بازیهای موجود در بازار برای PC

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
Crimes Of War
03_t2.jpg

اینم چند تا عکس:
26150_uber2_3_normal.jpg
26148_uber2_1_normal.jpg

موفق باشید
محمد

_ReZa_

کاربر سایت
Apr 19, 2008
1
با سلام به دوستان میخاستم بدونم بازی igi3 تو ایران ÷یدا میشه من عاشق igi هستم 1 و 2 رو تموم کردم ولی شنیدم که igi3 تو ایران ممنوعه اگه کمکم کنید ممنون میشم یکی هم اینکه یکی 2 تا بازی تو سبک igi معرفی کنید که گرافیکشون هم بالا باشه دمتون گرم

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
با سلام به دوستان میخاستم بدونم بازی igi3 تو ایران ÷یدا میشه من عاشق igi هستم 1 و 2 رو تموم کردم ولی شنیدم که igi3 تو ایران ممنوعه اگه کمکم کنید ممنون میشم یکی هم اینکه یکی 2 تا بازی تو سبک igi معرفی کنید که گرافیکشون هم بالا باشه دمتون گرم
سلام
رضا جان اصلا بازی ای به اسم igi3 وجود نداره وتو ایران بازار این جور خالی بندی ها مثل igi3 و max payne 3 داغه. خیالت راحت کلمه ای به اسم ممنوع اینجا وجود نداره . ;)
مشخصات سیستمت رو هم بگو تا بهت بگم چه بازی هایی تو این سبک وجود داره که میتونی بازی کنی.;)
یا علی مدد

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
دوستان سلام

این بازی Far Cry : Matto 4 امده جریان اش چی هست همون Far Cry 2 هست .
بهزاد اینم میشه سوژه از فردا همش تو بازار میبینی یارو بازی اورده روش زده Far Cry 2:biggrin1:
Far Cry : Matto 4
این یه mod هستش برای farcry 1 که یه سری مراحل اضافی و یه خط داستانی هم فکر کنم به بازی اضافه میکنه برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر برو:
http://www.gameshadow.com/gamepedia...ntent_id=5307&content_name=FarCry_Matto_4_Mod

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر