بازیهای موجود در بازار برای PC

سلام

من که اینطور حساب کردم بازی باید حدود 4 الی 5 سی دی باشه
خدا کنه که این طوری باشه اگه همون سه حلقه باشه ممکنه با اون سری قبلی که سه حلقه بود اشتباه بشه و فروشنده قالبون کنه

اگر من گفتم دمو برای این بود که اون لینک اولی که داد دیگه کار نمی کرد بعد تو همون سایت هم سرچ میکردید دیگه نبودش تا لینک بعدی رو نوشتن...اگر نگاه کنید میبینید آدرس هاش فرق داره

نوشته شده توسط Police _ 110:
سلام

من که اینطور حساب کردم بازی باید حدود 4 الی 5 سی دی باشه
خدا کنه که این طوری باشه اگه همون سه حلقه باشه ممکنه با اون سری قبلی که سه حلقه بود اشتباه بشه و فروشنده قالبون کنه
خب پس یاور کال آف 2 هم استاد شد دیگه تا 2 روز دیگه حتما اومده دیگه راستی
این The Suffering Ties That Bind چی شد پس چرا نیومد :cry:

نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
این The Suffering Ties That Bind چی شد پس چرا نیومد :cry:

سلام.
قفل اين بازي هم StarForce هست(مثل sc3 , tm:sunrise و ...)
اما شما ميتونيد توسط همون روشي كه در تاپيك مربوطه آموزش دادم اين بازي رو اجرا كنيد.تكين اين بازي رو داره.همين طور bet on soldier و cold war رو هم داره.اما چون خيلي ها نميتونند اجرا كنند تكين هم نميده بيرون. ولي شما ميتونيد بهشون بگين كه ميتونيد اين بازي ها رو اجرا كنيد تا اونا واستون بفرستند.

نوشته شده توسط ChaosTheory:
سلام.
قفل اين بازي هم StarForce هست(مثل sc3 , tm:sunrise و ...)
اما شما ميتونيد توسط همون روشي كه در تاپيك مربوطه آموزش دادم اين بازي رو اجرا كنيد.تكين اين بازي رو داره.همين طور bet on soldier و cold war رو هم داره.اما چون خيلي ها نميتونند اجرا كنند تكين هم نميده بيرون. ولي شما ميتونيد بهشون بگين كه ميتونيد اين بازي ها رو اجرا كنيد تا اونا واستون بفرستند.
جدی میگی
من هرچی زنگ میزنم به این تکین هی میگه تا آخر این هفته پخش میکنه من که نفهمیدم آخر پخش میکنه یا نه
راستی تکین گفت که کال آف 2 رو فردا پخش میکنه

نوشته شده توسط RANGER_NAVAL_USA:
سلام به همه دوستان :
من یک سوالی که داشتم اینه که بازی Battlefiel2 نسخه Expansion Pack این کی میاد همین اگه میشه من رو با خبر کنید
یه سر به سایت بازی بزن . یه سرچ هم بکن تو گوگل . خیلی زود نتیجه میگیری که اومده . کد های تقلبش هم اومدن. اینجا رو ببین :
http://www.eagames.com/exphat.jsp?destURL=www.battlefield.ea.com/BF2MC/home/?lang=us

نوشته شده توسط SamFisher:
کال آف دیوتی ؟؟
امروز اومده !
تو پایتخت باید باشه !

واقعا اومد؟؟؟
48.gif

کاش یه ارزو دیگه میکردم...
39.gif

خبر خوبی بود امید...

نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
جدی میگی
من هرچی زنگ میزنم به این تکین هی میگه تا آخر این هفته پخش میکنه من که نفهمیدم آخر پخش میکنه یا نه
راستی تکین گفت که کال آف 2 رو فردا پخش میکنه

Civilization 4 چی؟ اونو نپرسیدی؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or