بازی ایرانی what happend جولای امسال عرضه میشود

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین

whathappened_left-banner-2-1200x1527.jpg

what happend یک بازی روانشناختی است که بازیکن را در موقعیتی بی ثبات و عجیب و غریب قرار می دهد و او را مجبور می کند تا با غلبه بر توهمات ذهن Stiles به راه خود ادامه دهد. گیم پلی بازی با سایه برداشتن از گذشته تاریک Stiles پیشرفت می کند و مقصد نهایی او قابل لمس تر می شود. What Happened شما را به درون راهروهای زخمی و خسته روح Stiles می کشد و شما را دعوت به مقابله با نیروهای نور و تاریکی، عقل و جنون، اراده و سرنوشت می کند تا بتوانید در کابوس های وحشتناک ذهن او دوام بیاورید.
با جستجو در لایه های این داستان، می توانید معمای ذهن Stiles را حل کنید. فقط پس از آن می توانید What Happened را درک کنید. نور ها را تغییر دهید، معابر را پیدا کنید، از اتاق ها گذر کنید و از تاریکی فرار کنید، نزدیک ترین دوستان خود را به دشمن و عشق خود را به نفرت تبدیل کنید. در یک مبارزه مداوم بین مرگ و زندگی ، بین قلب و ذهن خود بجنگید و سپس ببازید. سایه و نور را یکجا به آغوش بکشید و جهان را سیاه و سفید ببینید. فقط با نگاه کردن به جهان از طریق چشمان آنها می توانید وضعیت آن ها را درک کنید.
سیستم مورد نیاز بازی نیز مشخص شده است.و قرار است در تاریخی نامشخص به کنسولها و vr نیز راه پیدا کند.
سازنده این بازی استودیوی ایرانی genius slackers است که وظیفه نشر آن را استودیوی سورنا بر عهده دارد که قررار است امسال دو عنوان unsight و desolation point را نیز عرضه کند.

way_gif.gif
2020-05-08_15-08-46.png

اینم تریلر بازی

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
منظور شمارو کاملا متوجه شدم، قبول هم دارم که باید اینطوری که میگی باشه.
بازهم فکر کنم این بحث بیشتر در مورد morta باشه، اگه درست بگم.
وگرنه بقیه بازی های ایرانی که بالای 90 درصد زبان فارسی ساپورت میکنن.
اگر اشتباه میکنم تصحیح کن ،کلا به اندازه انگشت های یک دست بازی قابل دفاع تو عرصه بین المللی داریم که حالا بخواد زبان فارسی ساپورت کنه یا نه ؟
باز هم اگه اشتباه میکنم تصحیح کنید،در مورد فرزندان مورتا اگه یادم باشه بازی ناشر خارجی داشت، حتما هزینه های صداگذاری فارسی و... مربوط به اونها هم میشده.
حالا که بچه ها میگن مراحل زبان فارسی و... درحال انجام بوده و بخاطر شرایط الان متوقف شده.

این عکس بالاتر که یکی از بچه ها پست کرد اگر تو هر فروم خارجی پست کنن و شرایط کاری استودیوها توضیح بدن، گیمرها و دولوپرهای دیگه زارزار گریه میکنن.
بعد ما اینجا از تو یک گیم عالی مثل فرزندان مورتا (2000بار ازش اسم بردم :))) یک نقطه تاریک درمیاریم، اونم نداشتن زبان فارسی هست!
الان شرایط استیم بگونه ای هست که یک دولوپر ایرانی حتی بدون ساپورت پلیرهای داخل میتونه تو عرصه جهانی به موفقیت نسبی برسه، حالا سوال اینه که چرا استودیو باید زحمات مالی صداگذاری فارسی و... متحمل بشه و بخواد برای ما که قرار نیست برای بازیی به یک چندم ارزش واقعیش هزینه کنیم، ویژگیهای اضافه ای مثل زبان فارسی و... ارائه بده؟
وقتی درصد خیلی بالائی از گیمرها بخاطر شرایط اقتصادی بازیهارو کرکی بازی میکنن، چرا استودیو باید بیاد این هزینه اضافه متحمل بشه؟
بالاخره این شرایط اقتصادی فقط گلوی مارو که نمیگیره، استودیوها هم با اون درگیرن.

تمام بحث من اینه که ما سطح استانداردهامون باید با شرایط کار استودیوها تو کشور بخونه.
نه من منظورم بیشتر بازی مورد بحث تاپیکه. ولی بچه های مورتا اتفاقا جز اون دسته با کیفیته. خوب من بشخصه میخرمش. آقای فصیحی یه چند تا کار خوب کرده حداقل تو صنعت بازی سازی ایران. یکیش ورکشاپاییه که برای بازی سازای کوچیکتر میزاره یا کمکشون میکنه برای انتشار بازیشون. یا همین هیولا که راه انداختن بنظرم کار مفیدی بوده.
به هر حال اینکه بنظرم ساپورت باید دو طرفه باشه.

• Like
Reactions: m.d.makan

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
بیا قیمت این کنترلر 100 دلاری رو ببین تا به رگ و ریشه و ملیتت افتخار کنی :D
دسته بازی نینتندو سوئیچ مدل w0282

می دونی نکته چیه؟
دسته اصلا اصل نیست. فیکه :|
این ها کلون های پرو کنترلر هستن. روی دسته رو نگاه کنی آرم سویچ رو نداره. روی جعبه هم نگاه کنی اصلا آرم سویچ نیست.

آخرین ویرایش:

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
بیا قیمت این کنترلر 100 دلاری رو ببین تا به رگ و ریشه و ملیتت افتخار کنی :D
دسته بازی نینتندو سوئیچ مدل w0282
یکم آف تاپیکه ولی جدی اگه 100 دلاره پس چرا 13 تومن برای فروش گذاشته؟؟ دلیلش چیه اصلا متوجه نمیشم. حتی با سود وارد کننده و دلال و فروشنده و گمرک و مالیات بر ارزش افزوده و گارانتی هم نباید اینقدر قیمت بخوره ...

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
یکم آف تاپیکه ولی جدی اگه 100 دلاره پس چرا 13 تومن برای فروش گذاشته؟؟ دلیلش چیه اصلا متوجه نمیشم. حتی با سود وارد کننده و دلال و فروشنده و گمرک و مالیات بر ارزش افزوده و گارانتی هم نباید اینقدر قیمت بخوره ...
قيمتش كه همون ١٠٠ دلاره
خوب وقتي كنسول ٤٠٠ دلاري رو ٩ ميليون ميدن
و سوييچ كه هميشه گرون تر بوده ا. قيمت واقعيش اينجوري ميشه
هر چند اين ديگه دزديه رسما

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
براتون سواله چرا بازی پشتیبانی زبان فارسی یا چیزای دیگه برای ایران نداره؟

صحبت های امیر حسین فصیحی مدیر استودیو Dead mage و از توسعه دهندگان بازی children of morta :
امروز به پلیس امنیت اخلاقی احضار شدیم برای پرونده شکایت از فرزندان مورتا. گفته شده در بازی رقص هست، بی حجابی هست، ذکری از خدا نیست، از جادو برای مبارزه با شیاطین استفاده شده و مراسم تدفینی وجود داره که اسلامی نیست. مرحله بعد باید بریم دادگاه.

برای منبع و اطلاعات بیشتر میتونید گوگل کنید

• Like
Reactions: Holy Diver

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
براتون سواله چرا بازی پشتیبانی زبان فارسی یا چیزای دیگه برای ایران نداره؟

صحبت های امیر حسین فصیحی مدیر استودیو Dead mage و از توسعه دهندگان بازی children of morta :

برای منبع و اطلاعات بیشتر میتونید گوگل کنید
اینایی که این حرکت ها رو میکنن نه دلشون به حال ایران میسوزه و نه اسلام

از این میترسن که تو این صنعت پیشرفت کنیم و مثلا بعد 20 سال بین دهها بازی خوش ساخت چندتاییش هم مبانی اخلاقی رو ترویج بدن

در کل عمدی هست نه از سر مثلا دلسوزی و ...

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
  • Like
Reactions: CAP\MortezA63

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
حالا که بحث بازی های ایرانی داغه...از سایت یک گله دارم:-"

ظلم نیست خبر آپدیت بازی Children of Morta ، که هم بازی تحسین شده ایه، و هم الان روی گیم پس در دسترسه(و احتمالا یه سری رفتن سراغش بالاخره...) رو ما از یک سایتی که تمرکزش بیشتر بازی های ژاپنیه بخونیم؟ :-"

Children of Morta ‘Setting Sun Inn’ update now available - Gematsu

راستی گفتم گیم پس... آقا برید یقشون رو بگیرید بپرسید دقیقا قراردادها چجوریاست و چجوری براشون سود دهی داره:-"

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
بحث پشتیبانی شد .یه نکته ای رو اضافه کنم. اولادرخواست زیادی نداریم. یه زیرنویس فارسی و یه ui کاری نداره. اونها قطعا فارسی زبانن و اونها از فارسی دیالوگها رو به انگلیسی برمیگردونن. در نتیجه براشون کاری نداره.
اما یه نکته هست:این بازیها به خاطر نداشتن قفلی به سادگی کرک میشن و اگه بعدا بخوان بیان تو بازار ایران ،فروشی رو تجربه نخواهند کرد. پس از این ور هم میشه بهشون حق داد ولی اینکه مگه چقدر ازشون حمایت میککنن ایرانی ها ،دلیلی نیست. الان مثلا کره ای داره پشتیبانی ،چقدر میخرن اینو. اما یه نکته دیگه.

2020-05-08_22-31-48.png

این بازی الان تو هیولا داره به شکل قانونی فروخته میشه و از زبان فارسی کاملا پشتیبانی میکنه.قیمت بازی 50 تومنه. دلار امروز 16.2 بوده. میشه 3.07 دلار. از ارزونترین ریجن استیم 38 درصد ارزونتر.
_____
فراست پانک هم با همین قیمت رو هیولاست. فارسی پشتیبانی نمیکنه و در آرژانتین 4.91 دلار است
moto gp 13 هم هست که 1.93 دلاره و اینجا 40 تومنه و گرونتره.

در انتها به نظرم بد نیست بازیسنتر یه مصاحبه با اعضای این تیم بزاره.و کلا از مشکلات و عدم پشتیبانی از زبان فارسی و ... بپرسه.

Attachments

• 2020-05-08_22-37-21.png
    2020-05-08_22-37-21.png
    47.1 KB · مشاهده: 64
آخرین ویرایش:

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
حالا که بحث بازی های ایرانی داغه...از سایت یک گله دارم:-"

ظلم نیست خبر آپدیت بازی Children of Morta ، که هم بازی تحسین شده ایه، و هم الان روی گیم پس در دسترسه(و احتمالا یه سری رفتن سراغش بالاخره...) رو ما از یک سایتی که تمرکزش بیشتر بازی های ژاپنیه بخونیم؟ :-"

Children of Morta ‘Setting Sun Inn’ update now available - Gematsu

راستی گفتم گیم پس... آقا برید یقشون رو بگیرید بپرسید دقیقا قراردادها چجوریاست و چجوری براشون سود دهی داره:-"

تایید میشه
توی فن افزار و برای children of morta، حرفش بود و با مایکروسافت حرف هم زده بودن، رقمی دور و بر 500 هزار دلار پیشنهاد داده بود مایکروسافت...

من خودم QA بودم توی استودیو و قبلا توی تاپیک دیگه ای گفته بودم اینو

• Like
Reactions: Milad_HW

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
Screenshot_20200731_082406.jpg Screenshot_20200731_090143.jpg

نقدهای فیک و سفارشی. حتی متن نقد هم توسط سازنده تعیین شده و کپی پیست شدست. واقعا یه دوولوپر باید خیلی حقیر باشه که دست به چنین کاری بزنه. (تعیین متن نقدهای کاربران با پرداخت پول یا دادن CD Key رایگان)
بازی همین دوتا نقد رو داره که توسط این دو نفر که هر دو لول بالا و دارای تعداد زیادی بازی هستن نوشته شده.

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
البته از حق نگذریم معنای بی لیاقت اونم تو شرایطی که اینا بکار بردن خیلی بد نیست بنظرم قصدشون شوخی بوده ولی خوب باید بیشتر دقت می کردن. لازم نبود چایی نخورده فامیل شن

هر جور... هر جوری حساب کنی کارشون خیلی چیپ بوده،
مگه این که شوخی هماهنگ شده بوده باشه که میدونیم نیست :|

سر همین خریت شون ناشرشون رو از دست دادن
خلاصه که موفق باشن... امیدوارم حرکتشون تبدیل به بی آبرویی واسه کل اهالی صنعت این ور مرز نباشه

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
هر جور... هر جوری حساب کنی کارشون خیلی چیپ بوده،
مگه این که شوخی هماهنگ شده بوده باشه که میدونیم نیست :|

سر همین خریت شون ناشرشون رو از دست دادن
خلاصه که موفق باشن... امیدوارم حرکتشون تبدیل به بی آبرویی واسه کل اهالی صنعت این ور مرز نباشه
اون که صد در صد بیشتر منظورم این بود که بنظر میرسه یه مشت آدم ندونم کار باشن نه A..hole. وگرنه که کارشون اصلا توجیهی نداره

• Like
Reactions: Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر