بازیهای موجود در بازار برای PC

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
سلام. ميخواستم از عزيزاني كه عناوين زير رو تجربه كردن بپرسم كدوم عنوان ارزش تجربه كردنش بيشتره و آدم رو جذب ميكنه كه تمومش كني.
ghost recon wildlands
deus ex mankind divided
darksiders 3
just cause 3
sniper elite 4
rage 2
layers of fear 2

• Like
Reactions: kamyy

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
سلام. ميخواستم از عزيزاني كه عناوين زير رو تجربه كردن بپرسم كدوم عنوان ارزش تجربه كردنش بيشتره و آدم رو جذب ميكنه كه تمومش كني.
ghost recon wildlands
deus ex mankind divided
darksiders 3
just cause 3
sniper elite 4
rage 2
layers of fear 2

rage 2
deus ex mankind divided

البته اینا سلیقه اییه . من این 2 تا رو بیشتر دوست داشتم

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
ghost recon wildlands
deus ex mankind divided
darksiders 3
just cause 3
sniper elite 4
rage 2
layers of fear 2
فقط دومی . گوست ریکون که بازی جهان باز حوصله سر بری هست که نمرات پایینی هم گرفته . اسنایپر هم چیز خاصی به عنوان پیشرفت نداره و گرافیک و بافت ها تو آفساید هست .

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
از کرک بازی Gears 5 خبری نیست ؟؟؟
چون این شماره برای ویندوز ۷ استثنا میاد فکر کردم زود کرک بشه . شماره قبلی ۵۰۰ روزی طول کشید

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
614
ghost recon wildlands
deus ex mankind divided
darksiders 3
just cause 3
sniper elite 4
rage 2
layers of fear 2
از بین لیست شما darksiders 3 (برای فهم بهتر داستان 1 و 2 را هم بازی کنید) و layers of fear 2 را بازی کردم که هر دو را هم به شدت پیشنهاد میدم . البته layers 2 خیلی خاصه و

مخاطبش هرکسی نیست . deus ex هم از شاخص های immersive sim هست مخصوصا نسخه ی اول و پیشنهاد میشه .

• Like

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
rage 2
deus ex mankind divided

البته اینا سلیقه اییه . من این 2 تا رو بیشتر دوست داشتم
در مورد سليقه اي بودن بازي ها كاملا با شما موافقم، اما بازي هاي خوب رو اكثريت تاييد ميكنن و كمتر كسي پيدا ميشه كه اون بازي رو توصيه نكنه. من هم چون شاغل هستم و فرصت زيادي براي تجربه همه عناوين ندارم خواستم با اين سوال از نظر دوستان استفاده كنم كه يه موقع بازي با ارزشي رو از دست ندم. مثلا الان ديگه مطمئن شدم كه deus ex ارزش تجربه كردن داره چون هم شما و هم دو نفر از دوستان ديگه پيشنهادش كردين.
از كمك هر سه نفرتون ممنونم.

• Like

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان من میخوام فیفا20 رو برای پی سی بخرم
یه فروشگاه خارجی پیدا کردم که کد اوریجین رو میفروشه.توضیحاتشم اینو زده
Regional restrictions: Region Free
Languages: Russian, English
⚙️ Activation system: Origin
چون تا حالا روی اوریجین بازی نخریدم میخواستم که راهنمایی کنین که ایا بازی واقعا زبان انگلیسی داره یا نه؟میدونم نوشته میترسم باز روسی باشه.
چون 50دلار میفروشن و بازی 60 دلاره برا همین شک دارم
اگه ریجن اوریجین رو روی روسیه بذارم و خرید بکنم ایا زبان بازی انگلیسی هم داره یا فقط روسی هست؟اینو دقیق بگین
اگه کسی راهنمایی در این مورد داره بکنه

• Like

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
دوستانی که دنبال بازی ترسناک نابی هستن آب دستشونه بذارن زمین برن the beast inside رو بازی کنن D:
بازی ترکیبی از layers of fear - amnesia-get even با سیستم تعامل با محیط فوق خفن و پازل های لذت بخش و جامپ اسکر های پشم سوز D:
بازی افت فریم داره یه مقدار بعضی از صحنه ها؛ انیمیشن صورت کارکتر ها هم تعریفی نداره ولی اصلا مهم نیس چون خود بازی عالیه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر