بازی‌کست BaziCast

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
خسته نباشید .
یه پیشنهاد داشتم . بتونید صدا رو استریو یا حتی بهتر 3d ریکورد کنید (طوری که صدای یکی از سمت چپ و نفر مقابل از طرف دیگه بیاد یا تو حالت 3D صدا دور بزنه :D) جذابتر بشه.البته برای استریو کاری نداره و نیاز به دو تا میکروفن داره ولی سه بعدیشو فکر کنم به نرم افزار و تکنیکای خاصی نیاز باشه و خبر ندارم.
موفق باشید...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
این قسمت هم مثل قسمت های قبلی عالی بود. :D بحث های جالبی شد و بسی لذت بردیم!
در مورد آهنگ هم دمتون گرم، واقعاً چیز خاطره انگیزی بود! :((

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
با تشکر از پادکست خوبتون چندتا نکته بود:
یک پیشنهاد داشتم برخی نظراتی که تو همین تاپیک پست میشه یا بهتون کاربرا پیغام خصوصی میزننند رو بخونید و به سوالات یا انتقادات یا پیشنهاداتشون پاسخ بدید در همون پادکست.
یک بالانسی هم برقرار کنید که بحث درمورد PC هم باشه و فقط محدود به کنسول ها نباشه:d
یک چیزی هم درمورد Super Smash Bros جدید گفتید که سازندش namco است ولی این طور نیست یعنی Namco با Sora Ltd که برای Nintendo است در ساخت بازی همکاری کرده و اینکه خالق بازی هم Masahiro Sakurai است که خالق kirby هم است. در ساخت بازی تیم ویژه Namco تهیه کننده و کارگردان سری Tales آقای Yoshito Higuchi به همراه Tetsuya Akatsuka تهیه کننده و کارگردان Mobile Suit Gundam: Extreme Vs که وظیفه طراحی هنری و صداگذاری SoulCalibur را برعهده دارد به همراه Katsuhiro Harada تهیه کننده Tekken‌ و تیم اصلی Tekken نقش داشتند.

آخرین ویرایش:

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
آقا یه چیزی Troy Baker رو شما چجوری میگین تروی بارکر؟؟!! :| :D باو تروی بِیکِر هست! :D
جدا از این، این شماره هم خیلی خوب بود بخصوص مهمونتون...

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
سعی کردم آهنگ های پخش شده توی دو تا پادکست آخر رو آپلود کنم براتون ، اگه فرصت شد دنبال بقیه هم می رم ، گرچه شاید نشه بضی هارو پیدا کرد ، فعلا این هارو با لینک مستقیم می زارم اینجا ، امیدوارم درست باشن :

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
دوستان مثل اينكه علاوه بر سايت گيم ايمگ،سايت گيمفا هم به قرار دهنده هاي پادكست اضافه شده.

ميگم پس اگه بخواين به روال گذشته مسابقه بذارين باز از طريق تاپيك بازي سنتر و پيام خصوصي براي شركت كردن مي گين؟!

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
533
نام
مسعود
ممنون از کسری و محمد عزیز واسه پادکست این شماره که هم تنوع خوبی داشت و هم مهمون بازی بلدی رو دعوت کرده بودید.
الان اینستاگرام رو چک کردم به هوای اینکه عکسی از شما سر صحنه ضبط پادکست ببینم، اما خبر و عکس تزیینی بود.
حداقل عکسی از مهموناتون یا دانیال رو در حال بال بال زدن از پشت شیشه قرار بدید(تو انتخاب بهترین بازی سال در حالی که شما می خواستید دارک سولز رو انتخاب کنید).

اقا من همچنان امید دارم که طه رسولی دبیر تحریریه دنیای بازی سابق رو هم دعوت کنید.
در ضمن من روی پادکست سه رقمی حساب کردم پس الکی بهانه نیارید که اقا وقت نداریم و یا سنمون بالا رفته و غیره که اصلا پذیرفتنی نیست.
شما ادامه بدید ما شنونده ها هم هر وقت انتقاد ، پیشنهادی لازم بود وارد میشیم و ابراز می کنیم.

بازم ممنون که بی دریغ زحمت می کشید.

در ضمن چرا اینقدر سوالتون سخت شد این دفعه.

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
ماشالله هم برنامه خوبی دارین هم خداروشکر برنامه گرفته و مخاطباش دارن گسترش پیدا میکنن،به زودی فرابازیسنتری خواهین شد:D یعنی شدین الانش:D
کم کم باید به فکر کار تصویری هم باشین ها !!:D

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
بازی کست جدید با توجه به تعطیلی های این چند روز، چهارشنبه صبح آپلود میشه

موفق باشید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟