بازیهای موجود در بازار برای PC

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
نترسید شرط می بندم روی 6200 هم میاد باورتون نمیشه؟ برید امتحان کنید برای همه ما 2500 تومان پول بابت دو تا DVD چیزی نمیشه مثلا همین Scarface توی readme ش نوشته 128 ولی من با 64 بازی می کنم یا همون Boiling point بازم با 64 بازی کردم فقط نمی تونید روی حداکثر کیفیت بازی کنید. باورتون بشه یا نشه همین فردا می خوام برم SC4 سفارش بدم حال بیاد یا نیاد! چون من می خوام کلکسیون بازیهام رو کامل کنم! ++++++++++++++ راستی چه خبر از Neverwinter nights 2 بالخره توی بازار اومد یا نه؟ میشه در مورد بازی برام کمی توضیح بدید؟

persiangame1

کاربر سایت
Oct 15, 2006
27
اين نسخه از سري بازيهاي SPLINTER CEL تفاوت چشمگيري با نسخه هاي قبلي خود دارد که نويد بخش انقلابي نو در عرصه اين ژانر از بازيها است.به ندرت اتفاق مي افتد که يک سري بازي بتواند به اندازه SPLINTER CEL موفق عمل کند.اولين نسخه اين بازي يک شاهکار با نقصهاي بسيار بود تا يک بازي کلاسيک تمام عيار.مشکلات موجود در هوش مصنوعي بازي و عدم دقت کافي در نشانه گيري و تيرندازي مضمون و داستان اصلي بازي را خدشه دار مي کرد. ولي نسخه 2و3 توانست اين نقص ها را بر طرف کند و سير تکميلي اين بازي را کامل کند.اينکه مضمون بازي توانسته پس از ارائه سه بازي مفصل کماکان روي پاي خود بايستد،امري است خارق العاده.ساختار بازي به دليل پرهيز از کشتار وخونريزي در جريان بي اثر کردن نيروهاي دشمن و شيوه بازي خاص در زمينه نفوذ مخفيانه به جبهه دشمن غير عادي جلوه کند.در اينجا اين سوال پيش مي ايد که Ubisoft براي ارئه نسل بعدي بازي ها چه تدابيري انديشيده است.آيا ساختار بازي دستخوش تغييرات کلي خواهد شد؟ هر کسي که بازيSPLINTER CEL آشنا باشد ميداند که سم فيشر يکي از اعضاي گروه Third Echelon است.اين گروه يک سازمان سري آمريکايي است.بقدري سري که وجود خود را هم منکر مي شود. اين شخص در هر يک از بازيها به بخش خاصي از جهان فرستاده مي شود تا تنشهاي ايجاد شده در بين ملل مختلف يا تروريستها را بر طرف سازد.در نسخه جديد SPLINTER CEL سم فيشر بر خلاف هميشه که با ورود مخفيانه به پايگاه دشمن آغاز گر بازي است اينبار از زندان فرار مي کند و با فرار خود مقدمه ساز بسياري ماجراهاي ديگر مي شود.دليل اصلي تغيير شخصيتي و انگيزشي او هنوز بطور کامل مشخص نشده است. ولي به نظر مي رسد که اين موضوع با مرگ دختر او در ارتباط مستقيم باشد.او پس از دستگيري به جرم سرقت مسلحانه وقتل به 20 سال حبس در زندان کاتراس محکوم مي شود. انچه مشخص است او ديگر از اعضاي گروه Third Echelon به حساب نمي ايد. و احتمالاً از مهارت هاي خود در مسير خلاف کاري استفاده خواهد کرداين سبک بازي مستلزم ايجاد تغيييرات بسيار در سبک بازي SPLINTER CELL است وشايد نقطه پاياني باشد بر ويژگي((شکست دشمن بدون کشتار)).هنوز کاملاٌ مشخص نشده است که اين تغييرات توازن بازي را به هم خواهد زد يا نه. شخصيتي که همراه با سم از زندان فرار مي کندBROWN ARMY ، يکي از اعضاي باند تبهکاري است .ديدن هم کاري سم با يک فرد تبهکار کمي ناراحت کننده است ولي با توجه به حرکت اين شخص به سمت تاريک فطرت انساني در قسمت هاي قبلي اين موضوع زياد هم بي ربط نيست. اينکه بدون دسترسي به سلاح هاي دولتي و تکنولوژي مجبور با شيد که نقشه هاي خود را به پيش ببريد شرايطي ايجاد ميکند که بازي کننده ها با ان بي گانه هستندو اين خود مي تواند يکي از نکات جذاب بازي باشد.زندگي در ميان سايه ها مي تواند دلهره اور باشد،مخصوصاٌ اگر اين حالت زير نور سرخ رنگ مناطق مختلف کاتراس
با گرافیک سری هفت به راحتی اجرا می شه

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
بازی های sid meire Railroad و Star Wars: Empire at War: Forces of Corruption و Sam&Maxرو هیچ شرکتی بیرون نداده؟
==========
با گرافیک سری هفت به راحتی اجرا می شه
تو رو خدا با این سری هم دیگه اجرا نشه
بابت معرفی ممنون دیگه این نسخه رو نباید از دست داد

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
من الان با چشمای خودم دارم می بینم که NWN2 اومده...Obsidion کارش حرف نداره.

نجات دهنده ی سبک Action/RPG اومد

:cool: :cool: :love:

این بازی 5 روز پیش عرضه شده!

امتیاز بازی از GSشده 8.6

mohsendevil

کاربر سایت
Nov 4, 2006
99
salam
man be bazi splinter cell alaghe nadashtam ziad ama hala ke didam enghadr azash tarif mikonid raftam splinter cell 1 ro gereftam.
ageh kesi save in bazio dare bezare.khaheshan khode file save aslish ke passwand sav dararo bezzarid chon to chand ta site raftam download kardam ama ye seri file matni o injor chiza bod.
merci
ya ali

لطفا با حروف فارسی بنویسید.
سامان

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
توی readme های بازی call of juarez هم نوشته بود که با 6200 اجرا نمیشه.
حتی وقتی نصب کردم ، یک پنجره اومد برای اینکه ببینه حداقل امکانات برای اجرای بازی رو داریم یا نه ، کنار کارت گرافیکم ضبدر گذاشته بود. یعنی کارت گرافیکم از minimum پایین تره.
ولی تونستم بازی رو اجرا کنم.همه ی تنظیمات گرافیکی رو آوردم پایین ، ولی باز هم کند اجرا میشد.
خدا کنه اسپلینتر سل اینجوری نشه... :(

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
263.gif
263.gif
263.gif

برو بچ تبریییییییییییییییییییک
174.gif

من خودم رو میکشم تا بیاد شهرمون
223.gif

در مورد رید می هم درست میگید اونا یه چیزی مینویسن ولی خب بازی رو کارتهای پایین تر هم میاد
83.gif

Detective-G3me

کاربر سایت
Nov 5, 2006
25
اقا رفتم مدرن اين بازي هنوز كرك نشده فقط اينا منتظره كركن تو گيم كپي ورلد هم كركش اومده ولي با كابل كشي به نظز من يكم صبر كنيد كرك درست حسابيش بياد چون كابل كشي حقيقتا ضد حاله

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
سلام بچه هاSplinter Cell: Double Agent اومددستم فقط می تونم بگم بهترین بازی عمرم دارم می بینم گرافیکش اونقدر خوب کار شده که ادم فکر می کنه داره فیلم می بینه الان 20 دقیقه اس دارم بازی می کنم در ضمن بگم این بازی در 2 دی ویدی عرضه شده واگر دیدیدبعضی از شرکت اونو تو 6 سی دس زدن اصلا نخرید
سم فیشر امد واین یعنی اغاز دوباره زندگی
ببخشید شما چطور SC4 رو داری بازی می کنی در حالی که بازی هنوز کرک نشده؟:eek:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
ببخشید شما چطور SC4 رو داری بازی می کنی در حالی که بازی هنوز کرک نشده؟:eek:

اگه پست بالات رو ببینی میبینی که گفته شده کابل کشی میخواد که ایشون هم حتما اینکار رو کرده;)

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
نه شما این بهم بگید کدوم شرکت میاد بازیی که کرک میشه بدون کرک بده بیرون؟;)

بابا چه گیری دادی لابد دانلود کرده دیگه !

در ضمن برای اجرای بازی تا اونجایی که من میدونم لازم نیست کابل بکشید و فقط disable کردن از طریق device manager کافیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر