بازیهای موجود در بازار برای PC

DR2 مزخرفه ! Off The Record هم چیز زیادی برای رو کردن نداره ! مزخرف اندر مزخرف !!!
آدم RE Umbrella Chronicles رو با امولاتور بزنه بیشتر لذت می برد !

آخرین ویرایش:
کلا نظرات راجع به Dead Rising یا کاملا مثبته یا کاملا منفی! یا خوششون میاد یا نمیاد.حتی بعضیا که از این سری خوششون نمیاد این سری رو توهین به شعور گیمری خودشون میدونن:d
من جز اوناییم که عاشق Dead Rising هستم. Off the Record رو بازی کردم و خوشمم اومد. کلا بازی کردن با فرانک یه مزه دیگه داره‌(( )))))(())(هر چند هم تکراری باشه.
من دیدم حتی کات سین هاش هم کپی dr2 بود
شباهت دارن ولی دیگه نه تا اون حد:-"

من هم جزو اون دسته ای هستم از dr2 خیلی خوشم اومدش. نقد gamespot رو دیدم که میگفت همه چیزش عین dr2 هستش از اون لحاظ گفتم.
ظاهرا یه sandbox mode هم داره که بدون نگرانی بابت ساعت و زمان میتونیم زامبی بکشیم!:d

اقا بازی های pc رو از کجا می خرید ؟ یه شرکت معتبر که همه بازی ها رو کامل و درست حسابی و به روز بفروشه وجود نداره !!؟ هیچ جا گیر نمیاد چرا !؟

دوستان میشه لینک بازی to the moon رو بزارید ممنون میشم.
14931784864937879936.gif

اقا بازی های pc رو از کجا می خرید ؟ یه شرکت معتبر که همه بازی ها رو کامل و درست حسابی و به روز بفروشه وجود نداره !!؟ هیچ جا گیر نمیاد چرا !؟

این روزا با وجود فشارهایی که از طرف اتحادیه بازی های کامپیوتری رو شرکت ها و مغازه ها است ، برای خرید بازی بهتره از فروشگاه های اینترنتی خرید کنید که خوشبختانه فعلاً نظارتی روی اون ها نیست

---------- نوشته در 08:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:05 PM ارسال شده بود ----------

دوستان میشه لینک بازی to the moon رو بزارید ممنون میشم.
14931784864937879936.gif

اسم کامل بازی چیه؟

این روزا با وجود فشارهایی که از طرف اتحادیه بازی های کامپیوتری رو شرکت ها و مغازه ها است ، برای خرید بازی بهتره از فروشگاه های اینترنتی خرید کنید که خوشبختانه فعلاً نظارتی روی اون ها نیست

---------- نوشته در 08:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:05 PM ارسال شده بود ----------

اسم کامل بازی چیه؟

اسم کامل بازی اینه دیگه to the moon

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or