بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
آخه Spek Ops ا6.5-7 گرفته!
بعد من ghost recon قبلیاش رو اصلآ خوشم نمیومد! که باید به 4 تا دیگه میگفتی چی کار کنن! کجا برن! این نسخش هم اینجوریه؟؟

من زياد بازي نكردم يعني وقت نكردم ولي فقط تو بازي مي گفتي كي رو بزنن.

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
ببین دوست من برای اولین بار به حرفم گوش بده :D
جفتشو بازی کن لذت میبری.واقعا جفتش قشنگه
ghost recon هم با نسخه های قبلیش زمین تا زیرزمین فرق میکنه :D
حتما جفتشو بازی کن.تاکید میکنم اصلا ضرر نمیکنی

چشم برادر به حرفت گوش میکنم و جفتش رو میگیرم:d:d

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634

به نظر من نباید زیاد هم به امتیاز سایت ها توجه کنید
بهتره مثل من اصلا به امتیاز ها نگاه هم نکنید که روی نظر شخصی تون اثر نزاره
سلیقه ها فرق می کنند
مثلا من از GTA خوشم میاد درسته خیلیا 10 دادن بهش که زیاد هم هست ولی اگه 2 هم میدادند من هر چی میتونستم بازیش می کردم - خب البته دیگه تایم برای بازی ندارم ! :(
یا گیرز اف وار + کال اف دیوتی + فورزا + اساسینز و....
یا بازی های پلی استیشن یک = رد الرت . هاروست مون . وورمز . تامبرایدر . اویل و ....
اگه قرار باشه با امتیاز و نظر دیگران بازی رو انتخاب کنیم که دیگه بازی رو برای خودمون انجام نمی دیم ! نه ؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
به نظر من نباید زیاد هم به امتیاز سایت ها توجه کنید
بهتره مثل من اصلا به امتیاز ها نگاه هم نکنید که روی نظر شخصی تون اثر نزاره
سلیقه ها فرق می کنند
مثلا من از GTA خوشم میاد درسته خیلیا 10 دادن بهش که زیاد هم هست ولی اگه 2 هم میدادند من هر چی میتونستم بازیش می کردم - خب البته دیگه تایم برای بازی ندارم ! :(
یا گیرز اف وار + کال اف دیوتی + فورزا + اساسینز و....
یا بازی های پلی استیشن یک = رد الرت . هاروست مون . وورمز . تامبرایدر . اویل و ....
اگه قرار باشه با امتیاز و نظر دیگران بازی رو انتخاب کنیم که دیگه بازی رو برای خودمون انجام نمی دیم ! نه ؟

حرف شما صحیح! منم اتفاقآ عاشق GTA هستم! و اگه 5 بیاد نمره بدم بگیره من میخرم!
اما فرقی که داره اینه که GTA رو آدم تجربه کرده خوشش اومده! spec ops رو که من تجربه نکردم! باید به نمره هاش نگه کنم بالاخره!!

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
حرف شما صحیح! منم اتفاقآ عاشق GTA هستم! و اگه 5 بیاد نمره بدم بگیره من میخرم!
اما فرقی که داره اینه که GTA رو آدم تجربه کرده خوشش اومده! spec ops رو که من تجربه نکردم! باید به نمره هاش نگه کنم بالاخره!!

ولی باز به نظر من یه چند تا تصویر از داخل بازی پیدا کنی ببینی و یکی دو تا تریلر ببینی بهتره .

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
بعد من ghost recon قبلیاش رو اصلآ خوشم نمیومد! که باید به 4 تا دیگه میگفتی چی کار کنن! کجا برن! این نسخش هم اینجوریه؟؟

هیچ کدوم عالی نیستند اما Ghost Recon ارزش بازی کردن داره. Spec Ops هم بد نیست.

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
این بازی تو بازار هست ؟ Trials Evolution

عکس هاشو الان دیدم ادامه ی اون trial قبلیه که تو triple pack limbo بود هست . من عاشق اون trial قبلی بودم الان فهمیدم نسخه ی جدیدترش اومده شاخ درآوردم ! چطور تو این سایت تاپیکی ازش نیست ؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
این بازی تو بازار هست ؟ Trials Evolution

عکس هاشو الان دیدم ادامه ی اون trial قبلیه که تو triple pack limbo بود هست . من عاشق اون trial قبلی بودم الان فهمیدم نسخه ی جدیدترش اومده شاخ درآوردم ! چطور تو این سایت تاپیکی ازش نیست ؟

برای اینکه رو لایو عرضه شده!!

---------- نوشته در 10:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:47 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها DIRT 3: Complete edition با نسخه اصلی چه فرقی داره؟ فقط همه ماشین ها هستن؟
جاده ماده اضافه نداره؟
من جاده های نسخه 2 رو بیشتر دوست داشتم!!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با سلام خدمت اساتید سایت و با عذر خواهی از اینکه این مطلب را اینجا مطرح می کنم اما متاسفانه تاپیک بهتری پیدا نکردم.
کسی از دوستان اینجا بازی Final Fantasy 13 را که pal باشه و خودش تمام کرده باشه هست؟!می خواستم خواهش کنم اگر امکان داره دیسک 3 را برای من رایت کنه چون من در Chapter 11 این بازی گیر کردم و در load screen بازی متوقف میشه و فکر می کنم از دیسک بازی باشه چون با abgx هم چک کردم ارور داد.حالا ممنون میشم یکی از دوستان به من کمک کنه که من مجبور نشم کله بازی را از اول بخواهم بخرم.هزینه اش را هم مشکلی نداره تا جایی که بشه حضوری می گیرم اگر نشد با پیک .من تهران هستم.
با عذر خواهی مجدد بخاطر پست اشتباه در تاپیک و تشکر فراوان از دوستان

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
با سلام خدمت اساتید سایت و با عذر خواهی از اینکه این مطلب را اینجا مطرح می کنم اما متاسفانه تاپیک بهتری پیدا نکردم.
کسی از دوستان اینجا بازی Final Fantasy 13 را که pal باشه و خودش تمام کرده باشه هست؟!می خواستم خواهش کنم اگر امکان داره دیسک 3 را برای من رایت کنه چون من در Chapter 11 این بازی گیر کردم و در load screen بازی متوقف میشه و فکر می کنم از دیسک بازی باشه چون با abgx هم چک کردم ارور داد.حالا ممنون میشم یکی از دوستان به من کمک کنه که من مجبور نشم کله بازی را از اول بخواهم بخرم.هزینه اش را هم مشکلی نداره تا جایی که بشه حضوری می گیرم اگر نشد با پیک .من تهران هستم.
با عذر خواهی مجدد بخاطر پست اشتباه در تاپیک و تشکر فراوان از دوستان

اگه منظورت Final Fantasy XIII هست من دارم , منتها باید زحمت بکشی یا خودت بیای یا پیک بفرستی

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور

---------- نوشته در 10:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:47 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها DIRT 3: Complete edition با نسخه اصلی چه فرقی داره؟ فقط همه ماشین ها هستن؟
جاده ماده اضافه نداره؟
این نسخه های complete کلا شامل dlc های بازی میشن که روی live اومدن که احتمالا جاده و ماشین جدید داره.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی

جاده ماده اضافه نداره؟

بله هم ماشین جدید داره هم جاده جدید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر