بازی‌کست BaziCast

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
همچنان منتظر یاشار ذوالفقاریان، سهیل منصوری، بهزاد میر مظفری، وحید عبداللهی، حمیدرضا دشتی، شهاب حبیبی و سایر دوستان هستیم. این موارد رو هم تو برنامه داشته باشید

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
تو پادکست جدید خواهشاً نقد و پیش نمایش رو حذف کنید و فقط راجع به دو تا مراسم بزرگی که برگزار شد ( VGA و PSX ) صحبت کنید.

جواب مسابقه هم فرستاده شد

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
جواب سوالتون پ.خ شد ، بسی جالبناک بود سوال این هفته اتون :D

سوال کار کدومتون بود !؟ :-/
قضیه چیه این کایزر شده عنوان هر پادکستـتون ؟! :| :D
نژاد پرستی ـه این :D
کایزر چه قد دادی بهشون ؟ :D
زکی من به این 2 نفر پول بدم ؟! :-j
ماهی 1 میلیون بالا اجاره امضام فقط دارن میدن :D
همچنان منتظر یاشار ذوالفقاریان، سهیل منصوری، بهزاد میر مظفری، وحید عبداللهی، حمیدرضا دشتی، شهاب حبیبی و سایر دوستان هستیم. این موارد رو هم تو برنامه داشته باشید
گوزینه ی بس خوبیست ایشون :D

آخرین ویرایش:

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
دوستان ممنون میشم یکی اسم آهنگ ابتدایی که تو پادکست های شماره 5 و 6 پخش میشه رو به من بگه. اگه یه لیست از آهنگ های پادکست هم درست بشه خیلی خوبه واقعا آهنگ های بی نظیری هستن.

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
دوستان ممنون میشم یکی اسم آهنگ ابتدایی که تو پادکست های شماره 5 و 6 پخش میشه رو به من بگه. اگه یه لیست از آهنگ های پادکست هم درست بشه خیلی خوبه واقعا آهنگ های بی نظیری هستن.

کلا شما اپلیکشن Soundhound رو روی گوشیت بریز...هر آهنگ خارجی رو در عرض سیم ثانیه شناسنامشو برات میاره فقط چند ثانیه از آهنگ رو براش پلی کنی.

------

پادکست هم که مثل همیشه خوب بود...فقط بازم می گم سعی کنید با سایت های گیمینگ یه رابطه ایجاد کنید پادکستو می ذارن آمار دانلود میره بالا.

بعد یه بخش هم به نظرم اضافه کنید به جای سوال مسابقه ای,یه چیزیو به بحث بگذارید و هر کاربر بیاد نظر و نقدشو بگه شما هم بخونیدش اونجا و دربارش نظر بدید.

کمپانی خوب هفته/شوک هفته/بازی خوب هفته/بازی بد هفته و... هم می تونین انتخاب کنین.

ممنون.

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
يه سرى نظرات و پيشنهادات داشتم گفتم عنوان كنم :
حتما موسيقى هايى كه از بازى ها انتخاب ميكنيد اسم اون ترك و اينكه مربوط به چه بازى اى هست رو بگين .
بخش پيش نمايش و نقد و بررسى رو براى هر هفته در نظر نگيرين ، چند برنامه يه بار بهش بپردازين .
مهمان تا اونجايى كه ميتونين هر هفته داشته باشين ، حالا از اعضاى سايت ، از مديران و ناظم ها و تحريريه گرفته تا نويسندگان مطبوعات و حتى از بازيسازان ايرانى
يه بخش ميتونين اضافه كنيد و راجع به محبوب ترين هاتون رو پلتفرم هاى مختلف صحبت كنيد ، از آغاز تا به امروز

در آخر هم از برنامه خوب و متفاوتتون ممنون ، اميدوارم هر پادكست قويتر از قبل باشين

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
آقایون این قسمت 7تون چی شد !؟
objection-onion-head-emoticon.gif

امروز میرین ضبط ایشالا !؟ :-/

من نمیدونم یه سری دیگه معتاد برنامه ان برنامه ها رو یه سری دیگه میسازن ؛ من این وسط چی کاره ام پاشنه در خونه ما رو ریشه کن کردن 8-| :D

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
آقایون این فسمت 7تون چی شد !؟
objection-onion-head-emoticon.gif

امروز میرین ضبط ایشالا !؟ :-/

من نمیدونم یه سری دیگه معتاد برنامه ان برنامه ها رو یه سری دیگه میسازن ؛ من این وسط چی کاره ام پاشنه در خونه ما رو ریشه کن کردن 8-| :D
تو مبلغی :d
قسمت 7 کجاست کایزر؟ :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر