بازی‌کست BaziCast

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام دوستان
با اجازه از اقا کسری من وبلاگی با نام بازی کست زدم اگر انتقادی هست بگین اصلاح کنم
Bazi Cast
خیلی ممنون. همینجا از طرف تیم بازی کست ازتون تشکر می کنم که چنین کاری کردید. حتما اسم این وبلاگ رو در سیزن دوم ذکر می کنیم.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
دوستان Bloodborne به زودی عرضه میشه. اگه براتون مقدوره از رضا حسینی یا یاشار ذوالفغاریان ( نویسندگان نقدهای دو قسمت Dark Souls) یا هردو دعوت کنید برای پبش نمایش این بازی.
بهزاد میرمظفری رو دعوت نکنید >:) چون به DeS سیزده داد )x شوخی کردم :d

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
در مورد بهزاد تا اونجایی که من میدونم درگیر کارهای فوقش هست. بهزاد یکی از همکاران خوب و عزیز من هست و واقعا خوشحال میشم بیاد تو پادکست. یاشار هم که قبلا گفته بودیم حتما سعی می کنیم بیاریمش.
کارای سیزن دو شروع شده و حتی مهمونمون هم اوکی داده برای ضبط. منتظر خبرهای جدیدتر باشید.
ممنون از دوستان.

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
سلام دوستان.
انجمن این وبلاگ هم فعال شد خوشحال میشم در این سایت عضو بشید و برای هرچه بهتر شدن انجمن همکاری کنید
ادرس وبسایت:BaziCast
ادرس انجمن:BaziCast Forum
البته به صورت کامل تکمیل نشده که سعی میکنم تا هفته ی دیگه تکمیلش کنم و الان هم قابل استفاده هست و مشکل خاصی نداره
یه انتقادی هم دارم که اپلودسنترتون رو عوض کنین که بنظرم میتونه Picofile خوب باشه دوساله دارم اپلود میکونم توش مشکل خاصی ندیدم

آخرین ویرایش:

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
در مورد بهزاد تا اونجایی که من میدونم درگیر کارهای فوقش هست. بهزاد یکی از همکاران خوب و عزیز من هست و واقعا خوشحال میشم بیاد تو پادکست. یاشار هم که قبلا گفته بودیم حتما سعی می کنیم بیاریمش.
کارای سیزن دو شروع شده و حتی مهمونمون هم اوکی داده برای ضبط. منتظر خبرهای جدیدتر باشید.
ممنون از دوستان.

151185240a558a64f1.jpg

شديداً منتظريم :d

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
سلام دوستان.
انجمن این وبلاگ هم فعال شد خوشحال میشم در این سایت عضو بشید و برای هرچه بهتر شدن انجمن همکاری کنید
ادرس وبسایت:BaziCast
ادرس انجمن:BaziCast Forum
البته به صورت کامل تکمیل نشده که سعی میکنم تا هفته ی دیگه تکمیلش کنم و الان هم قابل استفاده هست و مشکل خاصی نداره
یه انتقادی هم دارم که اپلودسنترتون رو عوض کنین که بنظرم میتونه Picofile خوب باشه دوساله دارم اپلود میکونم توش مشکل خاصی ندیدم

Uploadboy و Hexupload بهترن به نظرم

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
یه خسته نباشید بزرگ بهتون بدهکارم خسته نباشید، من تازه تاپیک رو دیدم! عالی بود آقا عالی!
فقط این وسط اگه قسمت 9 رو یجایی آپلود کنید عالی میشه هنوز نسخه 10 رو گوش ندادم، ممنون.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
یه خسته نباشید بزرگ بهتون بدهکارم خسته نباشید، من تازه تاپیک رو دیدم! عالی بود آقا عالی!
فقط این وسط اگه قسمت 9 رو یجایی آپلود کنید عالی میشه هنوز نسخه 10 رو گوش ندادم، ممنون.

د.ست عزیز هر دو لینک کیفیت 128 و 320 که در پست اول هستند کار میکنن
فقط توجه کنید که وقتی به صفحه دانلود میرید نباید Download Now رو بزنید . باید Continue to your file که در کادر زیرین به رنگ قرمز هست کلیک کنید و در صفحه ای که شما رو میبره باز هم روی کادر قرمز رنگ زیرین که نوشته Download Now کلیک کنید

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
تشکر از دست اندر کاران بازی کست (داک بک)((مخففش هم قشنگه))اقایان کسری و محمد و امیر عزیز
اتفاقی امروز صبح داشتم تلویزیون شبکه چهار رو نگاه میکردم.برنامه ی طلوع رو گذاشته بودند.
حدس بزنید چی شد مهمون برنامه اقای کسری کریمی طار بودند و ایشون اخبار علمی فناوری رو واسه بیننده ها بازگو می کردند.
خیلی خوشحال شدم که پای دوستان منتقد در زمینه گیم و فناوری به تلویزیون باز شده اما یک چیزی ناراحتم میکنه که چرا منی که در زمینه گیم هر روز اخبار اینترنت رو چک میکنم در این مورد چیزی نمی دونستم.ایا از اطلاع رسانی ضعیف نشات میگیره و یا از جبهه ای بودن سایت های خبری در زمینه اطلاع رسانیست.
همینجا هم یک پیشنهاد واسه (( داک بک)) دارم.بخشی در بازی کست به نام سلحشوران لردران قرار بدید و در اون از این دوستان منتقد و بازیسازی که در حق اون ها اجحاف شده و علیرغم زحمتی که واسه پیشرفت این صنعت می کنند اما همیشه اون جور که باید در مورد اون ها اطلاع رسانی نشده و به مخاطبین این صنعت معرفی نشده اند یاد کنید و در مورد کارهاشون بگید .
ممنون و باز هم میگم شما ادامه بدید ما هم پشتیبان شما هستیم
We are right behind you
در ضمن کی فصل دو شروع میشه ؟؟؟ داره سه هفته میشه و هنوز نه خبری نه تیزری نه تاریخی عرضه ای نکنه شما هم مثل سازندگان ویچر می خواین تاخیر بزنید به بهانه ی بالا بردن کیفیت !!!

آخرین ویرایش:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
تشکر از دست اندر کاران بازی کست (داک بک)((مخففش هم قشنگه))اقایان کسری و محمد و امیر عزیز
اتفاقی امروز صبح داشتم تلویزیون شبکه چهار رو نگاه میکردم.برنامه ی طلوع رو گذاشته بودند.
حدس بزنید چی شد مهمون برنامه اقای کسری کریمی طار بودند و ایشون اخبار علمی فناوری رو واسه بیننده ها بازگو می کردند.
خیلی خوشحال شدم که پای دوستان منتقد در زمینه گیم و فناوری به تلویزیون باز شده اما یک چیزی ناراحتم میکنه که چرا منی که در زمینه گیم هر روز اخبار اینترنت رو چک میکنم در این مورد چیزی نمی دونستم.ایا از اطلاع رسانی ضعیف نشات میگیره و یا از جبهه ای بودن سایت های خبری در زمینه اطلاع رسانیست.
همینجا هم یک پیشنهاد واسه (( داک بک)) دارم.بخشی در بازی کست به نام سلحشوران لردران قرار بدید و در اون از این دوستان منتقد و بازیسازی که در حق اون ها اجحاف شده و علیرغم زحمتی که واسه پیشرفت این صنعت می کنند اما همیشه اون جور که باید در مورد اون ها اطلاع رسانی نشده و به مخاطبین این صنعت معرفی نشده اند یاد کنید و در مورد کارهاشون بگید .
ممنون و باز هم میگم شما ادامه بدید ما هم پشتیبان شما هستیم
We are right behind you
در ضمن کی فصل دو شروع میشه ؟؟؟ داره سه هفته میشه و هنوز نه خبری نه تیزری نه تاریخی عرضه ای نکنه شما هم مثل سازندگان ویچر می خواین تاخیر بزنید به بهانه ی بالا بردن کیفیت !!!
مرسی ممنون اما در رابطه با تلویزیون ، حقیقتش این هست که من تقریبا نزدیک به 3 ماه هست که یک شنبه ها در برنامه طلوع حاضر میشم اما یه اخلاقی دارم که دوست ندارم یه کاری رو توی بوق و کرنا کنم. به نظر اگه کارم خوب باشه بقیه می بینند. در مورد اطلاع رسانی هم تا حدودی حرفتون در اون دو زمینه درسته ، من هیچ وقت دوست ندارم جایی رو بندازم. به طور مثال بازی کست هم لطف دوستان شاملمون شده. میثم عزیز و امید جان در گیم ای مگ و گیم فا حسابی خجالت زدمون کردند که برنامه رو توی سایت های خودشون اپلود کردند. البته از محمد عزیز هم تشکر ویژه می کنیم که برامون بلاگ راه اندازی کردند.
در مورد نویسنده ها قصدمون همین هست. به طور مثال بهزاد یوسفی جز اولین منتقدهای بازی کشور هست که با وجود فعالیتش در حوزه مطبوعات ، مدت ها بود که در نشریه ها تخصصی بازی نمی نوشت. ما هم از فرصت استفاده کردیم ازش خواهش کردیم که توی پادکست ظاهر بشه و بهمون هم قول داده که به عنوان مهمان ویژه باز هم حضور پیدا کنه. در مورد دیگر دوستان هم حتما ؛ گاهی اوقات هم شده که بعضی از نویسنده ها دوست داشتن بیان اما ساعتشون با ما هماهنگ نشده. در هر صورت ممنون ؛ من بازم میگم بهترین چیز برای ما ، اظهارت دوستان هست که حسابی خستگی رو از تن ما در می کنه.
قسمت اول سیزن دو هم تا کمتر از 7 روز دیگه منتشر میشه.
ممنون و منتظر باشید.
............
درضمن کنسرت بازی این هفته 5 شنبه برگزار میشه. دوستان سریعا به این شماره زنگ بزنید و جاتون رو بگیرید
88033160

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
آقا کسرای عزیز بسیار از شما وبقیه بچه های باحال بازی کست ممنون و خسته نباشید ولی درباره این برنامه تلوزیون بدونید توی بوق کرنا کردن یه بحثه اطلاع رسانی یه بحث دیگست حالا اگه میگفتی 3 هفته یه چیزی 3مااااااااه یعنی تقریبا از ابدای کار بازی کست و ابتدای اشنایی امثال من با شما استادای گیم خوب مسلمه اگه مایی که صدای شما رو اینجا میشنویم و دنبال میکنیم و دوستتون داریم خبرمون کنید توی برنامه های تلوزیونی هم دنبالتون میکنیم پس حداقل همین جا اطلاع رسانی کنید لطفا بیصبرانه منتظر سیزن 2 هستیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر