بازیهای موجود در بازار برای PC

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
درود ! نمیدونم چرا شدیدا هوس بازی استراتژیک کردم ! مخصوصا ساخت قلعه و اینا ! یه چزی تو مایه های Stronghold Legends . دوستان چیزی مد نظرشون هست ؟!

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
درود ! نمیدونم چرا شدیدا هوس بازی استراتژیک کردم ! مخصوصا ساخت قلعه و اینا ! یه چزی تو مایه های Stronghold Legends . دوستان چیزی مد نظرشون هست ؟!

اگه مدرن بخوای wargame هست. خیلی سخته ولی. متاسفانه ساخت و ساز نداره اما خیلی تسلیحات دقیق شبیه سازی شدن. کلا گرافیکشم بالاست

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
جنگ های صلیبی 2 هم.همین چند ماه پیش منتشر شد

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
کسی نمیدونه؟

اسم بازی ای که میخوای رو، تو گوگل بزن میآره سوال نمیخواد!
در ضمن سایت های داخلی اکثرا لینک مستقیم و رایگان میزارن چون درآمدشون از بنر هاست، سایت هم
دانلودها.p30day.میهن دانلود و ...

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

آخرین ویرایش:

EDRIS.FIGHTER

کاربر سایت
Nov 22, 2013
218
نام
ادریس
من الان حدود 1 ماهی هست از این 2 تا سایت دانلود میکنم هم رایگان هستن و هم لینک مستقیم دارن تازه سوالی مشکلی چیزی داشتی و بپرسی تو قسمت نظر دادن بگی جوابت رو میدن!!!

دانلود بازی | تاپ 2دانلود,Xbox360,Psp,Ps3,Pc
دانلود فارسی : نرم افزار، بازی، فیلم، کارتون و انیمیشن

............
البته قصد تبلیغ ندارم و فقط میخوام یه کمکی کرده باشم چونکه کلا این سایت ها رایگان هستن فکر کردم مشکلی نداره
ولی اگر مغایر با قوانین هستش ناظم عزیز میتونن پستم رو پاک بکنن :)

آخرین ویرایش:

seventeen3

کاربر سایت
Oct 30, 2014
93
هرچی سرچ کردم نفهمیدم باید کجا بپرسم

بازی انیمیشنی cars 2 رو میشه مثل pes2013 دو دسته با دوستم رو یه کامپیوتر با دسته بازی کنیم؟

سپاسگذارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر