بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام سروران
راستش قصد خرید بازی کردم
بازی هایی که کردم دیابلو : عاشقه این بازیم . بلادبورن : خوشم اومد ولی سخت و چالش بر انگیز بود . بتل عاشقه مولتیشم . لیتل بیگ پلنت : خوشم نیومد . مورتال کمبت : فقط به خاطره 2 نفره بازی کردن . بازی هایه زیادی داشتم و دارم ولی طولانی میشه

اگه میشه با توجه به بازی هایی که کردم و هرکدوم سبکی داره من و راهنمایی کنید

ببینید از بتمن خوشم نمیاد
راستش سبک rpg دوست دارم همینطور اول شخص مثل کال اف

نظر خودم دراگون ایج یا ویچر یا گاد اف وار ( راستش هیچ کدوم از سری هایه قبلی گاد اف وار رو بازی نکردم و شدیدا دوست دارم تجربه کنم ) ناگفته نمونه بگب نگی انگلیش مون بد نی

کلا از سری بازی هایه نقش افرینی خیلی خوش میاد
اصلا داستانیه برا خودش که یه شخصیت ضعیف و به یه شخصیت مخوف و قدرتمند تبدیل کنی
ناگفته نماند که مولتی بازی کردن هم خوراکمه مثلا دیابلو رو 10 روزه سینگلش و تموم کردم اونم رو هاردکور بع با کمک بچه ها 4 نفره بازی رو پلتش کردین پوکوندیمش .خدا بود میفهمی خدااااااا

یه بازی طولانی و سرگرم کننده و پر محتوا میخوام یه بازی که نسل هشتم و به چالش بکشه
اولش تو کفه دراگون ایج بودم بعد که ویچر اومد دو دل شدم گاد اف وار که اومد 3 دل شدم اصلا گیج شدم8-|

اصلا از بازی هایی که مغزه خسته ما ایرانی ها رو ( ببخشید ها منظوری ندارم ) به جمبو جوش بندازه خوشم میاد

از بازی هایی مثل رزوگان اود وورد و این مدلی هم خوشم میاد

ممنون میشم راهنماییم کنید

afshinranj

کاربر سایت
Jun 13, 2015
136
سلام سروران
راستش قصد خرید بازی کردم
بازی هایی که کردم دیابلو : عاشقه این بازیم . بلادبورن : خوشم اومد ولی سخت و چالش بر انگیز بود . بتل عاشقه مولتیشم . لیتل بیگ پلنت : خوشم نیومد . مورتال کمبت : فقط به خاطره 2 نفره بازی کردن . بازی هایه زیادی داشتم و دارم ولی طولانی میشه

نظر خودم دراگون ایج یا ویچر یا گاد اف وار ( راستش هیچ کدوم از سری هایه قبلی گاد اف وار رو بازی نکردم و شدیدا دوست دارم تجربه کنم ) ناگفته نمونه بگب نگی انگلیش مون بد نی

ناگفته نماند که مولتی بازی کردن هم خوراکمه مثلا دیابلو رو 10 روزه سینگلش و تموم کردم اونم رو هاردکور بع با کمک بچه ها 4 نفره بازی رو پلتش کردین پوکوندیمش .خدا بود میفهمی خدااااااا

یه بازی طولانی و سرگرم کننده و پر محتوا میخوام یه بازی که نسل هشتم و به چالش بکشه
اولش تو کفه دراگون ایج بودم بعد که ویچر اومد دو دل شدم گاد اف وار که اومد 3 دل شدم اصلا گیج شدم8-|

اصلا از بازی هایی که مغزه خسته ما ایرانی ها رو ( ببخشید ها منظوری ندارم ) به جمبو جوش بندازه خوشم میاد

فار کرای 4 عالیه مولتی هم میشه بعضی مراحل هم باید انتخاب کنی کلن از هنه نطر عالیه

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام سروران
راستش قصد خرید بازی کردم

Witcher 3 با توجه به اینکه گفتی زبانت خوبه ، به احتمال خیلی زیاد از بازی لذت میبری و میتونه بیشتر از 100 ساعت سرگرمت کنه.

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
فار کرای 4 عالیه مولتی هم میشه بعضی مراحل هم باید انتخاب کنی کلن از هنه نطر عالیه

داداش عزیزمیییییی

ممنون که جواب دادی ولی داداشی از فارکرای خوشم نمیاد رنگ و لعاب بازی یه جوریه نزدیکه 300 م گ تریلر دان کردم ازش ولی هر کاری کردم خوشم بیاد نیومد که نیومد

- - -ویرایش - - -

Witcher 3 با توجه به اینکه گفتی زبانت خوبه ، به احتمال خیلی زیاد از بازی لذت میبری و میتونه بیشتر از 100 ساعت سرگرمت کنه.

ممنون گله داداش

راستش امروز پایه کنسول بودم که یکی از فرندام داش بازی میکرد نظرشو پرسید چند تا عکس از بازی برام فرستاد بهم گفت اگه از rpg خوشت میاد شک نکن
راستش فک کنم ویچر بهترین انتخاب باشه درسته؟

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
داداش عزیزمیییییی

ممنون که جواب دادی ولی داداشی از فارکرای خوشم نمیاد رنگ و لعاب بازی یه جوریه نزدیکه 300 م گ تریلر دان کردم ازش ولی هر کاری کردم خوشم بیاد نیومد که نیومد

- - -ویرایش - - -

ممنون گله داداش

راستش امروز پایه کنسول بودم که یکی از فرندام داش بازی میکرد نظرشو پرسید چند تا عکس از بازی برام فرستاد بهم گفت اگه از rpg خوشت میاد شک نکن
راستش فک کنم ویچر بهترین انتخاب باشه درسته؟

کلا بیشتر بازیهای خوبی که برای این نسل هم منتشر شدن RPG بودن.:D
Dragon Age و Dark Souls هم انتخاب های خوبی هستن.

mamdosein

کاربر سایت
May 16, 2015
85
نام
Mamad Moula
راستی دار سولز چهجوریاست؟
گرافیکش؟
اینم ماله اقایه یامازاکیه؟
نسخه ی دو رو آقای میازاکی نساخته
دارک سولزم که خوب اونطور که من شنیدم میگن از بلادبورن سخت تره و خوب چون بازسازیه علی القاعده گرافیکشم از بلاد کمتره

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
دوستان بنظرتون درایو کلاب رو بخرم؟ ارزش نود هزار رو داره؟ توی این نسل اصلا ریسینگ تجربه نکردم
اگر بخرم رو دستم نمیمونه؟

Sent from my CHM-U01 using Tapatalk

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
انصافا شمار چطور بازی های اسلحه دار رو بازی میکنید؟ من داغون میشم تا یه نفر رو بکشم...سخته...راهکار خاصی دارید؟

تازه اومدی رو کنسول و بازی با گیم پد؟
اگه جوابت مثبته که عادت میکنی ، منم الان بهترین موس و کیبورد بزارن جلوم بگن شوتر بازی کن نمیتونم:d
Aim Assist/َAuto Aim هم اصلا پیشنهاد نمیکنم تنبل میشی...

nimaraul

کاربر سایت
Aug 4, 2015
26
تازه اومدی رو کنسول و بازی با گیم پد؟
اگه جوابت مثبته که عادت میکنی ، منم الان بهترین موس و کیبورد بزارن جلوم بگن شوتر بازی کن نمیتونم:d
Aim Assist/َAuto Aim هم اصلا پیشنهاد نمیکنم تنبل میشی...

بله...پس باید فعلا زجر بکشم تا راه بیفتم :d

mohsen7719

کاربر سایت
Mar 28, 2015
123
نام
محسن
دوستان ما آخر نفهمیدیم جریان بازی last of usچیه ?
یکی میگه زامبي کشی هست
یکی میگه عاشقونه هست
یکی میگه ترسناکه
میخوام بخرمش
لطف میکنید یکمی در موردش توضیح بدین

afshinranj

کاربر سایت
Jun 13, 2015
136
دوستان ما آخر نفهمیدیم جریان بازی last of usچیه ?
یکی میگه زامبي کشی هست
یکی میگه عاشقونه هست
یکی میگه ترسناکه
میخوام بخرمش
لطف میکنید یکمی در موردش توضیح بدین
زامبی هم هس درام هم هست ترسناک نیست زیاد ولی عالیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر