بازیهای موجود در بازار برای PC

آقا بهزاد من این بازی رو اجرا کردم فقط میخاستم بدونم که اینی که آقا ارشام میگه که با dt4 میشه بازی رو بدون هیچ کدوم از اون کارها کرد آیا این یکی هم میشه یا نه آخه میگن sc3 رو بدون هیچ کدوم از این کارها اجرا کردن
با DT4 همه این بازی ها به راحتی اجرا نمی شن. این که DT4 بتونه بازی را بدون هیچ مسئله ای اجرا کنه در درجه اول باید ورژن قفل حتما زیر 3.5 باشه و همچنین به نوع ROM ها و CPU شما ربط داره. اگر شما DVD-ROM داشته باشید به احتمال زیاد برای اجرا باید کابل خود رابکشید. چون SFNightmare نمی تونه اکثر DVD-ROM ها و DVD-Writer ها را غیر فعال کنه. در صورت وجود این دو نیز DT4 کمی با مشکل روبرو می شه. بهترین شرایط برای اجرای این قفل اینه که شما CD-ROM و یا حداکثر CD-Writer داشته باشید. در کل اجرای این قفل کاملا شناسی است و نمی توان راه دقیق و کاملا صحیحی برای آن ارائه داد.

بچه ها اخر بگيد اجرا ميشه يا نميشه سيديشو اصلا بايد از كجا خريد اسپيلينترسل منظورم ها يا دي وي ديش

بچه ها ماست وانتد كه ديگه مشكلي نداره يا اينم داره

نوشته شده توسط Miesam:
بچه ها اخر بگيد اجرا ميشه يا نميشه سيديشو اصلا بايد از كجا خريد اسپيلينترسل منظورم ها يا دي وي ديش

بچه ها ماست وانتد كه ديگه مشكلي نداره يا اينم داره
میسم جون اجرا میشه ولی یکم سخته من دنبال راهی بودم که آسون اجرا بشه ولی انگار باید این کابلها رو آخرش هم بکشم اگه میخاهی برو تکین بخر البته دوستان میگن که تو 7 تا سیدی تکین بلاخره داده بیرون
ماست وانتد هم هیچ مشکلی نداره راحت اجرا میشه برو بخرش میسم جون از اون ماتریکس مسخره خیلی بهتر است و راحت تر اجرا میشه

بابا ميثم

ماتريكس كجاش بده به اين باحالي كسي مي دونه مرحله اخرش رو چه جوري بايد رد كرد

راستي كسي مي دونه پرنس هم ميشه بازي كرد يا نه چون من فقط دارم خودم رو ميكشم براي پرنس بشينم پاش اگر پرنس بشه اصلا واي ميسم پرنس و ماست وانتد رو باهم ميگيرم
redface.gif

ُلام بچه ها
ببخشید اگه سوالم تکراریه
این آنتی بلاکسی که پایین بازیهای تکین نوشته چیه قضیش ؟؟
یعین کار برنامش چیه ؟؟
ممنون میشم کامل توضیح بدید !!

لام بچه ها
ببخشید اگه سوالم تکراریه
این آنتی بلاکسی که پایین بازیهای تکین نوشته چیه قضیش ؟؟
یعین کار برنامش چیه ؟؟
ممنون میشم کامل توضیح بدید !!

Anti Blaxx یه برنامه هست برای اجرا کردن بازیهایی که قفل Securom 7 دارن ... وقتی ایمیج بازی رو مانت کردی باید این برنامه رو هم اجرا کنی ... البته دقیقا نمیدونم چه کارایی انجام میده تا بازی اجرا میشه ولی کارش اینه ... البته با اومدن Daemon Tools 4 توی بعضی از بازیها نیازی به AntiBlaxx نیست ولی توی بعضیا همچنان نیازه ... کار کردن باهاش هم فوق العاده آسونه ... فقط کافیه اجراش کنی و در بعضی مواقع خاص یه چیزایی رو توی Setting برنامه تغییر بدی

يه خبر داغ

كساني كه PS2 دارند ميتونند Prince OF Persia 3 رو روز يكشنبه از بازار خريداري كنند

البته احتمالش كمه كه بيفته عقب اگر هم افتاد ميره براي سه شنبه البته نسخه اروپايي بازي يعني پال است

4 روز زودتر از عرضه جهاني:D
راستي چند روزيه كه نسخه انگليسي فاتال فريم 3 هم اومده خيلي ترسناكه

آخرین ویرایش:
سلام
اول این صحبتم با اقا اشکان هستش( جناب اقای Lich King) اگه درست اسمشونو گفته باشم.
چون الزایمر گرفتم.همه چیز یادم میره. :cheesygri :cheesygri
ببخشید.
اول اینکه شما گفته بودید بازی HL2:Lost Coast به صورت تک مرحله هست.
یه سوال؟؟؟
شما خودت این بازی رو از اینترنت دان کردی و بازی هم کردی.از درست بودنش مطمئنی.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
چون اون شرکت مذبور در سایت (به قول اقا بهزاد:فرق بالا و پایینو هنوز نمیدونه) زیبای خودش :cheesygri :cheesygri نوشته این بازی هست.
میخواستم ببینم کسی میدونه این بازی تو بازار اومده یا نه.
و اینکه بازم داریم دروغ میشنویم. یا نه؟؟؟
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
در آخر کسی بازی X3:Reunion رو گرفته.
اگه کسی از این بازی خبر داره بگه.
چون یکی از دوستان شفیق ما در به در دنبال این بازی هستش.
من نمیدونم
تو تحریمم

خداحافظ

آخرین ویرایش:
نوشته شده توسط Behzad:
Anti Blaxx یه برنامه هست برای اجرا کردن بازیهایی که قفل Securom 7 دارن ... وقتی ایمیج بازی رو مانت کردی باید این برنامه رو هم اجرا کنی ... البته دقیقا نمیدونم چه کارایی انجام میده تا بازی اجرا میشه ولی کارش اینه ... البته با اومدن Daemon Tools 4 توی بعضی از بازیها نیازی به AntiBlaxx نیست ولی توی بعضیا همچنان نیازه ... کار کردن باهاش هم فوق العاده آسونه ... فقط کافیه اجراش کنی و در بعضی مواقع خاص یه چیزایی رو توی Setting برنامه تغییر بدی

بهزاد جان این تغییرات ستینگ رو بلدی.چون واسه من بهم خورده و بازی فیفا هم درست اجرا نمی شه!! به خدا دارم دیوونه میشم.الآن نزدیک به 10 روز دارم باهاش کلنجار میرم .

سلام سلام سلام
من بالاخرا 2 روز پيش رفتم و The Movies و NFS:MW و Firenhite رو گرفتم!!!!(اونيکي خراب بود)
Matrix:PoN رو نيوورده بود Gun هم گرون مي داد اونيکي داداشم گفت از اصفهان برام مي فرسته!!!
بچه ها چيزي تا POP:T2T نمونده فقط 15 روز...
اگه گرفتينش حتما جاي من هم وقتي دارين کرک شده رو بازي مي کنين خالي کنين که وقتي اوريجينالش رو بازي مي کنم جاتون رو خالي کنم:cheesygrin

بهزاد جان این تغییرات ستینگ رو بلدی.چون واسه من بهم خورده و بازی فیفا هم درست اجرا نمی شه!! به خدا دارم دیوونه میشم.الآن نزدیک به 10 روز دارم باهاش کلنجار میرم .

Fifa 2006 نیازی به Anti Blaxx نداره ... من فقط با مانت کردن اجراش کردم تازه اونم با Daemon 3.47 ... ولی حالا اگه میبینی اجرا نمیشه روی آیکون AntiBlaxx رایت کلیک کن بعد برو توی Setting

توی Setting باید Protection رو روی Securom 7 بزاری (در صورتی که بازی از این قفل استفاده میکنه)

بعد روی Mount Image کلیک میکنی (یعنی توش تیک میزنی تا فعال بشه)

توی قسمت Game اون Browse رو میزنی و آدرس فایل exe یا همون فایل اجرایی بازی رو بهش میدی ... یه اسم هم ازت میپرسه که اسم بازی رو بزن یا هر اسمی که دلت خواست

توی قسمت Image هم باز Browse رو میزنی و آدرس ایمیج بازی رو که روی هاردت هست بهش میدی

و بعد Close رو میزنی تا تغییرات Save بشن

اگه سیستمت مشکل دیگه ای نداشته باشه بازی باید اجرا بشه ... البته ایمیج هم باید مانت شده باشه توسط Daemon Tools

آخرین ویرایش:
امروز pop3 رو گرفتم . خداییش من که شماره های قبلی این بازی رو زیاد بازی کرده بودم با ش خیلی حال کردم . بازی های دیگ ای هم اومده بودن که البته وقت نکردم همه رو چک کنم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or