بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
جیلبریک چیه ؟؟؟؟ چی میگی حاجی . اگه قانونیه ی یبار با اکانته آن شو ......

و آنلاین بازی کردن یک لذتی داره 100 تا بازی سینگل نداره . من با نت 2مگ راحت BF4 میزنم آنلاین ..

واقعا منم تا وقتی آنلاین بای نمیکردم فرقش رو نمیدونستم ولی تازه فهمیدم چه قدر جاهل بودم دوران بازی من به قبل از آنلاین وپس از آنلاین تقسیم میشه!!!!

• Like
Reactions: Forza 6

mohammadpop

کاربر سایت
Nov 21, 2014
26
اکانت های خودم که نه شیرینگی هستند و نه غیرقانونی به فروش میره
اکانت انگلیس شامل بازی plants vs zombies با قیمت 30 هزار
اکانت امریکا شامل بازی the last of us فقط 40 هزار

perseus

کاربر سایت
Aug 29, 2009
76
نام
مجيد
تاپیکی برای بازی mgs phantom pain ps4 نیست ؟ الان فک کنم دو سه روزی میشه اومده بازی ولی من هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,965
نام
U-N-3-S
واقعا منم تا وقتی آنلاین بای نمیکردم فرقش رو نمیدونستم ولی تازه فهمیدم چه قدر جاهل بودم دوران بازی من به قبل از آنلاین وپس از آنلاین تقسیم میشه!!!!

اشکال نداره هرکی از یجا شروع میکنه دیگه :D

zagr0s

کاربر سایت
Sep 22, 2011
101
سلام.
کسی میدونه بازی Batman Arkham Knight Special Edition (همونی ک استیل بوک هستش) چه کدهایی نسبت نسخه معمولی اضافه تر داره؟
کلاً چنتا کد داره؟
ممنون.

ajabz

کاربر سایت
Jan 30, 2014
123
سلام دوستان،بین بازی های 2015 اگه بخوام 3 تاشو بخرم شما کدوما رو پیشنهاد میکنید؟
-witcher
-farcry
-mgs
-uncharted
-tomb raider
-order 1886
-fallout

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
سلام دوستان،بین بازی های 2015 اگه بخوام 3 تاشو بخرم شما کدوما رو پیشنهاد میکنید؟
-witcher
-farcry
-mgs
-uncharted
-tomb raider
-order 1886
-fallout

از بین گيمهايي که اومده

سه تا اولی و البته بتمن یشنهاد میشود :)

فعلا اینا که اومده بخر بازی کن نقدا بچسب :d

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
سلام، هر چی گشتم نتونستم تاپیکی به عنوان بازی SOMA برای ps4 پیدا کنم. همونطور که میدونید این بازی سه شنبه 22 سپتامبر ریلیز میشه و خیلی خیلی بهش امید دارن. خدارو شکر قیمت بازی هم 30 دلار اعلام شده، درسته که رو pc هم عرضه میشه، اما با توجه به قیمت نسبتا مناسبش بهتره که این بازی ترسناک رو تو ال سی دی بزرگ با یه هدست گلد بازی کرد!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر