بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به دیابلو نزدیکه؟ شما خودتون تجربش کردین؟انلاین داره؟
بازی Silent hill lost memories ( لول ) به diablo و اون تیپ سبکها نزدیک هست !
به نظرم زیاد برای Army crops of hell ذوق زده نشو ... من بازی کردم ... گرافیکش که واقعا مثل psp هست. شاید کمی بهتر اما gameplay بد نیست فقط تکراری میشه ... اگر ارزون گیرت میاد مثلا 15 دلار !!!! اون وقت بخر ! مگرنه قیمت اصلیش یا حتی 30 هم به نظرم زیادشه ...

داداش برا اینکه بازآیی متوسط رو به پایینو خریدی!سول سکریفایس خیلی عالیه!بخصوص شورعش که فجیع خفنه!قبل خرید بازیات مشورت کن!
راستی من فکر میکنم یه CIVilization رو ویتا عالی میشه!!!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
خب کلا Assassins creed - Soul sacrifice - متاهاشون بد نبود ... 70 بودن
SS هم که شد 77 - 76 البته به نظرم SS از اون تیپ سلیقه ای هاست مثل GR .من هنوز نخریدم ... شاید بعدا بگیرمش

اره Civilization عالی میشه ! حتی اون نسخه 2d که خیلی وقت پیشا روی ipad اومده بود من رو معتاد میکرد ! چه برسه مثل نسخه xbox360 وps3 براش درست کنن . خیلی خوب میشه مخصوصا اینکه touch هم داره.

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
نسخه ترایله sine Mora رو گرفتم خیلی خوشم اومد.بنظرتون اینو با guacamelee ارزش داره بخرم ?

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

دوستمون راست می گه ، Sine Mora نسخه pc رو بازی کن از هر نظر بهتره ، من نسخه ویتا بازی کردم اصلا خوشم نیومد در حالی قبلش PC بازی کرده بودم خیلی خوشم اومد ، نمی دونم ولی نسخه ویتاش برای من اصلا قابل قبول نبود و با بازی کردن دموش از خریدش پشیمون شدم . ( Urban Trial Freestyle توی این محدوده قیمت بازی ها به نظرم خیلی خوبه اگر به سبکش علاقه داشته باشی )

Guacamelee هم که خودت بهتر می شناسیش بازی ارزشمندی ، فقط کوتاه هست و سلیقه ای )

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
دیگه شاهکار یوبی سافت به اوج خودش رسید اساسین لیبریشن رو افتادیم تو یه باگ تو مرحله چهار دیگه رد نشد .تو فروم های خارجی دیده بودم نوشته بودن بعضی ها گیر کردن دیگه رد نشده ولی فکر نمیکردم برای من اتفاق بیفته تو اساسین 3 هم از این مشکلا زیاد بود تو بازی نما هم نوشته بود به هر حال که حسابی ضد حال زد بیخیالش شدیم دادیمش رفت .

Hekmatyar

کاربر سایت
Jan 6, 2013
106
نام
حسام
دیگه شاهکار یوبی سافت به اوج خودش رسید اساسین لیبریشن رو افتادیم تو یه باگ تو مرحله چهار دیگه رد نشد .تو فروم های خارجی دیده بودم نوشته بودن بعضی ها گیر کردن دیگه رد نشده ولی فکر نمیکردم برای من اتفاق بیفته تو اساسین 3 هم از این مشکلا زیاد بود تو بازی نما هم نوشته بود به هر حال که حسابی ضد حال زد بیخیالش شدیم دادیمش رفت .

داداش تا حالا 1 دونه بازی رو تموم کردی ؟!

سایلنت هیل . اساسین . و ... همرو دادی رفته که اونو zone 8 اینو مرحله فلان :d

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
داداش تا حالا 1 دونه بازی رو تموم کردی ؟!

سایلنت هیل . اساسین . و ... همرو دادی رفته که اونو zone 8 اینو مرحله فلان :d

ات اشغالا رو تموم نمیکنم :d . ردیف باشه پلات هم میکنیم ریمن و انچارتد رو پلات کردم که سر انچارتد پیرم در امد :d .

ijnmko

کاربر سایت
Oct 7, 2011
226
به عقیدهی من باید یه بازی استراتژیک برای این ویتا بدن بیرون با توجه به تاچش خیلی لذت بخش میشه
یه چیزی مثل diablo3 خوراکشه

Hekmatyar

کاربر سایت
Jan 6, 2013
106
نام
حسام
ات اشغالا رو تموم نمیکنم :d . ردیف باشه پلات هم میکنیم ریمن و انچارتد رو پلات کردم که سر انچارتد پیرم در امد :d .

ات اشغال :|
AC قبول ولی SILENT HILL اخه ات اشغاله ؟
نزن این حرفو نامرد :D

درضمن این بازی اشغالیارو میگیری بیا بده به من :)

---------- نوشته در 01:43 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:42 AM ارسال شده بود ----------

به عقیدهی من باید یه بازی استراتژیک برای این ویتا بدن بیرون با توجه به تاچش خیلی لذت بخش میشه
یه چیزی مثل diablo3 خوراکشه

استرات ؟
منظورت RPG ـه یا من سبکارو بلد نیستم :-s

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
آقای Shahid Ahmad، مدیر ارشد بخش توسعه ی تجاری واحد سرگرمی های سونی، اشاره به عنوانی AAA کرده که در راه کنسول دستی جدید این شرکت، یعنی پلی استیشن ویتاست.

وی در توییتر شخصی خود مطلبی عنوان کرد که باعث ایجاد شایعات بسیاری شد:
“عنوان بسیار بسیار بزرگ و هیجان انگیز در راه ویتاست؛ هیچ چیز دیگه ای نمی تونم بگم جز اینکه تا چند ساعت توی شوک خواهید بود.”
پس از این توییت، Shahid ahmad، پیام های دیگری داد تا نشان دهد که بازی مورد نظرش چه بوده:
“مطمئنم که از نمایش لذت خواهید برد، هیچکس ویتا رو فراموش نکرده! باور کنین. امیدوارم پیش از E3 بتونم چیزهای بیشتری عنوان کنم، یه چیزی برای همه!!”
بازی مورد نظر ایشان احتمالاً در نمایشگاه لس آنجلس رونمایی خواهد شد؛ او اطلاعات بیشتری از این عنوان بیان نکرد جز اینکه این عنوان یک عنوان مستقل و یا معمولی نیست، پس می توان نتیجه گرفت یکی از عناوین بسیار بزرگ، راه به ویتا باز کزده است.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یعنی تاریخ معرفیش چند ماه دیگه میشه ؟ خیلی مهمه که این یک عنوان خیلی معروف مثل gta یا mgs باشه چون قبلا هم شایعه شده بود یه mgs جدید برا ویتا داره میاد ! gta ـم شایعه شده بود نه ؟
GOW هم باشه خوبه :D

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
احتمالا یا GTA هستش یا Resident evil
بعد اون احتمال می ره Gt یا god of war یا assassin s creed باشه !
و در مرحله آخر به احتمال کم Infamous یا Call of duty جدید !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر