بازی‌کست BaziCast

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
قسمت جدید یه چند ساعتی هست که آماده شده فقط rodfile مثل اینکه مشکل داره، rodfile درست شد، لینک ها منتشر میشه

محمد جان یه لطفی بکن بیخیال این Rod File بشو :| بدترین اپلودری هست که دیدم :| خواستی اکانت از یه اپلودر دیگه بهت میدم اونجا آپ کن :|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
محمد جان یه لطفی بکن بیخیال این Rod File بشو :| بدترین اپلودری هست که دیدم :| خواستی اکانت از یه اپلودر دیگه بهت میدم اونجا آپ کن :|
این مورد شدیدا تایید میشه :d
اون مدیافایر که اوایل آپ میشد خیلی خوب بود،ولی حیف که اون مشکلات عجیب غریب پیش اومد :| اما خوب...این Rod File هم به طرز عجیبی من نمیتونم باهاش کنار بیام :d سرعت بالای 15kb/s نمیره برام:|

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
خواستم بگم اين آپلودرى كه دوستان مشكل دارن ، مشكل من هم هست ، به من بيشتر از 9 Kbps نميده !!! شش هفت قسمته دارم با بدبختى گوش ميدم ! ;)
رسيدگى كنيد لطفا ...

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
رادنی:bighug:
باز هم سوپرایز شدم :d
رادنی به من گفته بود داره میره تهران ولی اصلا فکر نمی کردم بیاد تو بازی‌کست.:d
بازی‌کست هم مثل همیشه خوب بود و خسته نباشید می‌گم به همه دوستان.
...........
درایو Xbox هم فیل اسپنسر قبلا اعلام کرده بود چون در ابتدا قرار بوده یک کنسول همیشه آنلاین بسازن و لحظه آخر تصمیم گرفتن اون سیاست های خودشنو عوض کنن، این مشکل کند بودن روند نصب بازی ها پیش اومده. البته همین طور که رادنی گفت، اسپنسر گفته ممکنه در آینده با یک آپدیت سرعت نصب بازی هارو افزایش بدن.
در مورد Day One Patch هم تو یکی از پادکست های Major Nelson که شب قبل از The Game Awards برگذار کرد، توضیح میده که چون Xbox One هر ماه یک آپدیت داره، برای همین شما در هر صورت وقتی Xbox One بخرین باید یک آپدیت دانلود کنید و اینم اضافه میکنه اون کسی که مثلا یک سال قبل کنسول خریده، یک آپدیت متفاوت دانلود کرده نسبت به اون کسی که هفته قبل کنسول خریده.
و در آخر هم اینو میگه که کنسول های جدید نیازی به Day One Patch ندارن. (فکر کنم منظورش کنسول هایی که از December به بعد تولید شدن)
لینک پادکست Major Nelson (حدودا تو دقیقه 11 دربارش حرف زده میشه)

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
سلام دوستان من می‌خواستم قسمت ۴ به بعد رو دانلود کنم اما متأسفانه rod file حذفشون کرده، می‌شه خواهش کنم یه لینک جدید بدید.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
این قسمت هم خوب بود! :x
در حین گوش دادن به پادکست هم زدم Red Head رو دانلود کردم :)) :d بسیار هم عالی >:) :d
جواب سؤال هفته ی پیش:| من انقدر CoL رو دوست میدارم چجوری تشخیصش ندادم پس:(( :((
سؤال این هفته هم که خوب کلا من کاره ای نیستم:-"
و ...
مهمون ـتون هم خیلی کامل در مورد تجربه ی بتا توضیح میداد...! :d
و... و ... دیگه چی؟ :d
آها اینجایی که آپلودش کردید هم عالی بود! :d :x

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
ممنون خسته نباشید بازم خوب بود
البته قسمت هیلوش زیاد شد :d

بعده شونصد قسمت امدن درباره یک بازی مایکرو درست حسابی صحبت کردن که البته بعد از اون هم حسابی با ترول های بسیار زیبا از خجالت مایکرو در امدن :))) حالا میگید قسمت هیلوش زیاد بود :D

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
خب من هم یک پستی بدم:d

عزیزانی که این شماره را گوش کردید و یک دفعه کسری رقت سراغ میکامی و کامیا! این بحث بین ما از زمان پادکست شماره 3 و صحبت هاشون در مورد اویل ویتین شروع شد! انجام که کسری اشاره کرد یکی از بچه هاگیر داده منظورش من بودم!:p

در هر صورت من اصلا حرف ها کسری را قبول ندارم تو این مورد! هر چند خیلی قبولش دارم. البته نظرها متفاوت هست ولی ایشان فقط و فقط نظر شخصیشون را گفتند و هیچ مدرکی دال بر بهتر بودن کامیا نیاوردند!:-*

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
دمتون گرم این قسمتم عالی بود . خسته نباشید . آهنگهای میانی هم یکی از یکی بهتر
راستی یه پیشنهاد داشتم .
در پادکستهای خارجی گیم دخترایی هم که صاحب نظر هستن میان تو بحث و شرکت دارن .
هم باعث میشه یه کم تنوع پیدا بکنه و از یک نواختی دربیاد هم صحبتهای دخترای گیمر شنیده میشه
اگر شما هم بتونید اینکارو بکنید و از بخشی از مهمون هاتون رو از دخترا تشکل بدین جالب میشه\m/
بازم ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر