بازی های PlayStation Vita

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
قصد دارم فقط یه بازی بخرم ! ( پس نگین این دوتا خوبن جفتشو اگه میتونی بگیر )
کودوم عالی ترین وبهترین درهمه زمینه هاست ؟!
Killzone liberation ( رو پی اس پی بازی کردم ولی تموم نکردم )
rocketbirds
guacamelee
میخواستم گوست آو اسپارتا هم بگم ولی حوصله ندارم بازیش کنم ام جی اس پیس واکر ـم بود منتها رو 360 دارمش !

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
rocketbirds
guacamelee
میخواستم گوست آو اسپارتا هم بگم ولی حوصله ندارم بازیش کنم ام جی اس پیس واکر ـم بود منتها رو 360 دارمش !

Killzone liberation بازی خیلی خوبی نیست ! سبک دوربینشم حالت استراتژیک داره ! سختم هست بازیش ارزش اعصاب خورد کردن نداره .
به نظرم Rocket bird بهتره برای خریدن . باز خواستی ویدیو هاشون رو توی youtub e ببین کدومو خوشت میاد

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
rocketbirds
guacamelee
هیچ کدوم رو :D
الکی هدر نده صبر کن یه چیزی بیاد که ارزش داشته باشه

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
rocketbirds
guacamelee

Guacamelee ! خودم هنوز بازی نکردم ولی به شدت ازش توی Y T ویدیو دیدم و خیلی خوشم اومد فقط به نظرم بازی هست که هر سلیقه ای ازش خوشش نمی یاد یک جور خاص هست ! ولی به من باشه به خاطره شخصیت اول بازی و تیپ راه رفتنش می گیرم چه برسه به ویژگی های دیگش! بی شک ارزش بازی کردن و داشتن روی ویتا داره ، امتیازاتشم که عالیست-Cross B هم که هست ، حجمشم که خیلی مناسب ، تا جایی می دونم تا حدود زیادی Open World هم هست ، پس گیم پلی طولانی و پر و پیمونی داره ، گرافیکشم که خیلی باحاله ، سازندشم کلا موجودات خلاقی هستن، دیگه چی ;;) بازم سلیقه خودت ملاک در کل.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
مشیناریوم رو رو pc میتونم برم برای همین نمیگیرم ! پیشنهاد دیگه ای برای یه تک بازیه خوب برای خرید و دانلود دارین ؟ دیگه حداکثر 14.99 دلار باشه ( 15 دلار )
از همه بالاییا بابت جواب ممنون الان یو تو یو ب ( :| ) رو چک میکنم
الان ویدیو ها رو دیدم ! راکت برد گیمپلی ـش عالی بنظر میاد ! دستگارو تکون میدی بک گراند تکون میخوره ! گواکاملی خیلی باحاله ولی گیمپلی کامل ندیدم ولی فعلا راکت جذبم کرده اگه آرمانم بگه عالی میشه !

آخرین ویرایش:

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
killzone : liberation حرف نداره. یعنی واقعا این بازی عالیه. تازه 4 ، 5 تا مرحله مجانی هم داره که میتونی دانلود کنی. :)

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
killzone : liberation حرف نداره. یعنی واقعا این بازی عالیه. تازه 4 ، 5 تا مرحله مجانی هم داره که میتونی دانلود کنی. :)

منم تایید میکنم کیلزان لیبریشن پی اس پی فوق العاده است چلنج هاش هم اعتیاد آوره گیم پلی هم خیلی خوبه به نظر من بازی بسیار عالی هست...من خودم چندبار تمومش کردم هنوز دوست دارم رو درجه سخت یه بار دیگه برمش....

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,855
نام
مرتضی
rocketbirds
guacamelee

صد درصد guacamelee

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
مشیناریوم رو رو pc میتونم برم برای همین نمیگیرم ! پیشنهاد دیگه ای برای یه تک بازیه خوب برای خرید و دانلود دارین ؟ دیگه حداکثر 14.99 دلار باشه ( 15 دلار )
از همه بالاییا بابت جواب ممنون الان یو تو یو ب ( :| ) رو چک میکنم
الان ویدیو ها رو دیدم ! راکت برد گیمپلی ـش عالی بنظر میاد ! دستگارو تکون میدی بک گراند تکون میخوره ! گواکاملی خیلی باحاله ولی گیمپلی کامل ندیدم ولی فعلا راکت جذبم کرده اگه آرمانم بگه عالی میشه !
به نظر منم rocketbirds خیلی fun هست تو y t u دیدم باحاله گیم پلی اش مخصوصا وقتی مرغا میترکن:))

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
ای بابا ادمو وسوسه میکنین :D دلم میخواد ستاشو بگیرم ولی فقط یدونه میتونم :( واقعا کودومش ارزش تکرار بالایی داره ؟

ددست عزیز من کیلزونو بازی نکردم ولی اون دوتا رو بازی کردم.به نظر من که جفتشو بگیر من با دوتاش حال کردم ولی اگه میخوای یکیشو بگیری من guacamelee رو پیشنهاد میکنم چون هم طولانی تره هم گیمپلی اش متنوع تره و هم شوخیهای فوق العادش خیلی حال میده مخصوصا اخرش تو مرحله برفی که دیگه اخرشه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ای بابا ادمو وسوسه میکنین :D دلم میخواد ستاشو بگیرم ولی فقط یدونه میتونم :( واقعا کودومش ارزش تکرار بالایی داره ؟
guacamelee ! کامل کردن 100% شاید حدودا 8 ساعت زمان ببره اما خوده بازیش قشنگه ... به نظرم از Rocketbird قشنگتره !
Killzone هم چند ماه دیگه نسخه بهترش میاد !!!! وایسا برای اون D:

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
rocketbirds
guacamelee
کیلزون رو که نگیر ( البته فوق العاده عالیه !!!! :d) چون کلا کیفیت بازی های psp تو ویتا جالب نیست...رزولوشن شون خوب نیست برای صفحه ی ویتا
----
rocketbirds رو من پلات کردم...بازیش باحاله... co-op هم داره...که البته co-op آنلاینش خوب وصل نمیشه ولی ad hoc عالیه!
اون یکی رو هم خودم میخوام بگیرم :x
پیشنهاد من هم بهت guacamelee که اگر اشتباه نکنم انحصاری هستش!...نمره هاش عالیه...از ign و چند سایت دیگه 9 گرفته :>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر