بازی های PlayStation Vita

• Thread starter Thread starter RONIIN
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
پس اول GC و بعدشم اگه اگه اگه شد راکت رو میخرم :دی ممنون از همه دوستان

---------- نوشته در 08:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:45 PM ارسال شده بود ----------

فقط لطفا اینو حتما جواب بدین !
من به استور امارات دسترسی ندارم الانم اکانتم آمریکائه ( هرکاریم میکنم با 3 نمیره تو استور نه تنها تو استور امارات بلکه تو مال هیچ رجینی رو باز نمیکنه با اینکه 4.41 و اخرین آپدیت استورو دارم )
میشه قیمت گواکاملی تو امارات رو به من بدین ؟ تو آمریکا 14.99 دلاره میخوام بدونم اگه تو امارات صد در صد همین قیمته سریع ریست فکتوری کنم

دوستان این zombie tycoon رو حتمی بگیرین multi خیلی خوب کار شده نسبت به rts های pc شبیه جکه ولی انصافا در سطح بالاتری نسبت به rts های کنسوله و کنترلش برای کنسول بهینه شده و عمق خوبی داره single خیلی کوتاهی هم داره در کل می خواین بگیرین برای multi ش بگیرین

چرا ! من پیشنهاد میکنم رجین 2 بساز چون پلاسشم بهتره ! اون یکی بازیه پلاس رجین 1 تیکن 6 ـه پی اس پیه !
تو مولتی به مشکل میخوری حالا خود دانی :دی
یکی جواب اینم بده :
فقط لطفا اینو حتما جواب بدین !
من به استور امارات دسترسی ندارم الانم اکانتم آمریکائه ( هرکاریم میکنم با 3 نمیره تو استور نه تنها تو استور امارات بلکه تو مال هیچ رجینی رو باز نمیکنه با اینکه 4.41 و اخرین آپدیت استورو دارم )
میشه قیمت گواکاملی تو امارات رو به من بدین ؟ تو آمریکا 14.99 دلاره میخوام بدونم اگه تو امارات صد در صد همین قیمته سریع ریست فکتوری کنم

چرا ! من پیشنهاد میکنم رجین 2 بساز چون پلاسشم بهتره ! اون یکی بازیه پلاس رجین 1 تیکن 6 ـه پی اس پیه !
یکی جواب اینم بده :
قیمت بازی تو استور امارات ۱۶.۹۹ هست.
Soul Sacrifice هم اومده و ۳۴.۹۹ هستش.

یکی جواب اینم بده :

الان همین بازی های مجانی توی استور امارات هم هست؟تیکن 6 و.....

من دمو گراویتی راشو دانلود کردم!اما چیزی نفهمیدم از بازیش
33.gif

یکی توضیح میده!؟

---------- نوشته در 08:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:19 PM ارسال شده بود ----------

مگا من هم هست که به لعنت خدا هم نمیارزه
پیشنهاد میکنم اصلا پلاس نشو !!
برو یه لیتل بخر +2 تا بازی آرکید که فردا به خودت فوحش ندی
جدی میگی؟
4-5 تا بازی مجانی داره که!
کی بازی جدید اضافه میکنن بهش؟

ببین منم میگم پلاس نشو چون : بعد از اینکه بازیای مجانیو گرفتی وقتی که مدت زمان کاربریت تموم شه دیگه نمیتونی از بازیا استفاده کنی تا اینکه دوباره شارژ کنی اکانتتو ! 3 ماهه میخواستی یا یه ساله ؟ به جای پلاس یه بازی خفن و خوب میتونی بخری ( حالا nfs mw - rocketbird-guacamelee یا حتی LBP ! ) من پیشنهادم اینه که پلاس نشی ! البته اگه حجم اینترنتت نامحدوده و وقت برای بازیم زیاد داری پلاس شو می ارزه ( اگه محصلی بذار بعد امتحانات پلاس شو که حسابی لذت ببری از بازیای فری )

ببین منم میگم پلاس نشو چون : بعد از اینکه بازیای مجانیو گرفتی وقتی که مدت زمان کاربریت تموم شه دیگه نمیتونی از بازیا استفاده کنی تا اینکه دوباره شارژ کنی اکانتتو ! 3 ماهه میخواستی یا یه ساله ؟ به جای پلاس یه بازی خفن و خوب میتونی بخری ( حالا nfs mw - rocketbird-guacamelee یا حتی LBP ! ) من پیشنهادم اینه که پلاس نشی ! البته اگه حجم اینترنتت نامحدوده و وقت برای بازیم زیاد داری پلاس شو می ارزه ( اگه محصلی بذار بعد امتحانات پلاس شو که حسابی لذت ببری از بازیای فری )
ممنون از راهنمایی.
این بازی های تاپ رو بصورت فیزیکی میخرم!
بله!محصلم
نتمم نا محدوده!البته با سرعت ذغالی:d

گریویتی راش بد نیست
باید با دکمه های L , R جاذبه رو خنثی کنی و به این ور اون ور جهش کنی
و کم کم چپتر چپتر بری جلو غول ها رو بکشی و ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or