بازیهای موجود در بازار برای PC

World in Conflict یکی از بهترین استراتژیهای PC هست. فقط اینو بدون GameSpot بهش 9.5 داد.

ممنون این هم بد نیست :دی

آقایون هر چی بازی استراژیکی خوب باشه بییشتر تاریخی یا افسانه تاریخی باشه .. دوست دارم

مثلا این age Of Empire رو خیلی ازش خوشم اومد !

آها آقا کسی این بازی Titan Quest رو بازی کرده ؟؟ تو همون سبک ( البته Diablo 3 میاد ... ) ممنون میشم بگید ... خیلی این سبک رو دوست دارم مثل TiTaN QuesT
سه تا پست بالاتر گفتم :دی
به جز اونا Dungeon siege,Sacred
بازی‌های تو اون سبک زیاد نیستن جدیدا، هر چی‌ هست از قدیم مونده.

ممنون این هم بد نیست :دی

آقایون هر چی بازی استراژیکی خوب باشه بییشتر تاریخی یا افسانه تاریخی باشه .. دوست دارم

مثلا این age Of Empire رو خیلی ازش خوشم اومد !

اگه استراتژیک میخوای که هم ساخت و ساز داشته باشه هم داستان عالی و هم کلاسیک باشه،دو بازی Settlers 6:Rise Of An Empire و Settlers 7:Path Of A Kingdom گزینه های خوبی هستن.
دوتا از بهترین استراتژی هایی که من واقعا خوشم اومد ازشون که تاریخی هستن و داستان زیبا به همراه جلوه های بصری فوق العاده،بازیهای Anno 1404 و Anno 1701 هستن.
بازی دیگه ای هم که داستانش در مورد خشایار شاه و جنگ های باستانیه Ancient Wars هست.

دوستان اگه ممکنه یه بازی استراتژیک تو مایه های Stronghold معرفی کنید.
یه چیزی باشه که مثل همون stronghold بشه همه چیز رو اداره کرد و واقعی باشه (تخیلی نباشه) و ساخت و ساز هاش هم قدیمی باشن (مثل همون Stronghold)
ممنون

آها آقا کسی این بازی Titan Quest رو بازی کرده ؟؟ تو همون سبک ( البته Diablo 3 میاد ... ) ممنون میشم بگید ... خیلی این سبک رو دوست دارم مثل TiTaN QuesT
Titan Quest واقعا عالیه.
حتما بسته الحاقیه Immortal Throneــش رو هم بازی کن. با وجود اینکه حدود 6 سال از عرضه بازی گذشته ولی گرافیکش هنوز هم عالیه. من 2-3 هفته پیش واسه اینکه یادی ازش کنم نصبش کردم و 1 ساعتی بازیش کردم.

Tourchlight

دوستان اگه ممکنه یه بازی استراتژیک تو مایه های Stronghold معرفی کنید.
یه چیزی باشه که مثل همون stronghold بشه همه چیز رو اداره کرد و واقعی باشه (تخیلی نباشه) و ساخت و ساز هاش هم قدیمی باشن (مثل همون Stronghold)
ممنون

Age of Empires 3

من یه بازی توی سبک کابوی میخوام . میشه یدونه با گرافیک قابل قبول معرفی کنید ؟

Call of Juarez

دوستان امروز مغازه دوستم یه بازی دیدم 7554 بود فکر کنم چون از بازیهای جنگ جهانی خوشم میاد قبلا هم تو یوتیوب چنتا گیمپلی ازش دیدم بد نبود خواستم بگیرم دیدم "انگار از سر میدون اومده بودم:|" چنتا پول خورد تو جیبم بود:d گفتم فردا میگیرم حالا میخوام ببینم کسی اینجا بازی کرده بگه چطوریه؟

دوستان امروز مغازه دوستم یه بازی دیدم 7554 بود فکر کنم چون از بازیهای جنگ جهانی خوشم میاد قبلا هم تو یوتیوب چنتا گیمپلی ازش دیدم بد نبود خواستم بگیرم دیدم "انگار از سر میدون اومده بودم:|" چنتا پول خورد تو جیبم بود:d گفتم فردا میگیرم حالا میخوام ببینم کسی اینجا بازی کرده بگه چطوریه؟

گرافیک بالایی نداره ولی خیلی افتضاح هم نیست
اگه دلت برای صدای تفنگهای جنگ جهانی دوم تنگ شده میتونی چند ساعتی بااین بازی سرگرم بشی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or