بازیهای موجود در بازار برای PC

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام
یه توضیحی درباره بازیهایی که امروز گرفتم میدم
Prey که دیگه نیاز به تعریف نداره هر کی از دوم3 خوشش اومده حتما بگیرتش
-----------------------
Cossacks 2 Battle Europe
در واقع اضافه شونده Cossacks 2 Napoleonic Wars است نیازی هم به این نسخه نیست
در بازی فقط چند map جدید و گروهای جدید اضافه شده و مراحل جدید
-----------------------
Champion Sheep Rally
هر کسی که از بازی های کراش بخصوص ماشین سواری کراش خوشش میاد حتما بگیرتش خیلی باحاله آخر خنده است به جای ماشین گوسفندها با هم مسابقه میدن
58.gif
58.gif
58.gif

------------------------
Hard Truck Apocalypse
کسانی که از بازیهای ماشین جنگی لذت میبرن حتما بگیرنش خیلی جالبه البته
39.gif

نسبتا بازی قشنگی است گرافیک بدی نداره ولی عالی هم نیست به 1 سیدی می ارزه
-------------------
Micro Machines V4
این بازی هم نسبتا شبیحهChampion Sheep Rally است یعنی مثل کراش ماشین سواری میمونه
اما این بار به صورت ماشین های کنترلی نسبتا بازی قشنگی است کسانی که از این جور بازیها خوششون میاد حتما بگیرنش
39.gif

تنها فرقی که با بقیه بازیهای این سبک داره اینه که برنده جوره دیگه ای مشخص میشه
هر کس که تونست نفره دیگه رو زودتر تصویر خارج کنه برنده است که مثلا اگه 5 بار این کار رو بکنه برنده میشه
39.gif

کلا ماشینهای بازی همه ماشین کنترلی هستن خیلی هم ماشین داره
38.gif

آخرین ویرایش:

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
این Champion Sheep بهش میاد بازی جالبی باشه.یعنی به اسمش میاد.حالا چی هست؟
_______
prey هم جالبه و اصلا horror نیستش!!
گیم پلی اش مقداری نوآوری داره ولی چیزی نیست که آدم رو جذب کنه.
تعداد اسلحه ها هم کمه!!!همش چندتا بیشتر نیست....
از نظر موزیک هم که افتضاحه!!!اصلا موزیک زیاد نداره مگه موقعی که اتفاق خاصی میخواد بیفته که اونم تاثیر خودش رو نداره.
مثلا جایی که باید منتظر یک اتفاق باشکوه باشیم موسیقی کاری میکنه که ما منتظر یک اتفاق دلهره آور باشیم....
یه چیزایی هست توی جعبه های یا فریم ها شبیه سیاهچاله که شما را به جاهای دیگه یا همون بقل مقل ها منتقل میکنه!!جالبترینشون اونی بود که با زاویه 90 نسبت به هم قرار داشتن و از تو یکی میتونی به خودت شلیک کنی!!!
من یه جایی گیر کردم که شما به یه جایی میرسی که سه تا چیز سبز رو زمین هست که مدام از خودش بخار تولید میکنه و چندتای دیگه از اون روی در و دیوار به صورت سه تایی بقل هم هستند.هرچی میرم روش چیزی نمیشه.با روحم هم میرم بازم چیزی نمیشه!!!:)
چه کنم؟
باتشکر...

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط SUPERMHR:
این Champion Sheep بهش میاد بازی جالبی باشه.یعنی به اسمش میاد.حالا چی هست؟
_______
prey هم جالبه و اصلا horror نیستش!!
گیم پلی اش مقداری نوآوری داره ولی چیزی نیست که آدم رو جذب کنه.
تعداد اسلحه ها هم کمه!!!همش چندتا بیشتر نیست....
از نظر موزیک هم که افتضاحه!!!اصلا موزیک زیاد نداره مگه موقعی که اتفاق خاصی میخواد بیفته که اونم تاثیر خودش رو نداره.
مثلا جایی که باید منتظر یک اتفاق باشکوه باشیم موسیقی کاری میکنه که ما منتظر یک اتفاق دلهره آور باشیم....
یه چیزایی هست توی جعبه های یا فریم ها شبیه سیاهچاله که شما را به جاهای دیگه یا همون بقل مقل ها منتقل میکنه!!جالبترینشون اونی بود که با زاویه 90 نسبت به هم قرار داشتن و از تو یکی میتونی به خودت شلیک کنی!!!
من یه جایی گیر کردم که شما به یه جایی میرسی که سه تا چیز سبز رو زمین هست که مدام از خودش بخار تولید میکنه و چندتای دیگه از اون روی در و دیوار به صورت سه تایی بقل هم هستند.هرچی میرم روش چیزی نمیشه.با روحم هم میرم بازم چیزی نمیشه!!!:)
چه کنم؟
باتشکر...
سلام
اولا مگه تمومش کردی؟؟؟ که میگی چند تا اسلحه بیشتر نداره
100.gif

این بازی 8 تا اسلحه داره به نظر شما 8 تا کمه؟؟؟؟
فیر با اون همه سرو صدایی که کرد فکر کنم 8 تا اسلحه نداشت
38.gif

در مجموع من که خیلی باهاش حال کردم مشکل زیادی هم توش ندیدم کلا منو یادم دوم3 میندازه

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
من که گفته بودم یه مدت با Fps قهر بودم!!
دیگه نمیدونم معیارهاشون چی به چیه.
دشمنان شما هم جک و جونور و سرباز ها جک و جونور و همینطور انسانهای جک و جونور شده هستند!!!
به سوال من هم که جواب ندادین....
باتشکر....

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط SUPERMHR:
من که گفته بودم یه مدت با Fps قهر بودم!!
دیگه نمیدونم معیارهاشون چی به چیه.
دشمنان شما هم جک و جونور و سرباز ها جک و جونور و همینطور انسانهای جک و جونور شده هستند!!!
به سوال من هم که جواب ندادین....
باتشکر....
محمد حسین جان من به اونجا نرسیدم بگو کدوم مرحله هستی (اسم مرحله)
که هر وقت رسیدم کمکت کنم
در ضمن در مورد این بازی از این به بعد در تاپیک مخصوص خودش حرف میزنیم
راستی 7 تا اسلحه داره فکر کنم نه 8 تا سوتی دادم
39.gif

Prey

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
سلام دوستان.من يك مدتي نبودم.حالا تابستان براي من شروع شده است و در درجه ي اول در مركز بازيهاي PC در اهواز - بازار بزرگ - و مركز بازيهاي PS2 در شهرمان - پاسا‍ژ نخل - بصورت روزانه تلپ هستم.
امروز اين بازي ها را خريدم و در موردشون يكسري ترضيح كوتاه مي دهم :
Scratches
اين يكي را از عمد اول گفتم چون قديمي است و قبلا وقت نكرده بودم بگيرمش ، در حال حاضر كه نصبش كرده ام و كمي باهاش ور رفتم متوجه شدم خوب شد الان گرفتمش ؛ چون اگر قبلا اين كار را انجام مي دادم احتمالا اعصابم سر كنكور بهم مي ريخت و هنگ مي كردم.همانطور كه از نام منزجر كننده ي بازي پيداست معناي ترجمه اش هم آزار دهنده است : خراش ها !
در پشت كاور اين بازي مي توانيم كمي از داستان كلي كه انگيزه ي اصلي براي تمام كردن اين ادونچر جذاب است سر در بياوريم.داستان از آنجا شروع مي شود كه يك نويسنده ي رمانهاي ترسناك و جنايي به نام Michael Arthate براي سو‍ژه ي داستان بعدي خود به سراغ عمارت Blackwwod مي رود.شايد انگيزه ي اصلي براي مايكل ، سرگذشت جيمز بلك وود و همسرش كاترين - كه به تصور جيمز به قتل رسيده است باشد.
تعليق و فضاسازي ترسناك از سر و روي بازي مي بارد.همينكه در ابتداي بازي متوجه شويد كليدي كه در داشبورد ميني ماينر مايكل است فعلا مورد استفاده ندارد شك تان برانگيخته خواهد شد.نكته ي جالب اينكه حرفهاي مايكل با خودش بصورت زيرنويس نشان داده مي شوند و صدايي در كار نيست.اينجاست كه موسيقي وهم آلود بازي كار خودش را مي كند.
طه رسولي كه يكي از بهتريت ادونچربازهاي ايران است اين بازي را براي آرشيو كردن به همه ي ادونچربازها توصيه كرده است.
صداهايي گنگ به نظر مي رسد ، سرگيجه ناشي از ترس رهايتان نمي كند ؛ اكنون با صداي خراشهايي مرموز از كابوس رها مي شويد ، خراشهايي كه تا آخر بازي اعصاب شما را مي اسكراچند !
Supporting System :
Windows 98 se / me / 2000 / xp
CPU PIII 800 MHz
Mb Ram 128
VGA 16 Mb OpenGL Compatible
Hard Space : 500 Mb
-------------------------------------------------------------------------------------------------
شرمنده ! بعد از نوشتن اين متن ، خفنات خواب آلودگي گرفتم.اگر شد بامداد فردا يا شب اش متن را ويرايش كرده و توضيح بازيهاي PREY , Pirates of the Caraebain , The Secret of DaVinci , TITAN QUEST را اضافه مي كنم.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
واقعا براي من جاي تعجب دارد كه از ارسال من به بعد هيچ كسي ، ارسالي نداده است.
شايد همه ي بچه هاي اين توپيك دارند با Prey سر و كله مي زنند و سرشون حسابي گرم شده است.به هر حال ادامه ....

TITAN QUEST
اين بازي كه در سبك Role Playing و در رده ي بازيهايي همچون Diablo 2 قرار مي گيرد از موتور پايه ي بسيار قوي سود مي برد كه باعث مي شود حتي من كه كارت گرافيك 128 FX 5200 دارم از زيبايي هاي محيطي آن لذت ببرم.البته در صورت زوم كردن دوربين جزييات با دقت خوبي نشان داده خواهند شد اما اين مورد باعث محدود شدن ديد و عدم مقابله ي درست و حسابي با دشمنان مي شود.تا اينجا كه من رفتم چند مشكل اساسي در كل بازي ديدم كه متاسفانه به روند و گيم پلي آن مربوط مي شود.يكي زمانگير بودن پر شدن خط سلامتي و ديگري آساني محض بازي مي باشد.مثلا قبل از مواجه شدن با غول مي توانيم يك پورتال به شهر از كنارش ايجاد كنيم و سپس وقتي با اون مبارزه كرديم و احيانا آسيب شديدي ديديم مي توانيم به سمت پورتال رفته و به شهر برگرديم و خط سلامتي را پر كرده و آنوقت دوباره به سراغ غوله برويم.مشكلات ديگر بازي مربوط به جاي كم كوله پشتي و عدم ديدن بعضي آيتم ها حتي بعد از استفاده از Alt در مراحل بالاتر است.البته به نظرم مورد اولي باعث شده در برداشتن آيتم ها گيمر دقت به خرج دهد كه اين زياد هم بد نيست.
كلا شاهكارهايي اين سبك مانند Diablo 2 و Dungeon Siege نسبت به اين بازي يك سروگردن بالاتر هستند و اين بازي صرفا" بخاطر آساني اش به درد تازه كارها مي خورد.
متاسفانه چون اين بازي را به دوستم دادم از سيستم خبري نيست.

Prey
متاسفانه وقتي ديدم كه كارت گرافيك من توان پردازش گرافيك عظيم اين بازي را ندارد چنانكه در دموي اول بازي خيلي Lag مي انداخت و از آن گذشته چشمان تامي را در آينه درست نشان نمي داد ، انجام دادن اين بازي را همانند Ghost Recon : AW ، Hitman : Blood Money ، Doom 3 و The Elder Scroles IV : Oblivionبه تابستان آينده و زمان خريدن يك كارت گرافيك براساس Direct X 10 موكول كردم.

Pirates of The Caribbean : The Legend of Jack Sparrow
اولا اينكه اين بازي هيچ ربطي به شاهكار Sid Meier,s Pirates ! ندارد بلكه دنباله ي همان بازي دزدان دريايي كارائيب كه در ‍ژانر نقش آفريني طبقه بندي مي شد است.قبل از عرضه شدن اين بازي اميد زيادي داشتم كه بتوانم نماي سوم شخص اكشن در Pirates را بار ديگر و اينبار با كاپيتان جك اسپارو تجربه كنم اما افسوس ... وقتي نيم ساعت باهاش سر و كله زدم متوجه شدم Uninstall كردن بهترين راه است ! دلايل بسياري هم براي اين كارم دارم. باگ برنامه نويسي و گرافيكي از سر و روي بازي پايين مي ريزد.وقتي با شخصيت ام بوسيله ي دويدن جلو مي روم شمشيرش به اندازه ي يك تنه جلوتر خودش است.اوضاع وقتي بدتر مي شود كه كليك چپ كه شايد مهمترين كليد در بازيهاي Third Person Action باشد نقش خودش را از دست مي دهد.شما بوسيله اين كليد مي توانيد شمشيربازي كنيد ولي از نوعي كه تمام كننده نيست و دشمن را نمي كشد ! در عوض با فشردن كليك راست ، جك با يك حركت ماتريكسي دشمن را پرت مي كند و اين شايد همان انقلاب اين بازي در زمينه ي كنترل باشد ! افتضاح ديگر وقتي ظهور مي كند كه بخواهيد در ابتداي بازي در يك صندوق را باز كنيد و نمي دانيد از كدام كليد استفاده كنيد.اينجاست كه با ديدن صفحه ي Controler Setting و ديدن مورد استفاده ي كليدها ، سرتان از پر و پخش بودن آنها سوت مي كشد ! فكر كنم اگر در مورد مدلينگ شخصيتها صحبت نكنم بهتر باشد.
كلام آخر ... انجام دادن اين بازي از انجام ندادن آن بسيار ارزشمندتر است ! به نظرم تمام كردن Pirates با آن همه گيم پلي مفيد پروژه ي بهتري براي اين هفته ي شما باشد.

aleks

کاربر سایت
Apr 23, 2006
140
نام
hojjat
دوستان متاسفانه اين بازي پري يه سري مشكلاتي رو داره ! كه نمي شه فعلا روش حساب باز كرد !‌ ولي اگه اهل بازي هاي شمير بازي و اكشن ادونچر هستيد نسخه جديد بازي دزدان درياي كارائيب خيلي بازي خوبي هست ! و ميشه يه امتحاني كردش!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
نوشته شده توسط vahidrezi16:
سلام بر همه
مي خواستم بدونم بازي Dog Tagتوي بازار اومده؟؟
اگه اومده،چه شركت هايي عرضه كردن؟؟
تو گیم اسپات تاریخ عرضش رو زده TBA یعنی هنوز معلوم نیست کی بیاد ;)

http://www.gamespot.com/pc/action/dogtag/index.html

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر