بازیهای موجود در بازار برای PC

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
هنوز چیزی اعلام نشده
ولی به زودی اعلام میشه :D با توجه با سری های قبل و فروش خفن این سری میگم :D بعید نیست rockstar وسوسه بشه بازی رو زود روی PC عرضه کنه :D پ(ولی با این وضعیت PC gaming شایدم اصلا بازی واسه PC نیاد خو :D)

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,045
نام
علی
ولی به زودی اعلام میشه :D با توجه با سری های قبل و فروش خفن این سری میگم :D بعید نیست rockstar وسوسه بشه بازی رو زود روی PC عرضه کنه :D پ(ولی با این وضعیت PC gaming شایدم اصلا بازی واسه PC نیاد خو :D)
اصل gta ماله pc هستش، وقتی فروشش رو کنسول تموم شد
حتما میاد خو:cheesygri

ORIGIN

کاربر سایت
May 7, 2008
51
اصل gta ماله pc هستش، وقتی فروشش رو کنسول تموم شد
حتما میاد خو:cheesygri
یه زمانی بود...ولی حتما خبر داری که سونی امتیازشو از Rock Star خریده...اینم که می بینی واسه XBOX360 اومده به خاطر فروش کم PS3 و جبران هزینه های ساخت بازی بوده...میگم حالا که انحصار شکسته شده شاید برای سود بیشتر واسه PC هم بیاد!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اصل gta ماله pc هستش
خیلی با حالی بابا :laughing: مطمئنی اصله GTA ماله PC هست؟؟؟ تا اونجا که ما بازی میکردیم GTA 1 و GTA 2 که دوربین از بالا بود GTA مله PS1 بود :D
از GTA III بود که GTA رو PC اومد!! اونم معمولا با تاخیر های 6 ماه تا 1 ساله!

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,045
نام
علی
خیلی با حالی بابا :laughing: مطمئنی اصله GTA ماله PC هست؟؟؟ تا اونجا که ما بازی میکردیم GTA 1 و GTA 2 که دوربین از بالا بود GTA مله PS1 بود :D
من که gta یک و دو رو pc بازی کردم:confused: بدون هیچ شبیهسازی
حالا حتما شما که از اساتیدید بهتر میدونید:cheesygri
ما مخلصتیم DJ_MJ عزیز:love:

ORIGIN

کاربر سایت
May 7, 2008
51
DJ_MJ
alinice321
هردو راست میگید...منم GTA1&2 رو راحت رو PC اجرا کردم و تاحالا هم نمیدونستم واسه PS1 بودند....ولی GTAIII رو روی PS2 دیده بودم.....البته خیلی بین نسخه PS2 و PC فاصله نبودا!....نهایت 3ماه....;)
حالا بی خیال GTA...این یارو Manhunt2 چی؟من فکر نمی کردم بشه manhunt رو روی کنسول و با دسته بازی کرد ولی بعد با نهایت تعجب دیدم manhunt2 اول واسه XBOX و PS3 اومده!!!..حالا شما از نسخه PC بازی manhunt خبر دارید؟اومده یا نه؟

darkman

کاربر سایت
Apr 19, 2006
347
نام
سيد علی متقی نژاد
جواد خودت اينارو نوشتي؟!
GTA که اولين بار در تاريخ 28 February سال 1998 براي PC اومد و بعد از چند ماه و در تاريخ 30 June همون سال براي PS1 منتشر شد. GTA 2 هم ابتدا براي PC و بعد از يک ماه براي PS1 اومد.

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلام خدمت تمام دوستان و اساتید محترم
دنبال یه بازی هستم که بتونم در اون تمامی اعمال مدیریت چه از نظر اقتصادی و چه از نظر سیاست و پرورش رو انجام بدم و بتونم تمدن و شهرم رو اون طوری که می خوام بسازم.بتونم با تمدن یا مملکت دیگه ای روابط تجاری و سیاسی داشته باشم.و مهمتر از همه برای من داشتن روابط تجاری هست نه جنگ و خونریزی.
ممنون

آخرین ویرایش:

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید
سلام خدمت تمام دوستان و اساتید محترم
دنبال یه بازی هستم که بتونم در اون تمامی اعمال مدیریت چه از نظر اقتصادی و چه از نظر سیاست و پرورش رو انجام بدم و بتونم تمدن و شهرم رو اون طوری که می خوام بسازم.
ممنون
بهترین بازی که به این مشخصات میخوره Oblivion ;)
البته توش تمدن و شهر ساختن نداره
تا الان فکر نکنم بازی باشه که (همه) این خصوصیات توش باشه

White Crow

کاربر سایت
Oct 11, 2006
37
نام
احمد
سلام به همه ی اساتید
می خواستم ببینم کسی IRON MAN رو بازی کرده یا نه ؟
اگه ارزش داره دانش کنم !
بدجوری از بی گیمی حالم گرفتس :(

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,045
نام
علی
Oblivion? من شنیده بودم یا فکر می کردم این یه بازی نقش آفرینیه.یه چیزی تو مایه های Witcher.
پس تا به حال اشتباه می کردم؟
بله شما درست فکر میکردید، این یه بازی نقش آفرین تو مایه های Witcher هستش.
میتونی از بازیهای strategy استفاده کنی

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
Oblivion? من شنیده بودم یا فکر می کردم این یه بازی نقش آفرینیه.یه چیزی تو مایه های Witcher.
پس تا به حال اشتباه می کردم؟
نه شما درستم فکر میکردی. بازی Oblivion یک بازی RPG هست و اصلا ربطی به بازیی که شما میخواهید نداره.
به درد شما Civilization میخوره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر