بازیهای موجود در بازار برای PC

نوشته شده توسط Behzad:
اره 100 درصد اجرا ميشه ... من توي هيچ فرومي نخوندم كه با كشيدن كابلها بازم مشكلي پيش بياد ... خودمم مشكلي ندارم و با كشيدن كابلا بازي اجرا ميشه ... چندنفر از بچه هاي همينجام بازي رو اجرا كردن و مشكلي نبوده

سلام خدمت رفقاي عزيز

من ديروز بازي رو گرفتم وبدون درد سر نصب كردم وكابلهاي سيدي رام ورايتر رو هم كشيدم و

شماره سريال رو وارد كردم ولي بعد از چك كردن اين error رو ميده واز سريال نامبر ايراد ميگيره:

the disc key you entered does not correspond to the disc in the drive.
make sure you use the correct disce key.

البته يه بار كه داشت چك ميكرد درهمون حين داشتم چند تا برنامه ديگه رو باز ميكردم كه باعث شد سيستم اشتباه كنه وبازي خيلي شانسي اجرا شد ولي بعد از اينكه از بازي خارج شدم

دوبار ه بازي اجرا نميشه وبعد از چك كردن همون error بالا رو ميده و هر كاري كردم ديگه نتونستم اجراش كنم.

سريال نامبري هم كه وارد كردم اينه:

8HVCM-TJ7Q7-XCSAD-RSND9-XACGX

به هر حال اگه كسي بتونه من رو به هر نحوي كمك كنه و يا چند تا سريال نامبر به من بده خيلي

ممنون ميشم. منتظر هستم.

ضمنآ من بازي رو از مدرن گرفتم.

وچون بحث اينجا مطرح شد اين مطلب رو اينجا هم گفتم اگه اين پست به اين تا پيك ربطي نداشت ازهمه وهمچنين مديران معذرت ميخوام .

بهزاد
این بازی که با Dvd Writerکه مشکلی نداره؟
اگه داشته باشه که باید بریم تو کار کابلو کابل کشی!!!(خدا بگم این یوبی سافتو چی کار کنه!خدایی چی میشد ما هم دزدکی بازی کنیم!!!!خداییش چیزی می شد؟؟

در ضمن من بازی هری پاتر رو گرفتم(3 سی دی)بد نیست.گرافیکش روونه وبازی جالبیه.همش باید ورد بخونی و جادو بزنیم.من حس جادو گریم برانگیخته شد!!

بهزاد
این بازی که با Dvd Writerکه مشکلی نداره؟
اگه داشته باشه که باید بریم تو کار کابلو کابل کشی!!!(خدا بگم این یوبی سافتو چی کار کنه!خدایی چی میشد ما هم دزدکی بازی کنیم!!!!خداییش چیزی می شد؟؟
وحید جان به احتمال خیلی زیاد شما نمی توانید با داشتن DVD-Wirter این بازی رو اجرا کنید و حتما باید کابلشو بکشین. ببینید قفل StarForce کلا با DVD ها چه رام و چه رایتر مشکل داره و احتمال اجرا شدنش با اینها بسیار شانسی و کم است.
در مورد اون مطلب دوم هم اگه فقط ما بودیم که از کپی استفاده می کردیم هیچ مشکلی پیش نمی اومد ولی می دونی چند نفر در دنیا از این کپی ها استفاده می کنن و چه ضرر هایی به این شرکتا می زنن؟؟

در ضمن من بازی هری پاتر رو گرفتم(3 سی دی)بد نیست.گرافیکش روونه وبازی جالبیه.همش باید ورد بخونی و جادو بزنیم.من حس جادو گریم برانگیخته شد!!
من یه دو هفته ایه که این بازی را گرفتم نسبت به نسخه های قبلیش متفاوت شده....من که با نسخه های قبلش بیشتر حال کردم ...در کل زیاد از بازیش خوشم نمیومد فکر میکنم بیشتر بدرد بچه ها میخوره

سلام

ميبخشيد که اين بحثو اينجا مطرح ميکنم

من ميخوام از شهرستان بيام تهران بازيهای جديد مثله (​
splinter cell 3 ,cold war,pop3,...) را بخوارم ميخواستم ببينم از کجا بخوارم که 100 در 100 سالم باشن و مال کدوم شرکت از همه بهتره

ممنون ميشام راهنمايم کنيد

من ميخوام از شهرستان بيام تهران بازيهای جديد مثله (splinter cell 3 ,cold war,pop3,...) را بخوارم ميخواستم ببينم از کجا بخوارم که 100 در 100 سالم باشن و مال کدوم شرکت از همه بهتره

برو میدان انقلاب.اونجا نمایندگی تکین زیاد هست.اگر هم یه وقت سیدیهاش خراب بود دفتر تکین هم همون جا هست.ببر اونجا عوض کن.

این sfnچه برنامه ای هستش؟کاربردش چیه؟بدرد بخور هست یانه؟
در ضمن من از یکی شنیدم که می گفت: درایوی که توش بازی رو میریزید باید ntfsباشه؟ آیا صحت داره؟

در مورد هری پاتر هم باید بگم یه کم دونفری که باهات هستن یه موقع هایی مخشون از کار می افته!!
در کل بازی جالبیه .واسه تنوع بد نیست!

نوشته شده توسط vahidrezi16:
این sfnچه برنامه ای هستش؟کاربردش چیه؟بدرد بخور هست یانه؟
در ضمن من از یکی شنیدم که می گفت: درایوی که توش بازی رو میریزید باید ntfsباشه؟ آیا صحت داره؟

در مورد هری پاتر هم باید بگم یه کم دونفری که باهات هستن یه موقع هایی مخشون از کار می افته!!
در کل بازی جالبیه .واسه تنوع بد نیست!
آره باید ntfs باشه کاملا درست است
اون برنامه هم snighmare است که برای مخفی کردن سیدی رام به کار میاید برای بازیهایی که قفل star force دارن البته تو pop3 به درد من نخورد چون راحت اجرا شد و اصلا نیازی به هیچ برنامه ای نداشت

آقا من یه سی دی رام و یه دی وی دی رایتر دارم و مشکلمم هم اینه که نمیتونم کابلامو هی بکشم چون ازشون خیلی استفاده میکنم ...
حالا راهی بجز کابل کشی نیست ..
در ضمن اون sfnightmare هم رو ماله من جواب نمیده ...

نوشته شده توسط linkin_park:
آقا من یه سی دی رام و یه دی وی دی رایتر دارم و مشکلمم هم اینه که نمیتونم کابلامو هی بکشم چون ازشون خیلی استفاده میکنم ...
حالا راهی بجز کابل کشی نیست ..
در ضمن اون sfnightmare هم رو ماله من جواب نمیده ...
نه راه دیگه ای نداره حتما باید کابل dvd رو بکشی اگه نشد برای cd rw رو هم مجبوری بکشی
اون برنامه هم زیاد کاربردی نداره چون میگن ایمیج بازی فقط dvd rom و dvd rw رو چک میکنه پس فقط باید کابل رو بکشی

راستی دوستان من ندیدم تو این چند صفحه کسی راجع به بازی Land of The Dead صحبتی بکنه !
این بازی چند هفته پیش من گرفتم بازی 2 تا سی دی هست .
البته بازی خوبی نیست و اصلا به شما پیشنهاد نمیکنم ولی گفتم بگم یه وقت اگه کسی قصد خریدش رو داره بیخودی پولش رو هدر نده !
البته خودمم نخریده بودم . از کسی گرفتم .

سلام
یه مشکلی برام پیش اومده که فکر کنم فقط از اینجا میتونم راه حلش رو بگیرم .
اونم اینه که سیستمم با demon tools مشکل پیدا کرده . وقتی که میخوام برنامه رو اجرا کنم سیستم خود به خود reset میشه .
نمیدونم چه کار کنم . بد جوری گیر افتادم .
برنامه ای هست که بتونم جای گزینش کنم ؟
آخه شنیدم بعضی بازیها فقط با demon اجرا میشن .
جوابم رو بدین که خیلی فوریه .

پرهام یه سری برنامه ها هستش که درایو مجازی میسازه مث الکل120%ولی بازیهای جدید مث کینگ کنگ و پرینس3 و اینا فقط با دایمون تولز4 اجرا میشن.من پیشنهاد میکنم که آن اینستالش کنی و دوباره اینستالش کنی ببینی چه جور میشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or