بازی ایرانی what happend جولای امسال عرضه میشود

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین

whathappened_left-banner-2-1200x1527.jpg

what happend یک بازی روانشناختی است که بازیکن را در موقعیتی بی ثبات و عجیب و غریب قرار می دهد و او را مجبور می کند تا با غلبه بر توهمات ذهن Stiles به راه خود ادامه دهد. گیم پلی بازی با سایه برداشتن از گذشته تاریک Stiles پیشرفت می کند و مقصد نهایی او قابل لمس تر می شود. What Happened شما را به درون راهروهای زخمی و خسته روح Stiles می کشد و شما را دعوت به مقابله با نیروهای نور و تاریکی، عقل و جنون، اراده و سرنوشت می کند تا بتوانید در کابوس های وحشتناک ذهن او دوام بیاورید.
با جستجو در لایه های این داستان، می توانید معمای ذهن Stiles را حل کنید. فقط پس از آن می توانید What Happened را درک کنید. نور ها را تغییر دهید، معابر را پیدا کنید، از اتاق ها گذر کنید و از تاریکی فرار کنید، نزدیک ترین دوستان خود را به دشمن و عشق خود را به نفرت تبدیل کنید. در یک مبارزه مداوم بین مرگ و زندگی ، بین قلب و ذهن خود بجنگید و سپس ببازید. سایه و نور را یکجا به آغوش بکشید و جهان را سیاه و سفید ببینید. فقط با نگاه کردن به جهان از طریق چشمان آنها می توانید وضعیت آن ها را درک کنید.
سیستم مورد نیاز بازی نیز مشخص شده است.و قرار است در تاریخی نامشخص به کنسولها و vr نیز راه پیدا کند.
سازنده این بازی استودیوی ایرانی genius slackers است که وظیفه نشر آن را استودیوی سورنا بر عهده دارد که قررار است امسال دو عنوان unsight و desolation point را نیز عرضه کند.

way_gif.gif
2020-05-08_15-08-46.png

اینم تریلر بازی

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
مگه حتما باید کنار بنیاد بازی بفروشن که نیاز به مجوز داشته باشه؟ هر بازیی تو ایران تولید میشه باید قوانین ارشاد رعایت کنه و الا غیرقانونی. اضافه کردن زبان فارسی به معنی انتشار محصول برای بازار ایران اینا ایران دارن بازی میسازن و احتمالا بخاطر این که بازی پابلیشر خارجی داره و برای بازار ایران نیست خودشون رو ملزم به اجرای قوانین وزارت ارشاد نکردن و برای همین زبان فارسی قرار ندادن. با این وضع دادگاهیشون کردن شما چه انتظاری دارید ازینا؟
بی خیال دیگه اونو مثال زدم! :D
ارشاد و بنیاد روی محتوا حساسن نه زیرنویس!
شما فکر کردی میتونی یه محصول خلاف دیدگاه ارشاد و بنیاد بسازی و بگی واسه بازار ایران نیست وکاریت نداشته باشن؟!
شما هر چی "داخل" تولید کنی باید جوابگو باشی پس زیرنویس نداشتن واسه اینکه موجب گیر بشه بنظرم توجیه منطقی نمیتونه باشه.

بحث ها رو قاطی نکنیم بهتره.
مورد انتظار من یه زیرنویس ساده بود و بنظرم باید میبود و چون نیست برای من جذابیتی نداره.
حالا شما و بقیه شاید این مورد واستون مهم نباشه که اونم موردی نداره و تفاوت دیدگاه هست.

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
آقا اینا بهانه هست!
ژاپن با اون همه بازی! ادیت مخصوص ژاپن میزنه بعد میفرسته آمریکا!
اینا یک ادیت مخصوص ایران هم بلد نیستن بزنن :)

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,542
نام
کورش
چون بحث رو کشیدین به مورتا با اینکه اف تاپیکه توضیح بدم.
کارهای صداگذاری و ترجمه بازی به فارسی در یک استدیوی معتبر درحال انجام و در ماههای اینده برای بعضی از پلتفرم ها عرضه میشه. برای پخش در هیولا هم که بنیاد مشکلاتی رو بوجود اورده و تا اون حل نشه حتی عرضه خود بازی هم بر روی هیولایی که اصلا برای توزیع داخلی اسان و مطمئن و با قیمت مناسب محصولات فن افزار ساخته شده قابل انجام نیست چه برسه به اضافه کردن نسخه فارسی. دلیلش هم تو همین تاپیک بحث شد و نیازی به تکرارش نیست. فقط دارم میگم تیم مورتا و تیم هیولا حداکثر سعیش رو برای این کار داره انجام میده و مشکلاتی خارج از مجموعه فن افزار/ددمیج جلوی کار رو گرفته.

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
آقا اینا بهانه هست!
خودت میگی ژاپن ! در سال 1979 کشورت قابل مقایسه با ژاپن بود پدرامون نخواستن و الان دیگه نیست و این مقایسه بیشتر شبیه جوک میمونه!
تورو خدا قبل فکت صادر کردن کمی تحقیق کنید.

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
خودت میگی ژاپن ! در سال 1979 کشورت قابل مقایسه با ژاپن بود پدرامون نخواستن و الان دیگه نیست و این مقایسه بیشتر شبیه جوک میمونه!
تورو خدا قبل فکت صادر کردن کمی تحقیق کنید.
چ ربطی داره! چهههه ربطییییییییییییییییییییی داره به سال ۱۹۷۹!
میگم یک ادیت برای قانون کشور ایران! قانون باید رعایت شه.

• Smile
Reactions: Sepi_60

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بحث هاتون بی فایده چون همگی دارین از یک دیدگاهی درست میگین اما نمیخواین قبول کنین که طرف مقابل هم درست میگه. :D

یعنی جمع بندی کنین همگی به یک نتیجه میرسین . :D

در اینکه یک ندونم کاری تلاش های یک تیم اینجوری داره به باد میده واقعا خیلی بد و خجالت اوره امیدوارم در آینده بیشتر دقت کنن و این همه تلاش خودشون با یک بچه بازی به باد ندن.

doug ratman

کاربر سایت
Mar 12, 2016
193
من یک سوال داشتم حالا که ناشرشو از دست داده چه اتفاقی میافته ؟ دیگه تو استیم عرضه نمیشه؟ یا فقط بحث مارکتینگ و تبلیغاته
الان از چه نظر براشون ضرر خورده

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
اینا یک ادیت مخصوص ایران هم بلد نیستن بزنن

بزنن که چی بشه؟

ژاپن یا هرجای دیگه، اگه بازیساز تو اون ریجن نسخه لوکلایز شده بازیش رو میده دلیلش وجود بازار و درآمده، اما عرضه تو ایران تنها برابر با گیردادن های احمقانه به تیم تولید و کپی غیر قانونیه. ایران اصلا بازار نیست، عرضه نسخه فارسی بازی تو ایران هم جز دردسر هیچی نداره. همون بهتر که فرض کنن وجود نداره.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
من یک سوال داشتم حالا که ناشرشو از دست داده چه اتفاقی میافته ؟ دیگه تو استیم عرضه نمیشه؟ یا فقط بحث مارکتینگ و تبلیغاته
الان از چه نظر براشون ضرر خورده

عملا نمی تونه بازیش رو عرضه کنه :D
یه جورایی بدتر از کنسل شدن بازیه... چون تمام زورت رو زدی و به محصول نهایی رسیدی

آقا اینا بهانه هست!

ژاپن بعد آمریکا و چین بزرگترین بازار بازی های ویدیویی رو داره
اگه بازی های کنسولی رو در نظر بگیریم، از چین هم عبور می کنه

یکم مبنای مقایسه رو بیارید پایین تر :D

doug ratman

کاربر سایت
Mar 12, 2016
193
عملا نمی تونه بازیش رو عرضه کنه :D
یه جورایی بدتر از کنسل شدن بازیه... چون تمام زورت رو زدی و به محصول نهایی رسیدی
ناشر دقیقا چی کار میکنه؟ من همیشه فکر میکردم فقط کارای حمایتی و تبلیغاتی میکنه

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
ناشر دقیقا چی کار میکنه؟ من همیشه فکر میکردم فقط کارای حمایتی و تبلیغاتی میکنه

رابط بین پلتفرم هولدرها و سازنده ها هم هست که برخلاف ظاهرش واقعا کار پردردسریه
اون کارای حمایتی و تبلیغاتی هم هست دوباره که خیلی مهم اند
من هیچ وقت عملکرد نینتندو در مورد نشر TW101 روی Wii U رو نمیتونم قابل قبول در نظر بگیرم
ولی خب کیس خوبیه وقتی مقایسه می کنی می بینی همون بازی چند سال بعد فرصت پورت شدن روی همه پلتفرم ها رو داره ولی چون ناشرش این بار به جای نینتندو خود سازنده (PG*) است به چه مشکلاتی برمیخوره و در نهایت بازم نمیتونه موفقیتی که لیاقت اون بازیه رو کسب کنه

البته گفتم "عملا" نمیتونن بازی رو عرضه کنن. شدنش ولی در کل میشه
خیلی بازی های ایندی عملا Self-publish اند که خب اسم خیلی هاشون رو نمی شنویم عموما و به اعماق استورها پرتاب میشن :D دیگه نگم چرا جوابش خیلی ضایعس :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
اینکه ایران بازار نداره.یه حرف بی معنیه
چند وقت پیش یه مطلب نوشتم که دوستان قفلش کردن
2020-08-13_17-53-36.jpg

چون عکسها رو سرورآپلود عکس قرار گرفته بود.عکسهاش حذف شده ولی ماحصلش این شد
بازی ارجینال برایpc بخریم یا نه؟
با وجود مشکلات ارزی،بازار ایران رو میبینید.پس اینکه ایران بازاری نداره،از پایه غلطه و نکته بعد،هزینه یک زیرنویس مگه چقدر میشه.دو تا مترجم بگیری ظرف یه هفته میتونه اینو ترجمه کنه.
الان این همه بازی تو ایران،داره زیرنویس فارسی میخورهو استقبال هم برا خرید زیرنویس فارسی شده که اینها به کارشون ادامه میدن.
یعنی برگشت پول به اندازه ساخت یه زیرنویس هم نمیداد.این حرف که ایران بازار نداره، اشتباهه.

• Like
Reactions: omid0

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,927
پیرو این بحث زیرنویس، مهدی نگهبان کارگردان بازی توی مصاحبش گفته بود چون آنریل انجین نسخه ای که باهاش بازیو میساختن حروف راست چین رو ساپورت نمیکرد نتونستن بهش اضافه کنن و قرار بود بزودی اضافه شه( بعد از انتشار) که با از دست دادن ناشر بعید میدونم دیگه همچین کاری بکنن
این بحث انتشار روی ریجن روسیه و برزیل که ارزونتره هم، وقتی ایران اصلا ریجنی نداره چطور میخواد ریجن گذاری منطقه ای کنه؟ میخواد بره بذاره آرژانتین بگه ایرانی های عزیز یه سفر برنید به اونجا بازیو بخرید؟ بعدشم با وجود تحریم ها و هزار تا چیز دیگه خیلی خیلی سخته بازی ایرانی رو با اسم و ملیت ایرانی روی مارکت بین الملل گذاشت.
برای عرضه در بازار داخل هم به همین عکس اکتفا میکنم
View attachment 160259
این عکس رو چند دقیقه ست دارم نگاه میکنم، دقیقا مشکلش چیه؟ :|

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
این عکس رو چند دقیقه ست دارم نگاه میکنم، دقیقا مشکلش چیه؟ :|
انقدر صور قبیحه دیدی که چشمت ناپاک شده و گناه توی شبکیه و عصب بیناییت مثل آب روان جاریه.

اون تصویر زشت و شرم آور توی بیل‌بورد رو نمی‌بینی؟
خجالت آوره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر