بازیهای موجود در بازار برای PC

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,568
MV5BYjhmNmM0NmYtZTQxNS00YzMxLWFhYTAtOWMyMTZjOTYyZDVhXkEyXkFqcGdeQXVyNjU3NDEzNjk@._V1_UY268_CR128,0,182,268_AL_.jpg

خب تا نصفه بازی کردم. اول از همه بگم اگه دنبال سبک limbo یا inside هستید این بازی کلا چند لول پایینتره. اول از همه بازی هیچ داستانی بخصوصی نداره. هر چپتر یه کابوس هست که باید ازش فرار کنی و هیچ داستان دنباله داری وجود نداره. این خودش یه ضعف هست که آدم رغبت نمیکنه همش بشینه پای بازی. معماهای بازی خیلی ساده هستند و زیاد چالشی ندارند. ولی مکانیزم بازی خاص هست که میتونی توی چند بعد حرکت کنی. امتیاز هم میزارم وقتی تموم کردم.

• Like
Reactions: kamyy

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
جالبه Man of Medan چرا نه تاپیک داره نه کسی در موردش حرف میزنه با اینکه پابلیشر معروفی پشتش هست و استدیو سازندش هم استدیوییه که Until Dawn رو ساخته.
فقط کسی هست بازی کرده باشه بگه دلیل نمرات پایینش چی هست؟ خیلی از نقدا نوشته بود Technical Issues، ویدئوهاشو که میبینم گرافیک که خیلی خوبه انیمیشناشم فوق العاده پر جزئیات و معرکه هست شدید جذب شدم بگیرم با اینکه متا رو 69 ـه :D

• Like

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
جالبه Man of Medan چرا نه تاپیک داره نه کسی در موردش حرف میزنه با اینکه پابلیشر معروفی پشتش هست و استدیو سازندش هم استدیوییه که Until Dawn رو ساخته.
فقط کسی هست بازی کرده باشه بگه دلیل نمرات پایینش چی هست؟ خیلی از نقدا نوشته بود Technical Issues، ویدئوهاشو که میبینم گرافیک که خیلی خوبه انیمیشناشم فوق العاده پر جزئیات و معرکه هست شدید جذب شدم بگیرم با اینکه متا رو 69 ـه :D
من خودم عاشق until dawn هستم ولی شنیدم ک این بازی از نظر بهینه سازی درست درمون نیس واسه همین صبر کردم آپدیت بدن
دوستم یکم رفته جلو و تعریف میکنه.میگ در حد until dawn براش جذاب نیس ولی بد هم نیس.میشه گفت یکی دو پله از until dawn پایین تره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
من خودم عاشق until dawn هستم ولی شنیدم ک این بازی از نظر بهینه سازی درست درمون نیس واسه همین صبر کردم آپدیت بدن
دوستم یکم رفته جلو و تعریف میکنه.میگ در حد until dawn براش جذاب نیس ولی بد هم نیس.میشه گفت یکی دو پله از until dawn پایین تره
شروع کردمش، فعلا نظر خاصی ندارم ولی از نظر گرافیک و انیمیشن شاید قوی ترین بازی امسال باشه، درسته خطی هست و دستشون باز بوده اما تک تک صحنه ها اینقد Realistic هست آدم جذب میشه نگاه کنه تا اینکه پلی بده :D

115240

Untitled-1.jpg

اینقد انیمیشن ها هم نرم و پر جزئیات هست با این گرافیک ترکیب شده اگه بازیو کنترل نکنی رسما فک میکنی CG ـه.

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
من چند ساعت پيش تمومش كردم. فريم بازي يك لحظه هم زير ٦٠ نيومد، اوايل بازي جذاب نيست ولي بعدش عالي ميشه، حتما تجربه كنيد( امتيازش از نظر من بين ٧٥ تا ٨٠ هست)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
من چند ساعت پيش تمومش كردم. فريم بازي يك لحظه هم زير ٦٠ نيومد، اوايل بازي جذاب نيست ولي بعدش عالي ميشه، حتما تجربه كنيد( امتيازش از نظر من بين ٧٥ تا ٨٠ هست)
نقدا رو که میخوندم خیلیا میگفتن بازی خوب اجرا نمیشه و فریز خیلی داره، تا اینجا که من چیزی ندیدم، فریم هم نسبت به گرافیکی که داره خوبه. عکسایی که بالا گذاشتم بجا 1920 رو 2560 پیکسل هست برا همون خیلی سنگین شده که اومده زیر 60 وگرنه رو فول اچ دی راحت 60-70 میده.
از این میسوزم اگه الان همین انحصاری سونی میبود چقد هایپ و سر و صدا پشتش میبود قبل اینکه بیاد، اما اینقد بی سر و صدا ریلیز شد.

آخرین ویرایش:

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
615
نقدا رو که میخوندم خیلیا میگفتن بازی خوب اجرا نمیشه
ظاهرا بازی روی کنسول ها خوب بهینه سازی نشده و افت فریم زیاد داره و منتقد ها با این نسخه ها مشکل داشتند . من توی ویدیو میدیدم که فریم ریت تا حدود 20 پایین میامد

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
روی رایانه بازی مشکل خاصی نداره همین الان برو سراغش
اینم نظر dsog در مورد کارایی بازی روی رایانه
All in all, and with the exception of using Ultra shadows in 4K, The Dark Pictures Anthology – Man of Medan runs smoothly on the PC. While consoles are having trouble running it, most gamers will be able to enjoy the game on the PC. Man of Medan does not require a high-end CPU, and its GPU requirements are not that high. The game also looks great, and works fine with K&M as there are proper mouse and keyboard on-screen prompts​

• Love
  • Like
Reactions: hitman68 and kamyy

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
روی رایانه بازی مشکل خاصی نداره همین الان برو سراغش
اینم نظر dsog در مورد کارایی بازی روی رایانه
All in all, and with the exception of using Ultra shadows in 4K, The Dark Pictures Anthology – Man of Medan runs smoothly on the PC. While consoles are having trouble running it, most gamers will be able to enjoy the game on the PC. Man of Medan does not require a high-end CPU, and its GPU requirements are not that high. The game also looks great, and works fine with K&M as there are proper mouse and keyboard on-screen prompts​
انگار افت فریم روی کنسولا بیشتره و کامپیوتر وضعش بهتره
بزودی میرم سراغش :D

• Like
Reactions: .Maximum. and kamyy

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
یکی دو ماه پیش خبری اومد که ماکروسافت قراره حدود 15 تا از بازی هاشو روی استیم منتشر کنه
آخرش معلوم نشد کدوم بازی ها هستن و کی منتشر میشن؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر