بازیهای موجود در بازار برای PC

سلام
من بالاخره موفق شدم بازی Rhem 2 رو بگیرم.
دو تا CD
در ضمن بازی Sniper Elite هم DVD اومده.بدون اون دیمون و بندو بساطش که هر موقع نصب کردم حساب وینمو در آورده.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
اقا علی رضا ممنون
خبر Starship troopers رو بده ببینم چه جور بازیه.
ممنون میشم.

بای بای

سلام دوستان عزیز:
من یک سوال داشتم این که می خواستم ببینم بازی Commandoس Strick Forces کی میاد زمان دقیقا انتشار این بازی رو می خواستم بپرسم مرسی

سلام دوستان عزیز:
من یک سوال داشتم این که می خواستم ببینم بازی Commandos Strick Forces کی میاد زمان دقیقا انتشار این بازی رو می خواستم بپرسم مرسی

سلام دوستان عزیز:
من یک سوال داشتم این که می خواستم ببینم بازی Commandos Strick Forces کی میاد زمان دقیقا انتشار این بازی رو می خواستم بپرسم مرسی
این بازی اول february سال 2006 وارد بازار میشه.حدود 3 ماه دیگه.

نوشته شده توسط RANGER_NAVAL_USA:
سلام دوستان :
ایا کسی از سایت بازی commandos strick forces می دونه ادرسس چیه اگه میشه بگه ممنون میشم مرسی
سلام
سایت بازی هنوز به طور کامل باز نشده.
این سایت رسمیه بازیه
میتونید توش عضئ شین و از اخرین اخبار این بازی خبر دریافت کنید.
http://www.commandosstrikeforce.com/

بای بای

نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
محمد جان من که نگفتم که این بازی تازه اومده فقط شما پرسید که کسی ندید منم گفتم که دیدمش همین

دستت درست ولی من نمیدونم بازیهای امپرور رو باید از کجا بخرم سایتش چیه؟
تا اونجایی که میدونم این شرکت سایت نداره !!!
من که یه جا در خونم هس
شما هم میتونی به مراکز به شدت معتبر مراجعه کنی
شرکت کلاس بالاس

Kingkong هم متاسفانه از قفل starforce استفاده میکنه.
یه چیزه دیگه همه ی این بازی هایی که گفتم به جز kingkong کرک شدن
king Kong که قراره 21 نوامبر بیاد و هنوز تو بازار نیست که بخوان کرکش کنند!!!
اما یکچیز جالبی در مورد این بازی بگم که به سبک این بازی میگند اکشن ادونچر مدرن...و با دو شخصیت بازی میشه کرد که گیم پلیه یکیشون مثل بازی های FPS هست و گیم پلی یکی دیگرشون هم حداقل از بعضی جهات شبه Prince of Persia است
نام های دو شخصیت بازی هم هست Jack Driscoll و King Kong داستان بازی هم از روی فیلم King Kong به کارگردانی Peter Jackson گرفته شده.

بازي gunازgame spot نمره نه چندان جالب 7.4وبازيthe movies نمره نسبتا خوب 8.2وبازي ماتركس 2نمره7.3براي ps2,xboxونمره6.8وبازيghostrecon 3كه قرار بود اين هفته رليز بشه به فوريه 2006 افتاد احتمالا در ايران هماين بازيها تا اخر هفته پخش بشه

نقل قول

مشكل به احتمال خيلي خيلي زياد از درايور كارت گرافيكت هست ... منم همين مشكل رو داشتم و به محض اينكه بازي ميخواست شروع بشه سيستم ري استارت ميشد يه درايور قديمي تر نصب كردم مشكل حل شد ... چون اين بازي مال 1 سال پيشه احتمالا با درايورهاي جديد سازگاري نداره ... شمام يه درايور قديمي نصب كن ببين چي ميشه (من ورژن 56.56 رو نصب كردم درست شد)

دستت درد نكنه اقا بهزاد من درايور كارت گرافيكمو عوض كردم ومشكلم حل شد

کسی از بازی DEAD TO RIGHT 2که طبق اطلاعات گیم اسپوت شهریور ماه رلیز شده البته برای پی سی خبری نداره سازنده بازی کمپانی نامکو هست که فعالیت اصایش کنسوله ولی نسخه اول این بازی را برای کامپیوتر ارایه داد که ناشر ان کمپانی HIP INTERACTIVEبودبسخه دوم هم طبق اطلاعات گیم اسپوت برای همه کنسولها رلیز شده ولی نکته جالب اینه که به این بزی برای پی سی نمره ای نداده وهیچ خبری هم ازش توی ایران نیست

من بالاخره موفق شدم بازی Rhem 2 رو بگیرم.
یه توضیحی بده محمد جان

در ضمن بازی Sniper Elite هم DVD اومده.بدون اون دیمون و بندو بساطش که هر موقع نصب کردم حساب وینمو در آورده.
آقا محمد من این بازی رو روی دیویدی خیلی وقته گرفتم حدود 3 هفته میشه برای تکین بود

خبر Starship troopers رو بده ببینم چه جور بازیه
خب این بازی همانطور که فکر شو میکردم گرافیک نسبتا پایین داره ولی داستان جذابی داره ولی در کل ارزش بازی کردن رو داره البته من پیشنهاد میکنم کسی که میخاد این بازی رو بخره زیاد به فکر این نباشه که گرافیک بالایی داره خلاصه بازی توپی نیست همانطور که خودت گفتی محمد جان

کسی از بازی DEAD TO RIGHT 2که طبق اطلاعات گیم اسپوت شهریور ماه رلیز شده البته برای پی سی خبری نداره
خب این بازی قرار بود حدود 3 ماه پیش ریلیز بشه اما اون جور که میگن بازی توسط هکر ها هک شده ولی خوده شرکت گفته برای اینکه روی گرافیک بازی بیشتر کار کنند دیر تر پخش میکنند ولی تا به این لحظه هیچ خبری از این بازی نیست شاید هم اصلا برای pc نیاد
البته اون چیزی که من تو ps2 دیدم بازی زیاد قشنگی نبود نسبت به نسخه قبلیش زیاد پیشرفت نکرده بود

نوشته شده توسط Hitman Code Name 47:
بازي gunازgame spot نمره نه چندان جالب 7.4وبازيthe movies نمره نسبتا خوب 8.2وبازي ماتركس 2نمره7.3براي ps2,xboxونمره6.8وبازيghostrecon 3كه قرار بود اين هفته رليز بشه به فوريه 2006 افتاد احتمالا در ايران هماين بازيها تا اخر هفته پخش بشه
سلام
بازی Gun به نظرم بازی قشنگی مییاد.
من تریلر های بازی رو تازه گرفتم.چون فکر نمیکردم آش دهن سوزی باشه.
ولی من به نظرم خیلی قشنگه.
نمره Xbox360 این بازی که خیلی بالاس.
اینم نمره هایی که این بازی گرفته.
fkvcc4.jpg

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
اسم بازی ماترکسم 2 نیست.اگه میخوایم بهش شماره بدیم شماره 3 هستش.
Enter matirx
Matrix Online
Matrix: path Of neo
]پس میشه 3.
ببخشید.

بای بای

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or