بازیهای موجود در بازار برای PC

اینم چد تا بازی که جدیدا تو دزفول اومدن: (1 تا 30 مهر ماه)
re 4
nascar 06
spartan : total warior
evil dead : regeneration
suffering 2
ghost recon 2
mortal combat : sholen monks
wining eleven 9
spider man 3
xman legend
fifa 06
marvel namesis
dark watch
red jack
........

مرسی مسعود جان
راستی NFS:MW کی میاد که خیلی منتظرشم ؟
91.gif
174.gif

نوشته شده توسط MaNsooR:
سلام به همه دوستان
یه سوال داشتم آقا فرشین . من وقتی Fable رو اجرا میکنم Intro های اول بازی رو نشون میده ولی وقتی که میخواد بره تو منوی بازی ارور Dont Send میده و مجبورم دکمه Close رو بزنم . این لینک شما رو که هم باز میکنم مینویسه Error 404. File Not Found .
اگه راهنمایی کنی خیلی ممنون میشم .

والا من fable رو نگرفتم نمیدونم به چه صورته

این لینک برای دونلود اون فایل اما اگر مربوط به این فایل باشه بازی اجرا نمیشه میگه این فایل رو احتیاج داره

http://www.dll-files.com/dllindex/download.php?d3dx9_25download0UFmOHZIdS

سلام
با تشکر از راهنمایی خوب و کاملت Persian kingجان
فکر نکنم مشکل از کارت گرافیک باشه چونRadeon 9200 همه بازی هایی رو که من تاحالا خریدم رو اجرا میکنه ولی خوب شاید هم این بازی خیلی گرافیکش بالا باشه ونتونه ساپورت کنه ولی بعد از اینکه گزینه safe modeرو هم انتخاب کردم هیچ تغییری نکرد و هنوز لودینگ کامل نشده restart میکنه من که به این موضوع شک دارم چون safe mode روی ضعیف ترین سیستم هم اجرا میشه این مشکل ممکنه مشکل خیلی از بچه ها هم باشه ولی اگه لینک دانلود آخرین نسخه درایور ATI Radeon 9200 SE رو هم بذاری ممنون میشم

نوشته شده توسط Skyline GT-R:
سلام
با تشکر از راهنمایی خوب و کاملت Persian kingجان
فکر نکنم مشکل از کارت گرافیک باشه چونRadeon 9200 همه بازی هایی رو که من تاحالا خریدم رو اجرا میکنه ولی خوب شاید هم این بازی خیلی گرافیکش بالا باشه ونتونه ساپورت کنه ولی بعد از اینکه گزینه safe modeرو هم انتخاب کردم هیچ تغییری نکرد و هنوز لودینگ کامل نشده restart میکنه من که به این موضوع شک دارم چون safe mode روی ضعیف ترین سیستم هم اجرا میشه این مشکل ممکنه مشکل خیلی از بچه ها هم باشه ولی اگه لینک دانلود آخرین نسخه درایور ATI Radeon 9200 SE رو هم بذاری ممنون میشم
سلام
درایور های ATI به مدلش ربطی نداره.
تو این لینک ببین هست.
http://bazicenter.com/forums/showthread.php?t=174
بای بای
در ضمن کارتت مشکلی نداره.یکی از دوستای خودم با همین 9200 بازی رو اجرا کرده.Fable اونقدرا هم بازی سنگینی نیست.

بای بای

TOCA RACE DRIVER 2

اين بازي كه خيلي قديميه ماله يه سال و خورده اي پيشه.يعني تازه كرك شده ؟ من پارسال دموش رو از اينترنت گرفتم صد و خورده اي مگ بود.بازيش بد نبود.البته اوني كه من بازي كردم 80 درصد بازي رو ساخته بودند.اما ديگه 2 ش رو نخريد كه 3 ش تا چند وقت ديگه مياد.اينم چند تا عكس از سيستم تصادف هاي شماره 3 كه اخيرا به ايميلم اومده :

نوشته شده توسط parham_safa:
سلام
بچه ها من toca race driver 2 رو که ماله تکین هست رو گرفتم ولی اجرا نمیشه . cd میخواد ازم . چکارش کنم ؟
راستی این اسپایذرمن جدیده هم تو ماهشهر اومد به همراه سیریوس سام 2 و ایکس من لگند 2 و یه چنتا بازی دیگه .
اینا که خیلی وقته تو تهران اومده چقدر بده تازه شما میگیردشون خوش به حال خدمون
راستی fifa manager 2006 هم تو 3 تا سیدی اومده

سلام
بهزاد دستت طلا .
fifa manager رو گرفتم . یه تغییراتی داشته که زیاد باشون حال نکردم . قبلا یه میانگین از قدرت بازیکنت بهت میداد ( level ) که الان ورداشتنش . هر چقدرم که گشتم نتونستم اون قسمتی رو که تو بازیه قبلی به نام استاتوس بود رو تو این یکی پیداش کنم .
ولی همه چیش یه طرف زدن عکس علی کریمی جونم یه طرف .

نوشته شده توسط parham_safa:
سلام
بهزاد دستت طلا .
fifa manager رو گرفتم . یه تغییراتی داشته که زیاد باشون حال نکردم . قبلا یه میانگین از قدرت بازیکنت بهت میداد ( level ) که الان ورداشتنش . هر چقدرم که گشتم نتونستم اون قسمتی رو که تو بازیه قبلی به نام استاتوس بود رو تو این یکی پیداش کنم .
ولی همه چیش یه طرف زدن عکس علی کریمی جونم یه طرف .
به نظر من football manager 2006 خیلی قشنگ تر خواهد بود کلا football manager پرطرفدارطرین بازی مربیگری است باید منتظر football manager 2006 باشیم

بازي Shadow of the colosus ديشب براي ps2 به بازار امد و قيمت ان 3000 تومان است

بازي جالبي به نظر ميرسه اما خسته كننده است اول از همه ديالوگ هاي بازي به زبانهاي سنتي هستن حالا نميدونم چه زباني اما زير نويس انگليسي داره اين خودش يكي از جذابيت هاي بازي اما شخصيت بازي ما داراي يك اسب در يك جزيره ايت كه ميخواهد (فكر كنم نامزدش) رو معالجه كنه و نوري به او ميگويد كه با هيولاهاي colosus رو در سراسر جزيره بكشد اما در اول هر ماموريت باري كشتن ان يه سرنخ به شما داده ميشود مثلا ميگه در جاده اي به سوي بهشت كه شما بايد نقشه خود بگرديد تا اينو پيدا كنيد يا در ساحل جزيره اين نكته بد بازي است براي پيدا كردن ان بايد با اسب خود جزيره رو خيلي بگرديد

نكته جالب بعدي ديگر ظرز مبارزات است كه هر هيولا روش خاص خود را دارد واي قانون اصلي ان اين است كه از هيولا هاي بزرگ كه شايد 100 برابر كا راكتر شما است بالا برويد و با رساندن خود به سر و يا جاهايي كه مشخص شده شمشير خود را فرو كنيد در انجا و ممكن است هيولا خودش تكان دهد براي پايين انداختن شما كه اينجا بايد خودتون رو كنترل كنيد به نظر من تنها چيزي كه اين بازي داره شيوه ي خيلي طبيعي مبارزات است و گرنه من چيز ديگش به جز گشت و گذار در جزيره حال نكردم اما گرافيكش هم خوبه و جزيييات ضعيفه اونم به خاطر محيط خيلي بزرگ جزيره است اما اگر ميخواهيد يه بازي ادمنچر در سبك نو شبيه به بازي ICO تجربه كني د اين بازي عالي است در كل شما خودتون بايد از اين بازي لذت ببريد

قصد من اطلاع رساني بود نه اينكه بگم بازي قشنگ يا بده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or