بازیهای موجود در بازار برای PC

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید
اخه بدبختی اینه که من این Orange box رو گرفتم توش نه Portal بود نه این پک شما چجوری بود بازی بالا میومد ولی Lan نمیشد بازیش کرد؟؟؟
Team Fortress2 اجرا میشه من سرور میسازم نمیشه بش Join بشی.( پیداش نمیکنه):confused:
اصلا دکمه Refresh خاموشه.
(از سرزمین گرفتم. 3تاش هست ولی چه فایده وقتی مشکل داره)باب شبکس :cheesygri جزابه. حتما یه جوری تهیش کن نسخه کاملشو.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
من فقط میخوام Single Player بازی رو ببینم همین نمیخوام Online یا Lan بازی کنم بازم نمیشه ؟؟؟:((
آخه اصلا TF2 اصلا single نیست تا شما میخوای این بخش رو ببینی،یعنی اصلا همچین بخشی وجود نداره.

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
بالاخره میشه مثل کانتر بازیش کرد دیگه منظورم این

تورو خدا من باید ردیفش کنم یکی یه راهنمایی بکنه !!! رفتم تو گیم اسپات دیدم قیمتش 16 دلار بود نهایتش باید بخرمش ؟

آخرین ویرایش:

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
سلام:love:
کسی تو کرج جایی میشناسه بازی 360داشته باشه؟

مرسی
ته طبقه همكف پاساژ دانشكده يه جا هست ميده بازيهايps3هم اورده.اماتوصيه مي كنم ازش نگيري چون هزينه اش دو برابر هزينه خريدن بازي از وست وياجاهاي ديگه اونم با پست ميشه.;)

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
ته طبقه همكف پاساژ دانشكده يه جا هست ميده بازيهايps3هم اورده.اماتوصيه مي كنم ازش نگيري چون هزينه اش دو برابر هزينه خريدن بازي از وست وياجاهاي ديگه اونم با پست ميشه.;)

یه جایی هم خودم کشف کردم:cool::laughing:
از سر خیابون کسریَ یکم پایینتر-ونسان
اونجاهم که گفتی نداشت/:)

مرسی;)

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,986
نام
Behzad
سلام

دوستان این بازی

Crysis : Nanosuit Heroes پچ یا مراحل اضافه است.

وبعد بازی Command and Conquer : Red Alert 3 - Yuri's Resurrection چطوری بازی هست ارزش داره بخریم .

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,986
نام
Behzad
سلام

بازی Turok واقعا بازی مسخره ای بشینی Super Mario بازی کنی از اون قشنگ تر هست.

اقا بازی Mass Effect اومده برای PC .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر