بازیهای موجود در بازار برای PC

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خیلی عجیبه که dirt rally 2 اصلا تاپیک نداره اما در کل بازیش کردم گرافیکش خیلی بهتر شده حالا دیگه ریس ها ری استارت دارن درجه سختی هم از 1 تا 67 اینا قابل تغییره تا بازی برای همه ی قابل بازی باشه اما هنوز چیزی که خیلی ازار دهنده هست فیزیک خیلی بد بازی هست مخصوصا برای 1 بازی شبیه ساز اصلا قابل قبول نیست که اصل همچین بازی ای باید باشه دقیقا انگار نشستی پشت جعبه ی ps4 داری می رونی اگه حتی بخوام با بازی ارکیدی مشابه فرزا 4 مقایسش کنم حتی با بخش اصلیش نه بخش رالیش اصلا هیچ حرفی برای گفتن نداره دقت به جزئیات فیزیک بازی یا نوع تغییرات اون کجا این کجا با اینکه بازی بدی نیست اما به خاطر همین فیزیک خستش اصلا لایق این نمراتی که گرفته نیست.

crackdown 3 هم بازی کردم به بدی تریلرهاش نیست گرافیکشم در pc ultra قابل تحمله اما در کل گیم پلیش برای زمان 2001 ایناس برای چند ساعتی امتحانش شاید خالی از لطف نباشه.

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
سلام دوستان
کسی میتونه چند عنوان خوب نقش افرینی معرفی کنه؟ مثلا بازی های که اسکیل های زیادی داشته باشند، و LEVEL UP داشته باشه و هر چی بری جلو تر قوی تر بشی و سلاح های بزرگی و قوی تر و شخصیت قوی تری رو درست کنی؟
مثلا چند عنوان خوب که خودم هزاران ساعت بازیشون کردم عناوین متال گیر 5 و ویچر 3 و Dragon Age : I هستن.
Fallout 4 و AC O و Final Fantasy XV که تو این سبک بودن کمی بازی کردم ولی اصلا خوشم نیومد ازشون.

• Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
سلام دوستان
کسی میتونه چند عنوان خوب نقش افرینی معرفی کنه؟ مثلا بازی های که اسکیل های زیادی داشته باشند، و LEVEL UP داشته باشه و هر چی بری جلو تر قوی تر بشی و سلاح های بزرگی و قوی تر و شخصیت قوی تری رو درست کنی؟
مثلا چند عنوان خوب که خودم هزاران ساعت بازیشون کردم عناوین متال گیر 5 و ویچر 3 و Dragon Age : I هستن.
Fallout 4 و AC O و Final Fantasy XV که تو این سبک بودن کمی بازی کردم ولی اصلا خوشم نیومد ازشون.

assassin creed Black flag عالی هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر