بازی های PlayStation Vita

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
اقا انگار اعتراض ها زیاد نبوده چون سونی بازم indie معرفی کرد برای ویتا سرعت اینترنتم اومده پایین وگرنه یه عکس هم میزاشتم اسم بازی هم هست lone survivor

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
اگه کسی کمک خواست رو من هم حساب کنه....سابقه خوبی هم تو فیس بوق دارم.
Sajjad imanian
سرچ کنید من رو می بینید...

ارسال شده از C6602 با استفاده از تپاتالک 2

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
من فکر نمی کردم J&D انقدر افت فریم داشته باشه ( حتی تصورشم سخته ) از Assassin بدتره !!! شماره سومش تقریبا غیر قابل بازی هستش تازه یه به روز رسانی هم داشت .
من یه j&D روی PSP بازی کرده بودم عالی بود ولی این Collection خیلی رو اعصابه به درد نمی خوره . Sly cooper هم 10 پوند دادم ولش کردم همون اوایل فوق العاده خسته کننده بود . تا الان هر چی خریدم به جز MJ Exprience همش از پول مفت بوده که رفته
از بازی های پلاس هم فقط Unit 13 دریافت داشته + Uncharted
گنـــــــــــــد خورده تو جــــــــــــــــــــــــــــــــــــام هام رفته .

بتمن بیاد من یکم اعصابم آروم بشه :|:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقا انگار اعتراض ها زیاد نبوده چون سونی بازم indie معرفی کرد برای ویتا سرعت اینترنتم اومده پایین وگرنه یه عکس هم میزاشتم اسم بازی هم هست lone survivor

lone survivor خیلی وقته برای ویتا و ps3 تایید شده بود
امروز اعلام کردن بازی 25 برای اروپا میاد و us هم 2 هفته بعدش
بازی خیلی AAA هست به شدت. من روی pc رفتمش. تاپیکش رو بعدا میزنم ... این نسخه directors cut هست که تغییراتی هم به صرف بهتر شدن بازی روش انجام شده . 100% میگیرمش دوباره.

من فکر نمی کردم J&D انقدر افت فریم داشته باشه ( حتی تصورشم سخته ) از Assassin بدتره !!! شماره سومش تقریبا غیر قابل بازی هستش تازه یه به روز رسانی هم داشت .
من یه j&D روی PSP بازی کرده بودم عالی بود ولی این Collection خیلی رو اعصابه به درد نمی خوره . Sly cooper هم 10 پوند دادم ولش کردم همون اوایل فوق العاده خسته کننده بود . تا الان هر چی خریدم به جز MJ Exprience همش از پول مفت بوده که رفته
از بازی های پلاس هم فقط Unit 13 دریافت داشته + Uncharted
گنـــــــــــــد خورده تو جــــــــــــــــــــــــــــــــــــام هام رفته .

بتمن بیاد من یکم اعصابم آروم بشه :|:d

J&D رو کلی من گفتم نگیرید D: نابوده @_@
ولی انصافا sly خیلی قشنگه . همون قسمت اولش رو تموم کردی بقیش خیلی قشنگ میشه ... معلومه پاش نشستی. منم اولش رو رفتم خیلی خوشم نیومد . 2-3 ساعت رفتم جلوتر هی بازیش بهتر شد و قشنگتر شد کلا ...

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
درود
آقا این بازی Dokuro چطوره؟ سبکش پلتفرمره دیگه؟ می ارزه 14 دلار پاش بدیم؟
سپاس
سلام نه اصلا ارزش بازی کردنم نداره چه برسه به خریدن برا پلاس مجانی شد من دانلود کردم بازیشو کلا یه مرحله بازی کردم بعد پاکش کردم :|

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
Monster Hunter Frontier G برای PS Vita تایید شد

هیچ نسخه‌ای از Monster Hunter Frontier در خارج از ژاپن منتشر نشده است، این بدان معنا خواهد بود که Monster Hunter Frontier Online و Monster Hunter Frontier G در بیرون از ژاپن عرضه نخواهد شد. :|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این gravity rush تایید شد ! اما trailer به جوریه ! مثلا نمیگه GRAVITY RUSH 2 فقط میگه Coming fall !
اما از استایل گرافیکش تابلو هست که روی ویتا هست

توی TGS فقط یک سری عکس اینا ازش نشون دادن .... از kat - و اخرش هم یک تکه از بازی نشون میده

اینم لینک از IGN به همراه ویدیو
TGS: Gravity Rush Sequel Incoming? - IGN

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,846
نام
مرتضی
واقعا از یک گروتی راش جدید استقبال میشه نسخه اول که خیلی لذت بخش بود عکس های آنونسش رو هم دیدم و خوشم اومد دوباره میخوام نسخه اول دانلود کنم بازی کنم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر