بازیهای موجود در بازار برای PC

essi belmont

کاربر سایت
Feb 22, 2011
268
نام
احسان
NFS:Most Wanted 2012
Grid 2
Bioshock: Infinite
Metro:Last Light
Tomb Raider
Call Of Juarez: Gunslinger
The Elder Scrolls V: Skyrim
Resident Evil: Revelations
Assassins Creed III
Starcraft:Heart Of The Swarm
Crysis 3
DmC: Devil May Cry
Farcry 3
Call Of Duty: Black Ops 2
Hitman: Absolution
Dark Souls(خیلی بازیه سختیه!)
Sleeping Dogs
خیلی ممنون دوست عزیز ولی میشه بگی اون بازیهایی که نسخه اولشون نیست نیازی هست که نسخه های قبلیشو بازی کرده باشی یا نه(از نظر ارتباط داستانی )؟

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام
دوستان عزیز من یه یک سالی واسه کنکور از دنیای گیم دور بودم )x
می خواستم چند تا بازیه خوب که تو این یه سال منتشر شده رو بهم معرفی کنید
ممنون

اینا هم خوب هستن.

sm_53a29_df.jpg
sm_27501_ds.jpg
sm_15021_deadpool3.jpg
sm_365d2_dust-an-elysian-tail.jpg
sm_bb758_artofrememberme.jpg
sm_7d13f_h29xr.jpg
sm_e2c85_1362223702_filemetrolastlight.jpg
sm_1ec23_fg.jpg
sm_e82ea_3124.jpg
sm_5ed76_xza.jpg
sm_f9aac_a979_hitman_absolution_.jpg

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
خیلی ممنون دوست عزیز ولی میشه بگی اون بازیهایی که نسخه اولشون نیست نیازی هست که نسخه های قبلیشو بازی کرده باشی یا نه(از نظر ارتباط داستانی )؟
اینایی که مینویسم نسخه قبلیشون رو بازی کنی بهتره:
Cod: Black Ops II
Crysis 3
این هم حتما نسخه های قبلی رو بازی کن:
Assassins Creed III

essi belmont

کاربر سایت
Feb 22, 2011
268
نام
احسان
اینایی که مینویسم نسخه قبلیشون رو بازی کنی بهتره:
Cod: Black Ops II
Crysis 3
این هم حتما نسخه های قبلی رو بازی کن:
Assassins Creed III

دمت گرم دادش فقط یه چیز دیگه :
این AC3 فبلش دو تا نسخه ی BROTHRHOOD و REVELATIONS هم اومده اونا رو هم لازمه بازی کنم یا فقط AC2 ؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
دمت گرم دادش فقط یه چیز دیگه :
این AC3 فبلش دو تا نسخه ی BROTHRHOOD و REVELATIONS هم اومده اونا رو هم لازمه بازی کنم یا فقط AC2 ؟

کلا سری اساسین شروع کردنش از اول واجبه اما شاید نسخه اول تو سال 2013 یه کم برات خسته کننده باشه
در هرصورت از هر نسخه ای که شروع کنی اولش توضیحات لازم برای اینکه وارد داستان بشی و بدونی چه خبره رو میده اما پیشنهادم شروع از ACII هستش

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
سلام.
دوستان من تغریبا 10 15 سال پیش یه بازی جنگی بازی میکردم،
الان هر چی گشتم اسمش رو پیدا نکردم و نمیدونم چیه. خواستم بپرسم که کسی کمکم کنه.
یه بازی جنگی بود که یه مرحلی هم توی بغداد داشت و عکس صدام هم روی تابلو ها بزرگ زده بودن. مرحله اولش هم دقیق یادم نیست اما اینو میدونم بعد از اون میری رو یه قطار در حال حرکت، هوا هم شبه. اسلحه مون هم اغلب یه مسلسل سفید رنگ بود. ممنون میشم یکی از دوستان کمک کنه بد جور حوسش رو کردم
بازیگر اسلیشم ( همونی که ما باهاش میریم جلو) اگه اشتباه نکنم یه مرد ریش سیبیل داری بود که یه کلاه لگنی سرش بود :d البته بعضی موقع ها نشونش میداد چون بازیش یه طوری مثل IGI بود و ما فقط اصلحه مون رو میدیدم.
یه چیزایی میاد تو ذهنم که بازی، توی اسمش انگار استوک داره، حالا نمیدونم واقعا ماله این بازی بوده یا نه.
ممنون میشم دوستان کمک کنن.

آخرین ویرایش:

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
سلام دوستان
بازی راگبی یا بسکتبال چیزی واسه pc وجود داره؟

.:HO3IN:. جان اون بازی رو اگه پیدا کنی دیگه یه مرحلش رو هم رغبت نمیکنی انجام بدی! 10-15 سال پیش گرافیک چی بوده اصلا!
مثلا من عشق IGI بودم چندین بار تا آخرش رفتم ولی الان یه مرحلش رو هم حاضر نیستم برم، اگه بخوام بازی کنم به جای اون بتلفیلد میزنم

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
سلام دوستان

.:HO3IN:. جان اون بازی رو اگه پیدا کنی دیگه یه مرحلش رو هم رغبت نمیکنی انجام بدی! 10-15 سال پیش گرافیک چی بوده اصلا!
مثلا من عشق IGI بودم چندین بار تا آخرش رفتم ولی الان یه مرحلش رو هم حاضر نیستم برم، اگه بخوام بازی کنم به جای اون بتلفیلد میزنم

آره خوب اما یه موقع هایی مثل من تو یه موقعیت هایی هستی که هیچ امکاناتی برای بازی کردن بازی هایی مثل بتلفیلد و ... نداری، زمان بی کاریت هم داره میره، مجبوری با یه اینطور چیزی خودت رو مشغول کنی :d
البته بعضی اوقات هم آدم هوس میکنه، دسته خودش نیست دیگه. مثل الان من که هوس IGI 2 کردم، رفتم بیارم بازیش کنم دیدم دیسکش پـــوکیده :d

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
سلام دوستان

بله اتفاقا آخرین نسخش به نام Rugby Challenge 2 همین دو سه روز پیش برا PC و کنسولا اومده

- - -ویرایش - - -

آره خوب اما یه موقع هایی مثل من تو یه موقعیت هایی هستی که هیچ امکاناتی برای بازی کردن بازی هایی مثل بتلفیلد و ... نداری، زمان بی کاریت هم داره میره، مجبوری با یه اینطور چیزی خودت رو مشغول کنی :d
البته بعضی اوقات هم آدم هوس میکنه، دسته خودش نیست دیگه. مثل الان من که هوس IGI 2 کردم، رفتم بیارم بازیش کنم دیدم دیسکش پـــوکیده :d

البته اون هوسش واسه 20 دقیقه اولشه بعدش دیگه اینقدر بازیهای جدید رو بازی کردی نمی تونی اونو تحمل کنی

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
بله اتفاقا آخرین نسخش به نام Rugby Challenge 2 همین دو سه روز پیش برا PC و کنسولا اومده

مرسی ;)
اما این فوتبال استرالیایی هست مثله madden میخاستم (مدل فوتبال آمریکایی) اون خیلی باحالتره
بسکتبال چطور تا حالا چیزی واسه pc نیومده؟

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
مرسی ;)
اما این فوتبال استرالیایی هست مثله madden میخاستم (مدل فوتبال آمریکایی) اون خیلی باحالتره
بسکتبال چطور تا حالا چیزی واسه pc نیومده؟

بسکتبال که سری NBA2K هست دیگه. خیلی هم عالیه. من که باهاش بیشتر از FIFA هم حال می کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر