بازی‌کست BaziCast

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
جا داره واقعاً یه خسته نباشید به همتون بگم. تو این چند مدت مشکلات خیلی زیادی برام پیش اومد به طوری که اصلاً نمیتونستم بیام نت و خبرهایی که تو این چند روزه منتشر شد رو چک کنم. واسه همین این پادکست‌ها رو گرفتم و هر روز، یکی از آن‌ها را گوش کردم.
نکته‌ی خیلی خوب این بود که من تا حالا همچین چیزی رو مربوط به صنعت گیم ندیده بودم و واقعاً برای من جذاب بود. مورد بعدی این بود که هر قسمتی که می‌گذشت، اشکالات جزئی برطرف می‌شد و تو این چند قسمتی که اومد هر بار قدرتمندتر بود.

امیدوارم این پادکست ادامه داشته باشه، چون نبود همچین چیزی، خیلی حس میشد.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
یادتون رفت تو قسمت 7 راجع به سوال قسمت 6 حرف بزنید ؟! :-/ :D

پ.ن:جواب سوال هم فرستاده شد :D چه آهنی بود لعنتی :crying1:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
به به! این قسمت هم عالی بود! :x کلا قسمت های 3 نفره خیلی بیشتر حال میده! :d
یه موردی بود هم در مورد این قسمت میخواستم بگما...یادم رفت:| :d حالا دوباره گوش میدم ببینم یادم میاد یا نه:)) :d

راستی اگر میشه یکم در مورد Indieـهای مختلف صحبت کنید،چون اینجا خیلی بها نمیدن به این بازی ها :| کلا نگاه خوبی ندارن:| شاید وقتی ببینند شما تعریف میکنید،برن سراغشون :d
مثلا دو قسمت اخیر در مورد VH و HM و این چیزا صحبت کردید که خیلی خوب بود :d فقط یکم بیشتر:-" ( در کل اینکه، آقا این Isaac رو فراموش نکنید! بازی به این خفنی :d )

فکر کنم یادم اومد! :d
در مورد انتخاب بخش آهنگ های TGA ! :d
چجوری دلتون میاد در حضور ترانزیستور اسم Destiny بیارید :( اصلا شوکه گشتم انتخاب شد:|

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
عجب حلال زاده ای هم هست بازی Hatred که صحبتش رو کردین ، امروز رفته توی Green Light برای استیم :d​
البته ولو بازیشون رو از فهرست برداشت :d
..........

دوستان هفته دیگه پادکست بسیار ویژه ای داریم. می تونم ادعا کنم نمونش رو تا به حال توی هیچ پادکست مربوط به گیم نداشتیم.

..........

ممنون از نظرات خوبتون که باعث پیشرفت ما هستند.

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
این پادکست شماره 7 هم دیروز گوش دادم و فقط میتونم بگم عالی بود!
البته بعضی موقع ها صداها با هم قاطی میشد که نمیشد فهمید کی چی میگه:D
این که مهمون دعوت میکنید هم خیلی عالیه.بشدت منتظر شماره ی هشتم هستم.(آخر هفته میاد؟)
موفق باشید:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر