بازیهای موجود در بازار برای PC

یعنی بازی هایی که فقط تو ÷اپن منتشر میشه جز ادم حساب نمیکنن که بزننش رو سایت های معتبر. عجیبه!!!!!!
یه مطلبی رو در این مورد بگم.علت اینکه در سایتها معتبر جهان اسم این بازی نیست به علت اینه که این سایت ها امریکایی هستن(مثل Ign و Gamespot و ...) و فقط به بازی هایی که در امریکا موجوده نمره میدن.مثلا همین بازی Pes اسمش در این سایتها هست ولی هیچ کدوم بهش نمره ندادن چون در امریکا موجود نیست.ولی سایتهای اروپایی نمره دادن مثلا.حالا شاید دیگه چون این بازی مخصوص ژاپن هست دیگه اسمشم نذاشتن توی سایتها.

سلام
محمدرضا با نام کاربریه hellgate london بود که در موردش نوشته بود .
اونم تا اونجایی که میدونم cd اصلیش رو خریده بود .
پرهام جان اصلا این بازی تاریخ دقیقی برای انتشارش نیست یعنی TBA هست.

یه مطلبی رو در این مورد بگم.علت اینکه در سایتها معتبر جهان اسم این بازی نیست به علت اینه که این سایت ها امریکایی هستن(مثل Ign و Gamespot و ...) و فقط به بازی هایی که در امریکا موجوده نمره میدن.مثلا همین بازی Pes اسمش در این سایتها هست ولی هیچ کدوم بهش نمره ندادن چون در امریکا موجود نیست.ولی سایتهای اروپایی نمره دادن مثلا.حالا شاید دیگه چون این بازی مخصوص ژاپن هست دیگه اسمشم نذاشتن توی سایتها.
اصلا حواسم نبود که امریکایی ها بد بختن نمیتوننن دل دزدی بکنن
wink.gif

سلام
محمدرضا با نام کاربریه hellgate london بود که در موردش نوشته بود .
اونم تا اونجایی که میدونم cd اصلیش رو خریده بود .

پرهام جان اصلا این بازی تاریخ دقیقی برای انتشارش نیست یعنی TBA هست.
خاک بر ان سرم بازم سوتی دادم ببخشید من فکر کردم منظوره پرهام بازیه hellgate london هست که گفتم تاریخش معلوم نیست. شرمنده دیگه الانم نمیتونم ویرایش کنم
wink.gif

سلام
خاک بر ان سرم بازم سوتی دادم ببخشید من فکر کردم منظوره پرهام بازیه hellgate london هست که گفتم تاریخش معلوم نیست. شرمنده دیگه الانم نمیتونم ویرایش کنم
امین تو راحت باش .
دیگه به این کارات عادت کردیم .
=====
تازه برسه هم که مثله اینجا 2 سه هزار تومن نباید پول بدن.باید سی چهل هزار تومن یا بیشتر پول بدن(من تو خط قیمت اونجا نیستم.فقط میدونم گرونه...)
گرون که هست ولی نه اینقدری که برا ما میتونه باشه .
تازه اونا که فقط یه cd بیرون نمیدن .
کلی bonus هم همراشه .

راستی کسی هری پاتر و جام آتش رو بازی کرده ؟
چه سبکی داره ؟
ارزش داره بگیرمش
من بازیش کردم....کلا سبکش با سری های قبلش یکم فرق کرده...میتونی با هر کدوم از سه شخصیتی که شامل هری و دو تا دوستاش میشه بازی کنی و در بیشتر مراحل بازی هم دو شخصیت دیگر شما را در حین یاری می کنند البته کامپیوتر کنترلشون میکنه اما میتونی اون دو تا شخصیت دیگر را هم بدی دو نفر دیگه بازی کنند...گیم پلی بازی هم بدک نیست اما فکر میکنم بیشتر بدرد بچه ها میخوره چون اولا خیلی آسونه و دوما خیلی یکنواخت و تکراری مثلا برای اینکه بتونی به مرحله ی بعد بری مجبوری یک مرحله را چندین و چند بار بازی کنی که کمی کسل کننده میشه ....تقریبا بیشتر کار هایی که در بازی انجام میدی با استفاده از چوب جادو هست از کشتن دشمنات بگیر تا حل معما ها ی بازی و....

بازی در کل بدی نیست.ولی برای مشکل پسندا زیاد جالب نیست.
راستی بچه ها کی Fable : the lost Chapters رو بازی کرده؟بازیه خیلی توپیه ولی چرا بعد از پایان یعنی کشتن غول آخر (Dragon: Ghost Of Jack Of Blade) بازی رو کلا تموم میکنه و اجازه free Play نمیده.این تنها بدیه بازیه در کناره اون داستان قشنگ و گیرا...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or