بازی‌کست BaziCast

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
آقا کسرای عزیز بسیار از شما وبقیه بچه های باحال بازی کست ممنون و خسته نباشید ولی درباره این برنامه تلوزیون بدونید توی بوق کرنا کردن یه بحثه اطلاع رسانی یه بحث دیگست حالا اگه میگفتی 3 هفته یه چیزی 3مااااااااه یعنی تقریبا از ابدای کار بازی کست و ابتدای اشنایی امثال من با شما استادای گیم خوب مسلمه اگه مایی که صدای شما رو اینجا میشنویم و دنبال میکنیم و دوستتون داریم خبرمون کنید توی برنامه های تلوزیونی هم دنبالتون میکنیم پس حداقل همین جا اطلاع رسانی کنید لطفا بیصبرانه منتظر سیزن 2 هستیم
نظر لطفتونه. در حال حاضر یک شنبه ها بین ساعت 8 تا 9 صبح بخش من پخش میشه تا اینکه در آینده خدا چی بخواد.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
بابا این کسری خییییلییییی حماله -_- مردک به ماها هم نگفته بود تی وی برنامه داره :-l

پ.ن: محل کنسرت رو هم اطلاع رسانی کنید :d

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
بابا این کسری خییییلییییی حماله -_- مردک به ماها هم نگفته بود تی وی برنامه داره :-l

پ.ن: محل کنسرت رو هم اطلاع رسانی کنید :d
خیلی ممنون :d
همون جای قبلی کلاس های نقد و بررسی گیم. قبلا مجتمع فنی بود الان شده مدرسه عالی پارسان. ساعت 6/30

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
عزیزان بین دو سیزن LOST هم اینقدر فاصله نبود! منتظر قسمت جدید هستیم
سلام. پادکست امشب در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت ، البته اگه مشکلات اپلود دردسرساز نشند.
دوستان از این به بعد حضور فعال تری در شبکه های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام خواهیم داشت. منتظر نظراتتون هستیم.

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
619

ببین کسری من انتقاد میکنم! مطلبی بگید من مخالف باشم میارم اینجا! مثل همون میکامی و کامیا!خلاصه من میام برای انتقادات شدید. اماده باش:d

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
سلام خیلی ممنون بابت این قسمت خیلی خوب بود مثل همیشه منتظر قسمت بعدی هستیم؛)
ضمنا لطفا اگر امکانش هست کنسرت گیم رو یه طوری در اختیار ما بگذارین حالا یا به صورت دیجیتالی برای خرید و دانلود یا به صورت دیسک برای خرید لطفا

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر