بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
دوستان بین pes و fifa کدوم رو پیشنهاد میدید ؟
خیلی سلیقه ایه، هر کدومش طرفدارای دو آتیشه خودشو داره عجیییب
ولی معمولا طرفدارای pes همون قدیمیان که سنت قدیمو ادامه میدن و باهاش خاطره دارن
ببین دوستات و دوربریات طرفدار کدومن
هر دوتا رو خودت یه امتحانی بکنی هم که از همه بهتره

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام

دوستان نظرتون در مورده بازی DESTINY THE TAKEN KING LEGENDARY EDITION خیلی دوست دارم تجربه کنم دستینی رو

کلا به نظرتون یه بازی مولتی خوب چیه؟؟

نظرتون در مورده witcher و dragon age و god of war چیه؟ منظوره سوالم اینه که بینه اینا کدوم بهتر و سرگرم کننده تره؟؟

میخوام یه بازی مولتی بگیرم و یه بازی که طولانی باشه و ساعتها سرگرمم کنه

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
سلام

دوستان نظرتون در مورده بازی DESTINY THE TAKEN KING LEGENDARY EDITION خیلی دوست دارم تجربه کنم دستینی رو

کلا به نظرتون یه بازی مولتی خوب چیه؟؟

نظرتون در مورده witcher و dragon age و god of war چیه؟ منظوره سوالم اینه که بینه اینا کدوم بهتر و سرگرم کننده تره؟؟

میخوام یه بازی مولتی بگیرم و یه بازی که طولانی باشه و ساعتها سرگرمم کنه

ببین دستنی از اون دسته بازیهایی هست که اصطلاحا Endlessly هست و در واقع بی‌پایان و ادامه‌دار ... یعنی بازی هر چقدر که تو براش وقت بزاری همونقدر بهت حال میده!! من هیچ وقت در بازی خسته نشدم انقدر که اتفاقات سریع و پرتنس اتفاق میوفتن و مسیر نبرد ها کم ولی درگیرکننده هست که هی میخوای دوباره و دوباره بری و بازی کنی..
خلاصه اگه دنبال "یک" بازی میگردی که بخوای کاراکتر Leveing کنی و هی Raid بری و کلی برا کاراکترت وقت بزاری و دنبال پایان خاصی هم نباشی و صرفا لذت Playing برات کافی باشه و البته لدت آنلاین کردن، پیشنهاد میکنم که تجربه کنی.

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
ببین دستنی از اون دسته بازیهایی هست که اصطلاحا Endlessly هست و در واقع بی‌پایان و ادامه‌دار ... یعنی بازی هر چقدر که تو براش وقت بزاری همونقدر بهت حال میده!! من هیچ وقت در بازی خسته نشدم انقدر که اتفاقات سریع و پرتنس اتفاق میوفتن و مسیر نبرد ها کم ولی درگیرکننده هست که هی میخوای دوباره و دوباره بری و بازی کنی..
خلاصه اگه دنبال "یک" بازی میگردی که بخوای کاراکتر Leveing کنی و هی Raid بری و کلی برا کاراکترت وقت بزاری و دنبال پایان خاصی هم نباشی و صرفا لذت Playing برات کافی باشه و البته لدت آنلاین کردن، پیشنهاد میکنم که تجربه کنی.

همین امروز میخرمش
یکی از دوستان دسته دو داره همین نسخه جدیده با تمامه dlc ها میده 140 خوبه به نظرت؟

تو امضات عکسه دیابلو زدی . دیابلو بازی؟؟؟؟؟

یادش بخیر ماکه به قوله معروف بازی و شستیم گذاشتیم کنار

Sajad.Marshal

کاربر سایت
Oct 8, 2015
42
بچه ها یه خبر
بازی جدید دیوید کیج تایید شد,,, Detroit: Become Human
دو ساخته قبلیش ینی هوی رین و بیوند بی نظر بودن.

تو ۳سالی که پی اس ۳ داشتم هیچ بازی رو به اندازه اون دوتا دوس نداشتم , حتی انچارتد و فارکرای و گاد اف وار ,,,, اینم انحصاری واسه ps4میاد ,

Sent from my K016 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر