بازیهای موجود در بازار برای PC

این بازی ها ارزش خرید دارن؟
FlatOut 3 Chaos And Destruction
Quantum.Conundrum
Mad Riders
Wargame European Escalation
Krater
Jagged Alliance Back in Action
Toy Soldiers
Yesterday
Men of War Condemned Heroes

ادامه دارد...!
ممنون

Quantum.Conundrum
Mad Riders
Krater

Toy Soldiers
Yesterday

ادامه دارد...!
ممنون
بازی هایی که Bold کردم بازی های ضعیف تا افتضاح هستن و ارزش بازی کردن ندارن. اما اون سه تای دیگه چرا...

بازی هایی که Bold کردم بازی های ضعیف تا افتضاح هستن و ارزش بازی کردن ندارن. اما اون سه تای دیگه چرا...
این Wargame European Escalation تو تاپیکش نوشته بودن اصلا بازیش خوب کرک نشده و قسمت یک نفرش نمی یاد(کمپیون) البته یه کرک هم اومده که بازی درست می شه ولی باز هم می گن بازی خوبی نیست.

درود
دوستان این بازی چطور بازی هست؟
The Last Remnant
یه بازی JRPG هستش. یعنی نقش آفرینی ژاپنی. از شرکت سازنده سری بازی های Final Fantasy. شما در نقش کاراکتر Rush قرار میگیرین که میره خواهرشو پیدا کنه که صدایی رو میشنوه از اونور یه تپه و وقتی نگاه میندازه یه جنگ بزرگ رو میبینه که در حال رخ دادنه.
بازی حول و حوش پیدا کردن خواهرش و در نهایت مبارزه با اون کسی که سبب تمام این وقایع شده میچرخه.
گیم پلی بازی هم مثل سری FF نوبتی هستش. یعنی شما اول انتخاب میکنین که نیروهاتون با چه شیوه ای حمله کنن و بعدش نوبت حریفه که بهتون حمله کنه.
بازیش جالب و قشنگ هست در صورتی که با بازی های شرکت Square Enix و سری FF آشنایی داشته باشین و در همین موقع هم شاید باعث بشه که بدتون بیاد از بازی. بستگی به خودتون داره.

آشغالن

Quantum.Conundrum
Mad Riders
Krater
Toy Soldiers
Yesterday

ادامه دارد...!
ممنون
سلام دوست جون :d
من خودم توصیه می کنم هیچ کدوم رو نخری چون همشون آشغالن:))
صبر کن تا prototype 2 کرک شه اونا بخر امروز تو آمریکا ریلیس شد جالیبیش اینکه skidrow دیروز گفت داره کرکش میکنه=)):p>:)

سلام
دنباله یک بازی تووووووووووووووووووپه بار بری با کامیون میگردم که گرافیکش بالا باشه
کسی چیزی سراغ داره؟
مرسی​

euro truck simulator
german truck simulator
renault truck simulator
uk truck simulator
scania truck simulator
کلا truck simulator ههههههههههههههه=))

دوستان چند بازی داستان محور تو سبک و سیاق walking dead & farenheit پیشنهاد بدید.
ممنون
Deponia
Hoodwink
Tales of Monkey Island
Back to the Future: The Game
Wallace & Gromit's Grand Adventures
Hector: Badge of Carnage
Sam & Max Beyond Time and Space

دقیقا مثل فارنهایت نیستن اما اکثر اینا رو Telltale ساخته که همه در ژانر Graphic Adventure قرار میگیرن. دوتای اولی تازه اومدن.

سلام دوستان
اگر امکانش هست چندتا بازی تو مایه های cod معرفی کنید اهل بازی تخیلی و ترسناک و خیلی تو مخ برو نیستم :d
کل سری cod و مدال رو بازی کردم Spec Ops The Line رو هم همینطور

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or