بازی‌کست BaziCast

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
عالیه من تازه شروع کردم
واقعا"خوبه
منتظر قسمت بعدی هستم امید وارم یکم بیشتر اطلاع رسانی بشه ما هم بتونیم بهتر پیگیر باشیم

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
[MENTION=841]Death Proxy[/MENTION] [MENTION=15060]619[/MENTION]

=d>

_

فقط برام سوال که چرا از من دعوت نکردید تو برنامتون ( صدام خوبه :D حالا مهم نیست کلا با دنیا گیم یه چند سالی قهر بودم :D )

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
درود ...
خسته نباشید واقعا عالی بود کارتون تا اینجا و این رو هم بگم که من اطلاع نداشتم و همه ی 9 قسمت رو تو دو سه روز اخیر تو ضبط ماشین و بین راه و غیره گوش دادم!
صداتون خیلی خوبه ! من صدای خودم رو ضبط میکنم بعدا گوش میدم حالم بد میشه:d
بهترین بخش ها هم اپیزود(!) مربوط یه PS Experience بود مخصوصا خاطره گویی اون دوست عزیز از کلوپ قلهک(!) و ماجرای ET و قسمت اجرای موسیقی هم خوب بود ...
اکثر مسابقه ها هم حدس میزدم ولی خب از وقتشون گذشته بود :-s موسیقی FIFA 98 World Cup هم خیلی جالب بود چون سریع یادم اومد و بعدش خیلی از خاطرات رو واسم زنده کرد:x
+
oa8ulbspetletuhg2vag.jpg
cy20vm3mg94fuanpr5hq.jpg
یه نفر هم که به هر دلیلی میارید تو برنامه دیگه ترور شخصیتی نکنید و مطمئنا اون دوست عزیزمون هم دل داره و دلش میشکنه! حتی اگر هم فن مایکروسافت باشه:d
به امید موفقیت روز افزون،موفق باشید:x

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
این شماره عالی بود ، هم جو صمیمی ، هم موسیقی ها و هم اینکه سعی شد از همه کسایی که تا الان شرکت داشتن به یه صورتی دعوت بشه! خیلی خوب بود ، خسته نباشید و ایشالله حتما سری بعد هم باشه و ...... ( نمی خوام بگم دیگه :d )

بازم خسته نباشید :x=d>=d>

کنسرت هم ایشالله به خوبی و خوشی پیش می ره! خوهشا DVD هم آماده کنید بعدش برای ماهایی که نمی رسیم بیاییم. اینهمه صحبتش شد دلمون می خواد خوب :bighug:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
این لینکی که داده بودین رفتم یک فایل 1.5 مگی بودش دانلود کردم بعدش از طریق اون برنامه فایلmp3 رو دانلود کردش بعد که دانلودش تمم شدش غیب شدش برنامه الان نمیدونم فایلmp3 کجا رفته دقیقا کاشکی یکم بی دردسر تر میشد دانلود کرد

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بسیار هم عالی و بسیار هم گوش نواز :D آهنگ ها و همه چیز ردیف ردیف و صبحت ها هم عالی :D فقط بنظرم این قسمت که Finale بود و هیچ :D ولی خواهشا تو فصل دو حتما نقد و بررسی یا پیشنمایش رو برگردونید که دیگه پادکست زیادی هم از هدفش دور نشه :D

Look forward to season 2 :d

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
سلام با تشکر از زحماتتون اقا دمتون گرم فقط این قسمت یکم خواب اور بود چیز خاصی نداشت یه وقت ناراحت نشین این کارو ادامه بدین که خیلی خوب و جدید هست فقط یه عکس از خودتون بذارید ببینیم روی ماهتون رو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر