بازیهای موجود در بازار برای PC

کو؟ نه کو؟ اگه شده بود الان ملت داشتن همدیگه رو میکشن! نه باو این دیابلو کرک بشو نی.....

داداش یه سر به Diablo III-Collectors Edition MULTI 10+Emulator | Skidrow Games - Crack - Full Version PC Games Direct Rapidshare Mediafire Free Download بزن خودت ببین. البته هنوز مشکل و باگ زیاد داره و هنوز درست حسابی کار نمی کنه ولی خیلی طول نمی کشه که یه کرک به درد بخور در بیاد.

با سلام.
اگه میشه بازیه شوتر قشنگ با محوریت جنگ شبیهmw3 را بهم پیشنهاد کنید.
(جدید یا قدیمی بودن مهم نیست)
اینها هم فراموش نشود:دی
homefront
Frontlines Fuel of War
Blacksite: Area 51
Area 51
Brothers in Arms
Commandos: Strike Force
Delta Force Series
Men of Valor
Shadow Ops: Red Mercury
Swat 4
Vietcong 2

دوستان من چند ماه پیش یه مقایسه تصویری از Silent Hill HD Collection بین نسخه های pc,ps3,xbox360 را توی n4g دیدم اما هرچی میگردم این بازی تو بازار نیست.کسی اطلاعی در مورد نسخه pc داره؟؟

دوستان من چند ماه پیش یه مقایسه تصویری از Silent Hill HD Collection بین نسخه های pc,ps3,xbox360 را توی n4g دیدم اما هرچی میگردم این بازی تو بازار نیست.کسی اطلاعی در مورد نسخه pc داره؟؟
اول از همه باید گفت که silent hill HD collection فقط برای کنسول ها عرضه شده و از نسخه PC خبری نیست و نخواهد بود
دوما اینکه اون مقایسه ای که شما دیدین در واقع داشت SH HD رو با نسخه PC این سری که سال ها قبل عرضه شده بود از نظر فنی و گرافیکی مقایسه میکرد که خوب چون SH HD واقعا مشکلات زیادی از قبلی افت فریم و کم رنگ شدن مه در بازی رو داره
بنابراین نسخه PC بازی یک عنوان بی نقص حساب میشه که میتونین روی بیشترین تنظیمات و خیلی بهتر از SH HD بازیش کنین

اول از همه باید گفت که silent hill HD collection فقط برای کنسول ها عرضه شده و از نسخه PC خبری نیست و نخواهد بود
دوما اینکه اون مقایسه ای که شما دیدین در واقع داشت SH HD رو با نسخه PC این سری که سال ها قبل عرضه شده بود از نظر فنی و گرافیکی مقایسه میکرد که خوب چون SH HD واقعا مشکلات زیادی از قبلی افت فریم و کم رنگ شدن مه در بازی رو داره
بنابراین نسخه PC بازی یک عنوان بی نقص حساب میشه که میتونین روی بیشترین تنظیمات و خیلی بهتر از SH HD بازیش کنین

ممنون دوست عزیز منم با خودم گفتم قرار نیست برای pc بیاد ولی بعد این مقایسه ها یکم گیجم کرده بود .شما جایی را سراغ ندارید بشه این نسخه pc را پیدا کرد؟

دوستان یه بازی بود که یه فیلم رو مدیریت می کردی

یا بازیگر یک فیلم می شدی

کسی اسمش رو میدونه ؟!

قدیما یه چیزیتوی این مایه ها بود : The Movies
که براش یه DLC هم اومده بود ، من سی دیش رو داشتم اما الان هرچی می گردم نیست:(

سلام دوستان یی بازی بهم معرفی میکنید که بشه انلاین مولتی پلیر بازی کرد با افرادی که در حال بازی هستیند. منم بتونم بازی کنم اطلاع زیادی ندارم در بازی انلاین مثلا یی بازی مثل COD این ها بشه انلاین بازی کرد..

سلام دوستان یی بازی بهم معرفی میکنید که بشه انلاین مولتی پلیر بازی کرد با افرادی که در حال بازی هستیند. منم بتونم بازی کنم اطلاع زیادی ندارم در بازی انلاین مثلا یی بازی مثل COD این ها بشه انلاین بازی کرد..

cos mw3
gta iv
blur
split second
dirt2
dirt 3
max payne
splinter cell conviction
sniper elite v2
darkness2
pes 12
portal