بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یونیت 13 تاریخ ریلیزش ششم مارس بود کسی دانلود یا بازی کرده؟اون تریلراولیه اش به نظر بازی با ارزشی میومد.
بايد روي psn us اومده باشه ... Eu , au مونده تا عرضه شن . Ign بهش 7.5 داده اما نقدش رو نخوندم . من از اين استايل بازيهي خوشم نمياد اما دموش رو رفتم بدك نبود . وايسا نقدهاي بيشتر ازش بياد بعد ببينيم ارزش داره يا نه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دومین تریلر Persona 4 The Golden:
Persona 4: The Golden Trailer - Trailer - Playkon
منم خیلی Persona رو دست دارم ! اثلا بازیهای تم japanese ویتا خیلی عالین ... الان منتظره Disgaea 3 هم هستم
فعلا دیگه خبری از بازیه جدید درست حسابی نیست:-/
خیر
فعلا Streed fighter Vs. Tekken - MGS HD Colllection - Gravity Rush - Mortal Kombat - LittleBigPlanet - Disgaea 3 - Persona 4 فکر کتم تابستون یه سری بازی جدید بگن ... اوایل کنسول همیشه همینه
little big planet کی میاد؟
26 June -- برای تابستان امسال هست .... نزدیک 3 ماه و نیم دیگه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
يه بازي باشه زياد هادكور پسند نباشه اركيد و ساده باشه بشه همش بشه بازيش كنم و گرون هم نباشه چي خوبه؟

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
يه بازي باشه زياد هادكور پسند نباشه اركيد و ساده باشه بشه همش بشه بازيش كنم و گرون هم نباشه چي خوبه؟
Rayman :d
اما گرونه ولی میمیری از خنده :)) خیلی استیلش باحاله

---------- نوشته در 05:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:44 PM ارسال شده بود ----------

میخوام ویتا بگیرم اولین بازی که میگیرم به نظر شما چی باشه؟
Uncharted دیگه

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
الان شما این همه گیم خوب که واسه ویتا اومده رو بازی کردی؟!;)
نه خب
این همه گیم خوب:-o
همش از چندتا بازیش خوشم اومده من:)
آنچارتد و escape و رفته ام که هر دوتاش قشنگ بود
از ریمن همه خیلی خوشم میاد ولی رو ps3 بازی کردم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دموئش رو بله .

//
من امروز این Unite 13 برام عید گرفتن !!! بازی باحالی هست .... 36 مرحله داره و یه سری Daily challange و شوتر و کنترلش خیلی نرم و روان...AI بعضی موقعا بده و هر مرحله هم دشمنها همیشه همونجان .

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
دوستان توی psn بازی suminoi اومده 20 دلار قیمتشه.کسی گرفته بازی رو؟استیل هنریش خیلی جذابه.یه دموی گیم پلی ازش دیدم بعد از چند دقیقه یکم یکنواخت میشد بنظرم ولی از سبک هنری بازی نمیشه براحتی گذشت.اگه کسی گرفته نظرش رو بگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر