بازی‌کست BaziCast

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
شبکه چهار تو برنامه کافه فناوری آقا کسری بود داشت نشونش میداد؟! :d
آره عزیز خود خودشه چند وقت پیش بحثمون همین بود قرار شد بهمون اعلام کنن اگه برنامه ای جایی بودن اجرا داشتن بنده که موفق نشدم و چشمم به جمالشون روشن نشد شما چه ساعتی دیدین این برنامه رو؟

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
آره عزیز خود خودشه چند وقت پیش بحثمون همین بود قرار شد بهمون اعلام کنن اگه برنامه ای جایی بودن اجرا داشتن بنده که موفق نشدم و چشمم به جمالشون روشن نشد شما چه ساعتی دیدین این برنامه رو؟
همین چند دقیقه پیش بود تلوزیون رو روشن کردم دیدم عه! این که کسری ـه! متاسفانه آخرای برنامش بود زود تموم شد....

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
همین چند دقیقه پیش بود تلوزیون رو روشن کردم دیدم عه! این که کسری ـه! متاسفانه آخرای برنامش بود زود تموم شد....
عه ببین خدا خوبش کنه اول میگه من فعلا یکشنبه ها بین ساعت 9 تا 10برنامه دارم(بدشانسی من همین ساعت همین روز سر کلاس حسابداری نشستم گذاشتم تلوزیون ضبط کنه 1 ساعت عقب بود ساعت تلوزیون اشتباه ضبط کرد )الان پنجشنبه ساعت 8 برنامه داره شما داری میگی اطلاع نمیده بگم خدا چیکارش نکنه

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
دوستان عدم اطلاع رسانی به دلیل اشتباه من بود. تا چند ساعت قبل از برنامه نمی دونستم کافه فناوری ساعت 7 پخش میشه یا 8. در هر صورت عذر منو بپذیرید. فکر کنم بشه از این اینجا دانلود کرد.
............
صفحه اینستاگرام بازی کست کار خودشو به صورت جدی شروع کرده. علاوه بر اخبار پادکست ،اخرین اخبار صنعت بازی رو هم پوشش میدیم. دوستان می تونند این ادرس رو bazi_cast رو فالو کنند. خبر خوب اینه که از این به بعد می تونید جواب سوالات رو به صفحه اینستاگرام ما دایرکت کنید.
............
قسمت بعدی هم تا چند روز دیگه در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت.

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
دوستان عدم اطلاع رسانی به دلیل اشتباه من بود. تا چند ساعت قبل از برنامه نمی دونستم کافه فناوری ساعت 7 پخش میشه یا 8. در هر صورت عذر منو بپذیرید. فکر کنم بشه از این اینجا دانلود کرد.
............
صفحه اینستاگرام بازی کست کار خودشو به صورت جدی شروع کرده. علاوه بر اخبار پادکست ،اخرین اخبار صنعت بازی رو هم پوشش میدیم. دوستان می تونند این ادرس رو bazi_cast رو فالو کنند. خبر خوب اینه که از این به بعد می تونید جواب سوالات رو به صفحه اینستاگرام ما دایرکت کنید.
............
قسمت بعدی هم تا چند روز دیگه در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت.
صرفاجهت اطلاع
وب سایت برنامه کافه فن آوری: http://techcafe.tv
**ضمنا تمام قسمت های برنامه توی وبسایت قابل مشاهده و دانلود هست**
"به صورت رایگان"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر