بازیهای موجود در بازار برای PC

چون اون شرکت مذبور در سایت (به قول اقا بهزاد:فرق بالا و پایینو هنوز نمیدونه) زیبای خودش :cheesygri :cheesygri نوشته این بازی هست.
میخواستم ببینم کسی میدونه این بازی تو بازار اومده یا نه.
و اینکه بازم داریم دروغ میشنویم. یا نه؟؟؟

من امروز Lost Coast رو گرفتم.1 سیدی هست و توسط همون شرکت که فرق بالا و پایین رو نمیدونه چند روزی میشه که پخش شده.این نسخه اصلا نیازی به HL2 نداره و فقط کافیه همین یک سیدی رو بریزی و بری توش.

آرشام جان :
این سایته تکین که نوشته : (فقط روی سیستم های 64بیت )
منظورش چی بوده؟ یعنی چه کسایی می تونن بازی کنن.

یه نکته دیگه:شما تو بازی دات که بودیم هر ماه بازی های ریلیز شده رو می نوشتی.اگه میشه
اینکارو ادامه بده!

آرشام جان :
این سایته تکین که نوشته : (فقط روی سیستم های 64بیت )
منظورش چی بوده؟ یعنی چه کسایی می تونن بازی کنن.

قفل استار فورس فقط برای سیستم های 32 بیتی (اینتل , که البته اینتل 64 بیتی هم داریم ولی خیلی خیلی گرون هست)برنامه نویسی شده.یعنی کسانی که سیستم 64 بیتی دارند بدون هیچ مشکلی میتونند بازی کنند.اما این بازیها روی سیستمهای 32بیتی هم اجرا میشن ولی با یه سری دنگ و فنگ مثل دیسیبل کردن سیدی رام و ...
یه نکته دیگه:شما تو بازی دات که بودیم هر ماه بازی های ریلیز شده رو می نوشتی.اگه میشه
اینکارو ادامه بده!
اگه وقت کنم چشم.

نوشته شده توسط vahidrezi16:
من اگه الان بخوام بدونم سیستمم چه بیتیه(طرز سوال نگاه!!)
باید کجا رو ببینم؟تو کامپیوتر مشخصات نوشته شده یا نه؟
تو جنرال مای کامپیوتر تونه .
یا 32یا 64
البته پلی استیشن 128 بیتی هستش.

سلام به همه دوستان

من یه سوال دشاتم در مورد این سیستیم 64 بیت چیه اصلا من آخرین بازی که رفتم بودم آبادان یه ویندوز 64 بیت دیدم یعنی ربطی داره با سی پی یو یا نه اگه میشه مفصل توضیح بدید :mrgreen:

من اگه الان بخوام بدونم سیستمم چه بیتیه(طرز سوال نگاه!!)
باید کجا رو ببینم؟تو کامپیوتر مشخصات نوشته شده یا نه؟

اگه سیپییو Althon64 داری 64 بیتی هست.اگه سیپیوت اینتله , 32 بیتی هست.
من یه سوال دشاتم در مورد این سیستیم 64 بیت چیه اصلا من آخرین بازی که رفتم بودم آبادان یه ویندوز 64 بیت دیدم یعنی ربطی داره با سی پی یو یا نه اگه میشه مفصل توضیح بدید
ویندوزهای 64 بیتی فقط روی cpu های 64بیتی نصب میشن.

پرنس اف پرشيا 3 نسخه پاله مگه نه؟

اين بازي يكشنبه مياد تهران برا ي Ps2

به دوستان توصيه ميكنم اگه دل و جگر ترس رو دارن فاتال فريم 3 رو بگيرنند و از داستان بسيار زيباش لذت ببرن منكه با داستانش خيلي حال كردم

اقا بهزاد ببخشيد من دخالت ميكنم ولي اون برنامه اي كه مونا خانوم گفت شركت تكين زده براي اين كه باز يك سوتي بزرگ داده متاسفانه اون ايميج ها و برنامه دمونش مشكل داشته و براي همين اين برنامه رو نوشته اگر دقت هم كرده باشيد هر دفعه كه بازي هارو ميده بيرون مثل ماتريكس ونيد فور اسپيد بعدش ميگه براي حل مشكل بازي از اون برنامه استفاده كنيد

نوشته شده توسط Miesam:
اقا بهزاد ببخشيد من دخالت ميكنم ولي اون برنامه اي كه مونا خانوم گفت شركت تكين زده براي اين كه باز يك سوتي بزرگ داده متاسفانه اون ايميج ها و برنامه دمونش مشكل داشته و براي همين اين برنامه رو نوشته اگر دقت هم كرده باشيد هر دفعه كه بازي هارو ميده بيرون مثل ماتريكس ونيد فور اسپيد بعدش ميگه براي حل مشكل بازي از اون برنامه استفاده كنيد

فقط تکین از این برنامه ها داره یا مثلا دی سی یا شرکت های دیگه نسخه هاشون کامله؟
یعنی نیازی به برنامه نداره؟
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=
در ضمن این که پایین پستت بود در چه رابطه ایه؟
واسه سایته دیگه می خوای؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or