بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
released

Naruto-Shippuden-Ultimate-Ninja-Storm-Revolution-PAL-XBOX360.jpg

leaked
FIFA-15.jpg

فعلا NTSC-U اومده فقط.

آخرین ویرایش:

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
از دوستان کسی جایی رو توی توپخونه سراغ داره (اگر آره ، لطفا آدرس دقیق رو بدهد) که بازی های قدیمی Xbox رو بفروشه ؟ یا جای دیگه ای ؟! یکی از دوستان به پاساژ نصر در گیشا اشاره کرد اما خب یه مقدار بدمسیره برای من .
بازی های قدیمی مثل Assassin creed 2 و Assassin creed Brotherhood و Assassin creed relevation
اگر از دوستان کسی قصد فروش این بازی ها رو داشته باشه هم خریدارم .

Snowfall

کاربر سایت
May 14, 2014
48
نام
SaLaR
از دوستان کسی جایی رو توی توپخونه سراغ داره (اگر آره ، لطفا آدرس دقیق رو بدهد) که بازی های قدیمی Xbox رو بفروشه ؟ یا جای دیگه ای ؟! یکی از دوستان به پاساژ نصر در گیشا اشاره کرد اما خب یه مقدار بدمسیره برای من .
بازی های قدیمی مثل Assassin creed 2 و Assassin creed Brotherhood و Assassin creed relevation

از اینترنت بخری خیلی بهتره

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
اين بازي ها بازي هايي نيستند كه ديگه تو بيشتر فروشگاه ها باشه اما تو بعضي فروشگاه ها كه بازي هاي نسل قبل ميفروشن بري دارن من براي اين گفتم پاساژ نصر چون من خودم سي دي play satation 2 ام رو از اونجا ميخريدم و تمام اين بازيايه تو رو هم داشت اگر بد مسيره جاهايي كه نسل قبل هم ميفروشن دارن

sajjadfayyaz

کاربر سایت
Jul 11, 2014
4
ببخشید من یه ایکس باکس 360 اصل دارم و راهی هست که بازی های کپی خور رو توش اجرا کنم بدونه کپی خور کردن ایکس باکس 360 و اگه بخوام کپی خورش کنم میشه به لایو وصل شد که آنلاین بازی کنم و اگه بخوام بازی اصل بخرم از کجا بخرم؟

آخرین ویرایش:

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
ببخشید من یه ایکس باکس 360 اصل دارم و راهی هست که بازی های کپی خور رو توش اجرا کنم بدونه کپی خور کردن ایکس باکس 360 و اگه بخوام کپی خورش کنم میشه به لایو وصل شد که آنلاین بازی کنم و اگه بخوام بازی اصل بخرم از کجا بخرم؟
اصل كه تو ايران نيست حداقل من نديدم امما اگه كپي خور كني ميشه به لايو وصل بشي اما بايد يك سري نكات ايمني رو رعايت كني و در كل ميگم كه ابكس باكس ارزش بازي اصل نداره و من از همون اول كپي خور خريدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر