بازیهای موجود در بازار برای PC

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
سلام
ایا بازی هست که کاملا ساخت ایران باشه؟
سلام
شبگرد - پروانه - شبان - شمشیر تاریکی - گرشاسپ - 41148 - ارتش فرازمینی - میرمهنا - فریاد آزادی: تنگستان - سیاوش - مموراندا - انگاره
و یه چنتا بازی دیگه هست ارزش بازی کردن دارند
شما میتونید از سایت هیولا نسخه دیجیتالی بعضی ازین بازی ها را بخرید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
سلام
شبگرد - پروانه - شبان - شمشیر تاریکی - گرشاسپ - 41148 - ارتش فرازمینی - میرمهنا - فریاد آزادی: تنگستان - سیاوش - مموراندا - انگاره
و یه چنتا بازی دیگه هست ارزش بازی کردن دارند
شما میتونید از سایت هیولا نسخه دیجیتالی بعضی ازین بازی ها را بخرید

دو بازی ارتش فرا زمینی و شبگرد لول شون از بقیه بازی های ایرانی خیلی بالاتر هست . ارتش فرا زمینی تو مایه های کالاف و شبگرد تا حدودی یاد مکس پین می اندازه

• Like
Reactions: Link.Zelda

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Dangerous Driving

این بازی جدید اومده خود burnout 3 هست رسما فیزیکشم همونه رسما من جای سازنده ی بازی بودم ازشون شکایت می کردم اما کلی خاطرات زنده شد همچنان گیم پلیش اعتیاد اور و زیبا هست تجربش خالی از لطف نیست.

خوب الان سرچ کردم دیدم این بازی برای سازنده های قبلی همین سری هست این همه شباهت بی دلیل نیست البته شباهت که دیگه نیست 1 جورایی همون بازی رو ساختن بازیش به شدت پیشنهاد می شه با این حساب

burnout-paradise-remastered.jpg

WCCFdangerousdriving4.jpg

Dangerous-Driving-2-600x338.jpg

آخرین ویرایش:

Si@mak

کاربر سایت
Jan 22, 2010
163
آقایون لطفا یه بازی بهم معرفی کنید که توش بشه مثل need for speed underground ماشین اسپرت کرد، هر چی با جزییات بیشتر و حرفه ای تر بهتر.
مرسی

• Like

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
بچگی ما رو دو بازی چرخید یکی همسایه جهنمی بود که حیف ادامه ندادنش یادش بخیر چقدر چالش داشت بفهمی مثلا چیو باید کجا بزاری یکی هم اون بازی ۲ بعدی مرغ ها بود که باید با تیر میزدی کهکشان

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر