بازیهای موجود در بازار برای PC

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
اقا بهزاد ببخشيد من دخالت ميكنم ولي اون برنامه اي كه مونا خانوم گفت شركت تكين زده براي اين كه باز يك سوتي بزرگ داده متاسفانه اون ايميج ها و برنامه دمونش مشكل داشته و براي همين اين برنامه رو نوشته اگر دقت هم كرده باشيد هر دفعه كه بازي هارو ميده بيرون مثل ماتريكس ونيد فور اسپيد بعدش ميگه براي حل مشكل بازي از اون برنامه استفاده كنيد

کی به شما گفته که تکین برنامه Anti Blaxx رو نوشته ؟؟

نکنه بازم کار آقای اسلامیه ؟

این برنامه ساخت یه شرکت به نام MB Soft هست ... اینم سایتشه :
http://www.mb-lock.ch.vu/
آخرین ورژنی هم که برای دانلود گذاشتن 1.18 هست ... اون برنامه SecROM7-Stop(SR/.Stop) هم کار همین شرکت هست که توی بازی Matrix Path of Neo ازش استفاده میشه

این آخرین باریه که میگم ... هیچ کدوم از این شرکتهایی که توی ایران هستن نمیتونن برنامه ای بنویسن که بتونه این قفلها رو از کار بندازه ... برنامه هایی مثل Alcohol Daemon Tools AntiBlaxx و .... تماما کار شرکتها و هکرهای خارجی هست ... شرکتی مثل تکین که مدیرش به NightMare میگه نایت بر در حدی نیست که بخواد برنامه بنویسه ... هیچ کدوم از این شرکتها دانش نوشتن همچین برنامه هایی رو ندارن ... این شرکتها تنها کاری که میکنن بازی رو دانلود میکنن و کرک یا برنامه های مورد نیاز برای اجراش رو هم از یه جای دیگه دانلود میکنن ، اسم خودشون رو میزنن روی جلد بازی و میدن تو بازار ... فقط و فقط همین

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اقا بهزاد اگر دقت كرده باشي من نگفتم اين برنامه رو تكين ساخته تكين اگر بتونه يك سيدي درست بزنه خيلي من منظورم اينكه تكين ايمج و دمونش خراب بوده و اين برنامه رو داده تا حل كنن منظورم اين نبود كه ساخته باشه

اگر مي تونست چيزي بساز ميرفت يك كرك براي بازي ها ميساخت بتونيم بازي كنيم راحت

در كل منظورم رو يك بار ديگه ميگم :

تكين اون ايميج و دمونش مشكل داشت براي همين اين برنامه رو نشون داد گفت با استفاده از اين برنامه مشكلش حل ميشه من نگفتم برنامه ميسازه
redface.gif

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
راستي اقا بهزاد با تمامي صحبت هات موافقم

اين ها تنها كاري كه ميكنن دانلود و فروش ما هم اگر يك اينترنت پرسرعت داشتيم مي تونستيم كار اينهارو بهترم انجام بديم

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
بازی 1 دسامبر یعنی همون 10 اذر ریلیز میشه
ممنون امین جان ولی من موندم مگه قرار نبود برای pc زودتر بیاد چی شد حالا دیرتر میاد دیگه حداکثرش قرار بود با هم بیان؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
ممنون امین جان ولی من موندم مگه قرار نبود برای pc زودتر بیاد چی شد حالا دیرتر میاد دیگه حداکثرش قرار بود با هم بیان؟
من نمیدونم جریان نسخه ی پی اس 2 چیه ولی....
جمله بهزاد:
راستي يه خبر نمي دونم شايعه هست يا واقعيت

بد البته براي ps2 بازها....ظاهرا يه قفل عجيب و غريب روي سيدي گذاشتن كه نمي شكنه ...فردا هم بازي رسما عرضه ميشه

براي pc هم 2 روز بعد از نسخه ps .....

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
من نمیدونم جریان نسخه ی پی اس 2 چیه ولی....
جمله بهزاد:
راستي يه خبر نمي دونم شايعه هست يا واقعيت

بد البته براي ps2 بازها....ظاهرا يه قفل عجيب و غريب روي سيدي گذاشتن كه نمي شكنه ...فردا هم بازي رسما عرضه ميشه

براي pc هم 2 روز بعد از نسخه ps .....
ممنون
راستی قضیه این بازی چیه crime ife برای konami است بازی قشنگی است؟ چه سبکی است چندتا سیدی است؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
ممنون
راستی قضیه این بازی چیه crime ife برای konami است بازی قشنگی است؟ چه سبکی است چندتا سیدی است؟
خواهش میکنم.
اطلاع چندانی ندارم فقط میدونم که هیچ سایتی هنوز به این بازی امتییازی نداده.اگه میخوای بخریش صبر کن تا حد اقل چند سایت معتبر بهش متیاز بدن.

farzad

کاربر سایت
Nov 27, 2005
2
Mgs 3

نوشته شده توسط kakero youga:
سلام بچه ها...ببینم کسی از تاریخ اومدن MGS3:Subsistence خبر نداره؟
من اين بازي رو مهر 84 ديدم اما گفتتن نصبش خيلي سخته منم از خيرش گزشتم!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر