بازیهای موجود در بازار برای PC

سلام

در مورد بازی Fabel و اینکه بازی تو سبک و سیاق این بازی پیشنهادی بشه.

منم تا حدودی با حرف اقا فرزاد موافقم. ولی چرا تا حدودی !!!!!!

بازی Fable به نظرم از نظر رنگ امیزی و محیط های بازی خیلی فانتزی کار شده بود و رنگ های روشن و جذاب و بیشتر از محیط هایی استفاده میکرد که جالب و جدید بود.

من خودم به شخصه یک نفر رو دیدم که از این بازی خوشش نیومده بود این دوست شفیق من دلیلش این بود:

بازی Fable بچه گونس.

چرا !!!؟؟؟؟؟

چون رنگ امیزیش برای این دوست من که از بازی هایی با رنگ امیزی تیره در سبک Rpg خوشش مییود فرق داشت.

ولی اگه میخوای بازی مثل Fable البته نه به این قشنگی در طراحی محیط ها و نه به این زیبایی (به نظرم Fable شاهکار بود و اینکه چرا نتونست جایزه هایی رو برای خودش در امسال ببره جای تعجب داره) در خلق Quest ها هستن. با دوربینی در نمای پرسپکتیو

من چند تا پیشنهاد دارم:

Starwars :knight Of Old Repubilc

Starwars :knight Of Old Repubilc:the Sith Lord

درسته که مانند Fable نیست ولی جدا از نظر گیم پلی هیچی از Fable کم نداره .

البته در این نما به نظرم توی بازی های Pc کم داریم ولی اگه خدا یه Xbox بهم بده حتما از بازی

Jade Empire

کار استودیوی قدرتمند و بی رقیب در زمینه بازی های نقش افرینی یعنی Bioware لذت میبرم.

بازی که این جور که از تریلر های بازی دیدم دقیقا مثل بازی Fable هستش.

خداحافظ

آخرین ویرایش:
محمد رضا از راهنمایی هات بسیار ممنونم.من خودمم شخصا از محیط Fabel خیلی لذت بردم بخصوص وقتی تو demon door ها میرفتی و با یه محیط رویایی و چشمگیر روبرو میشدی.منم از اینکه امتیاز بازی تو گیم اسپات 8.3 بود تعجب کردم.این بازی هایی که گفتی رو میگیرم و امتحان میکنم...

فکر میکنم 50 cent موفق تر بوده چون از گیم اسپات امتیاز 4.8 رو گرفته ولی Crime life امتیاز 2.1 رو گرفته
184.gif

ولی هر دوشنون مثل اینکه زیادی چرت باشن ...

دوستان میدونم سوالم ربطی به این تاپیک نداره ولی من اونجا تو رزیدنت اویل4 که اشلی رو میفرستی اون بالا بره اون دو تا بچرخونه بعد اون دشمنا میرزن گیر کردم چیکار باید بکنم؟

حدس میزدم فرزاد جان ولی اصلا حسش نبود برم تو گیم اسپات دوباره امتیازشو ببینم...راستی مواقین یه تاپیک برای این بازی به وجود بیاریم.یا نه.فکر می کنم ارزش بررسی کردن این بازی چه از نظر داستان چه از نظرای دیگه بالا باشه...

نوشته شده توسط mohandes_register:
حدس میزدم فرزاد جان ولی اصلا حسش نبود برم تو گیم اسپات دوباره امتیازشو ببینم...راستی مواقین یه تاپیک برای این بازی به وجود بیاریم.یا نه.فکر می کنم ارزش بررسی کردن این بازی چه از نظر داستان چه از نظرای دیگه بالا باشه...
اگه منظورت صحبت در مورد Fable هست فکر کنم میتونین تو تاپیک طرفداران بازی های RPG در موردش صحبت کنین .
به نظر من اینجوری بهتره . چون تمام مطالب در مورد این سبک یک جا باشه خیلی بهتره .
اینم لینک تاپیک :

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=272

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or