت اگرم بزاریم زود حذف میکنن:
Support faqs

پس از فیس بوق پلی استیشن آمریکا اقدام میکنیم.

قبلش باید یه تاپیک خارج از اینجا راجع به اعتراض بزنیم ، بعد متن فارسی رو تنظیم کنیم بعدشم به اینگلیسی ترجمه و یه صفحه براش باز کنیم در آخر هم لایک و بین همه منتشرش کنیم.

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
دوستان اگر علاقه دارن برن امضا بزنن برای تایید GTA یا هر بازی دیگه ای برای ویتا
اینجا برید
www.change.org

اینم خیلی خوبه یادمه برای درخواست GTA IV واسه PC از همین سایت 300,000 امضا جمع شد.ایتالیایی ها قبلا GTA V For PS VITA رو زدن 53 تام فکر کنم امضا جمع شده:
http://www.change.org/it/petizioni/rockstar-games-gta-v-version-for-psvita

اینم میزاریم رو صفحه اعتراض آمیزمون تا عده بیشتری ببینن و امضا کنن.خیلیا از این حرکتا خبر ندارند وگرنه حتما همکاری میکنن.این کار ما یه لقمه ی از پیش جویده شده ی آماده اس برای معترضین بی بخاری که فقط بلدن تو دلشون اعتراض کنن.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یه بولی هم برای ویتا بیاد من راضیم الله وکیلی :D ! خوب من آرمان یا هرکسی که میتونه یه تاپیک برای جمع آئری امضا تو بازیسنتر بزنه و بریم تو کارش که امضا جمع کنیم ! شاید بشه بعضی مایکرو فنها رو هم راضی کرد همشون ترول نیستن آخه :D

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
یه بولی هم برای ویتا بیاد من راضیم الله وکیلی :D ! خوب من آرمان یا هرکسی که میتونه یه تاپیک برای جمع آئری امضا تو بازیسنتر بزنه و بریم تو کارش که امضا جمع کنیم ! شاید بشه بعضی مایکرو فنها رو هم راضی کرد همشون ترول نیستن آخه :D

خب تاپیک رو بزنید بریم همونجا بحث این تاپیک زیاد منحرف نشه، اگر تا 15 دقیقه ی دیگه کسی نزنه خودم میزنم.

ماکرو فن ها که همکاری میکنن، یه کنسول دستی درست و حسابی که بیشتر نداریم.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

30 دقیقه شد، با اجازه ی کاربران قدیمی و پیشکسوت بازی سنتر تاپیک رو میزنم.

آخرین ویرایش:

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر