بازی ایرانی what happend جولای امسال عرضه میشود

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,915
نام
محمد حسین

whathappened_left-banner-2-1200x1527.jpg

what happend یک بازی روانشناختی است که بازیکن را در موقعیتی بی ثبات و عجیب و غریب قرار می دهد و او را مجبور می کند تا با غلبه بر توهمات ذهن Stiles به راه خود ادامه دهد. گیم پلی بازی با سایه برداشتن از گذشته تاریک Stiles پیشرفت می کند و مقصد نهایی او قابل لمس تر می شود. What Happened شما را به درون راهروهای زخمی و خسته روح Stiles می کشد و شما را دعوت به مقابله با نیروهای نور و تاریکی، عقل و جنون، اراده و سرنوشت می کند تا بتوانید در کابوس های وحشتناک ذهن او دوام بیاورید.
با جستجو در لایه های این داستان، می توانید معمای ذهن Stiles را حل کنید. فقط پس از آن می توانید What Happened را درک کنید. نور ها را تغییر دهید، معابر را پیدا کنید، از اتاق ها گذر کنید و از تاریکی فرار کنید، نزدیک ترین دوستان خود را به دشمن و عشق خود را به نفرت تبدیل کنید. در یک مبارزه مداوم بین مرگ و زندگی ، بین قلب و ذهن خود بجنگید و سپس ببازید. سایه و نور را یکجا به آغوش بکشید و جهان را سیاه و سفید ببینید. فقط با نگاه کردن به جهان از طریق چشمان آنها می توانید وضعیت آن ها را درک کنید.
سیستم مورد نیاز بازی نیز مشخص شده است.و قرار است در تاریخی نامشخص به کنسولها و vr نیز راه پیدا کند.
سازنده این بازی استودیوی ایرانی genius slackers است که وظیفه نشر آن را استودیوی سورنا بر عهده دارد که قررار است امسال دو عنوان unsight و desolation point را نیز عرضه کند.

way_gif.gif
2020-05-08_15-08-46.png

اینم تریلر بازی

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
بازی هر کشوری که زبان خودشونو نزاره تو بازی باید پایرت کرد.
میخواد ایرانی باشه ، لهستانی ، ژاپنی یا هر کشوری.
شما الان وضع بازیسازی تو ژاپن و لهستان رو با ایران داری رسما یکی میکنی:D
يه پست جدي براي زبان مادري احترام قائل باشيم و به ايراني بودنمون هم افتخار كنيم خودمون اگه به خودمون احترام نذاريم هيچ كسي هم نخواهد گذاشت
خیلی چیزا تو حرف فقط ممکنه اینم یکیشونه:D
طرف این کار رو کنه هم تو داخل ضرر میکنه هم تو خارج.

• Like
Reactions: reza3533

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
شما الان وضع بازیسازی تو ژاپن و لهستان رو با ایران داری رسما یکی میکنی:D
خیلی چیزا تو حرف فقط ممکنه اینم یکیشونه:D
طرف این کار رو کنه هم تو داخل ضرر میکنه هم تو خارج.
خوب نتايج مثبتش رو هم داريم سال به سال ميبينيم ديگه :|

• Like
Reactions: XMohsen

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
يه پست جدي
براي زبان مادري احترام قائل باشيم و به ايراني بودنمون هم افتخار كنيم
خودمون اگه به خودمون احترام نذاريم هيچ كسي هم نخواهد گذاشت
نکته ایرانی بودن چیه که بهش افتخار کنیم؟ /:)

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
قبلا یادم میاد بحث اصلی تو تاپیکهای بازیهای ایرانی این بود که بازی خیلی داغون هست، گیم پلی و فلان نداره چرا باید ساپورت کنیم؟
حالا که بازیهای ایرانی به یک سطح مطلوبی رسیدن، الان بحث داشتن یا نداشتن زبان فارسی هست، که فلان بازی زبان فارسی نداره، چرا باید بخریم؟.

جدای از اینکه دیگه کمتر این عبارت "ساپورت بازیهای ایرانی" میشنویم، این حق هرکسی هست که از هرچیزی خوشش نمیاد اونو نادیده بگیره یا در موردش نظر منفی بده.
اما این هم جالبِ که یکسری فقط دنبال ضعف و یک نقطه تاریک میگردن که بگن بازی ایرانی فلان است، پس من فلان نمیکنم.
خب آقا نکن، نخر.
مگه ما چقدر تو موفقیت این بازیها که تو استیم منتشر میشن نقش داشتیم که الان تهدید میکنیم به نخریدن بازی؟
چندهزار نفر تو ایران Child of morta تو استیم خریدن؟
=================
در ضمن بازی مذکور الان تو استیم تخفیف خورده، برید بخرید بعد بگید اینکه زبان فارسی نداره، بیوفتید سر سازنده که براتون زبان فارسی به ارمغان بیاره :D

bear14

کاربر سایت
Apr 24, 2017
223
تنها استرس من اینه وقتی صحفه اول بازی رو می بینیم عکس اقا نباشه
امیدوارم باشه .
در ضمن هم با حمایت همه جانبه از این صنعت تو کشورمان یقین داشته باشید خیلی پیشرفت کرده ایم..
ایران بهشت بازی سازان دنیا

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
قبلا یادم میاد بحث اصلی تو تاپیکهای بازیهای ایرانی این بود که بازی خیلی داغون هست، گیم پلی و فلان نداره چرا باید ساپورت کنیم؟
حالا که بازیهای ایرانی به یک سطح مطلوبی رسیدن، الان بحث داشتن یا نداشتن زبان فارسی هست، که فلان بازی زبان فارسی نداره، چرا باید بخریم؟.

جدا این بازی سطح مطولبه؟ :D
گرافیک و انیمشین های بازی که کلا تعطیله. طراحی کارکتر هاش خنده داره بیشتر!!!
خود بازی هم در ظاهر یک کلون ضعیف از Outlast اه با عناصر شبه Silent Hill

• Like
Reactions: XMohsen

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
مليت و رگ و ريشه هممونه
آخه ظاهر شخص ، ملیت ، زبان مادری و ... این ها که اکتسابی نیستند. فرد تلاشی براشون نداشته و صرفا بخاطر جبر جغرافیایی بوده که خوب یا بد ، خوش شانس یا بد شانس به یه شخص اعمال میشه پس افتخار کردن هم نداره.

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
آخه ظاهر شخص ، ملیت ، زبان مادری و ... این ها که اکتسابی نیستند. فرد تلاشی براشون نداشته و صرفا بخاطر جبر جغرافیایی بوده که خوب یا بد ، خوش شانس یا بد شانس به یه شخص اعمال میشه پس افتخار کردن هم نداره.
مثله پدر و مادر كه ادم بايد بهشون افتخار كنه مثله ابا و اجداد كشور هم همينه

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan

جدای از اینکه دیگه کمتر این عبارت "ساپورت بازیهای ایرانی" میشنویم، این حق هرکسی هست که از هرچیزی خوشش نمیاد اونو نادیده بگیره یا در موردش نظر منفی بده.
اما این هم جالبِ که یکسری فقط دنبال ضعف و یک نقطه تاریک میگردن که بگن بازی ایرانی فلان است، پس من فلان نمیکنم.
خب آقا نکن، نخر.
مگه ما چقدر تو موفقیت این بازیها که تو استیم منتشر میشن نقش داشتیم که الان تهدید میکنیم به نخریدن بازی؟
چندهزار نفر تو ایران Child of morta تو استیم خریدن؟
=================
در ضمن بازی مذکور الان تو استیم تخفیف خورده، برید بخرید بعد بگید اینکه زبان فارسی نداره، بیوفتید سر سازنده که براتون زبان فارسی به ارمغان بیاره :D
من فکر میکنم ماکان نکته رو نگرفتی چیه و ما چی میگیم.

ببین هر کسی حق داره پولشو پای هر چی میخواد بده. من نوعی بازی رو میخرم که با کیفیت باشه. دوست داشته باشم. حالا بازی ایرانی و غیر ایرانی نداره اگر کیفیتش خوب باشه هر کی خواست میخره. بحث سر ساپورت بازیهای ساخت ایرانه که خیلیا (کاری به این فروم ندارم) میگن ما باید فارق از بحث اینکه شما بازی رو دوست داری یا نه ساپورتش کنیم و بخریم تا جون بگیرن. یعنی ما باید از پول خودمون بدیم پای کالایی که صرفا بخاطر ایرانی بودنش میخریمش. حالا من بشخصه اتفاقا با این نظر موافقم که ساپورت کنیم. ولی حداقل یه شرط دارم و اونم اینکه اگر ساپورت من رو میخوان چون ایرانیم باید به از اونور یه ساپورتیم از من بشه. حداقل اینکه بازی با زبان فارسی همخونی داشته باشه فکر کنم انتظار زیادی نباشه.

منتها وقتی میبینم طرف ما رو مثل بقیه بازیسازای دنیا هیچ گرفته منم پاسخم اینه که باید مثل اونا کیفیت داشته باشی تا پول پای محصولت بدم. وقتی دیدی که بازی ساز آمریکایی به بازار ایران داره تو هم داری باید کیفیتت مثل بازی آمریکایی باشه تا بخرم محصولت رو
Fair is Fair

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
مطلوب = مساعد= مقبول
واقعا به سطح قابل قبولی رسیدن.
انتظار شما وقتی اسم یک بازی وطنی میشنوید که درحال ساخت چی هست؟
من بیشتر روی صحبتم در مورد C.of.Morta بود که بحث از اونجا شروع شده بود اگه درست یادم باشه.
جدا این بازی سطح مطولبه؟ :D
گرافیک و انیمشین های بازی که کلا تعطیله. طراحی کارکتر هاش خنده داره بیشتر!!!
خود بازی هم در ظاهر یک کلون ضعیف از Outlast اه با عناصر شبه Silent Hill
ای کاش از اول در مورد همین ها صحبت میشد، نه نداشتن زبان فارسی.

• Like
Reactions: IMANOKA

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
من فکر میکنم ماکان نکته رو نگرفتی چیه و ما چی میگیم.

ببین هر کسی حق داره پولشو پای هر چی میخواد بده. من نوعی بازی رو میخرم که با کیفیت باشه. دوست داشته باشم. حالا بازی ایرانی و غیر ایرانی نداره اگر کیفیتش خوب باشه هر کی خواست میخره. بحث سر ساپورت بازیهای ساخت ایرانه که خیلیا (کاری به این فروم ندارم) میگن ما باید فارق از بحث اینکه شما بازی رو دوست داری یا نه ساپورتش کنیم و بخریم تا جون بگیرن. یعنی ما باید از پول خودمون بدیم پای کالایی که صرفا بخاطر ایرانی بودنش میخریمش. حالا من بشخصه اتفاقا با این نظر موافقم که ساپورت کنیم. ولی حداقل یه شرط دارم و اونم اینکه اگر ساپورت من رو میخوان چون ایرانیم باید به از اونور یه ساپورتیم از من بشه. حداقل اینکه بازی با زبان فارسی همخونی داشته باشه فکر کنم انتظار زیادی نباشه.

منتها وقتی میبینم طرف ما رو مثل بقیه بازیسازای دنیا هیچ گرفته منم پاسخم اینه که باید مثل اونا کیفیت داشته باشی تا پول پای محصولت بدم. وقتی دیدی که بازی ساز آمریکایی به بازار ایران داره تو هم داری باید کیفیتت مثل بازی آمریکایی باشه تا بخرم محصولت رو
Fair is Fair
منظور شمارو کاملا متوجه شدم، قبول هم دارم که باید اینطوری که میگی باشه.
بازهم فکر کنم این بحث بیشتر در مورد morta باشه، اگه درست بگم.
وگرنه بقیه بازی های ایرانی که بالای 90 درصد زبان فارسی ساپورت میکنن.
اگر اشتباه میکنم تصحیح کن ،کلا به اندازه انگشت های یک دست بازی قابل دفاع تو عرصه بین المللی داریم که حالا بخواد زبان فارسی ساپورت کنه یا نه ؟
باز هم اگه اشتباه میکنم تصحیح کنید،در مورد فرزندان مورتا اگه یادم باشه بازی ناشر خارجی داشت، حتما هزینه های صداگذاری فارسی و... مربوط به اونها هم میشده.
حالا که بچه ها میگن مراحل زبان فارسی و... درحال انجام بوده و بخاطر شرایط الان متوقف شده.

این عکس بالاتر که یکی از بچه ها پست کرد اگر تو هر فروم خارجی پست کنن و شرایط کاری استودیوها توضیح بدن، گیمرها و دولوپرهای دیگه زارزار گریه میکنن.
بعد ما اینجا از تو یک گیم عالی مثل فرزندان مورتا (2000بار ازش اسم بردم :))) یک نقطه تاریک درمیاریم، اونم نداشتن زبان فارسی هست!
الان شرایط استیم بگونه ای هست که یک دولوپر ایرانی حتی بدون ساپورت پلیرهای داخل میتونه تو عرصه جهانی به موفقیت نسبی برسه، حالا سوال اینه که چرا استودیو باید زحمات مالی صداگذاری فارسی و... متحمل بشه و بخواد برای ما که قرار نیست برای بازیی به یک چندم ارزش واقعیش هزینه کنیم، ویژگیهای اضافه ای مثل زبان فارسی و... ارائه بده؟
وقتی درصد خیلی بالائی از گیمرها بخاطر شرایط اقتصادی بازیهارو کرکی بازی میکنن، چرا استودیو باید بیاد این هزینه اضافه متحمل بشه؟
بالاخره این شرایط اقتصادی فقط گلوی مارو که نمیگیره، استودیوها هم با اون درگیرن.

تمام بحث من اینه که ما سطح استانداردهامون باید با شرایط کار استودیوها تو کشور بخونه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر