بازیهای موجود در بازار برای PC

سلام
ببخشید که بحث من مربوط به اینجا نیست ولی چون خیلی عجله دارم این موضوع رو اینجا می نویسم
من بازی Fable The lost chapers روامروز خریدم وقتی که بازی رو نصب می کنم این پیغام رو میده
This application has failed to start because d3dx9_25.dll was not found. Re-instaling the application may fix this problem.
مشخصات سیستم من
cpu:2.00 Intel seleron
512 mb DDR
ATI Radeon 9200 SE

ببخشید
من مدتیه که یه کمکی خل شدم :cheesygri
اصلا مگه توی خارج اومده ؟ Call OF Duty 2

86.gif
24.gif

نوشته شده توسط SamFisher:
ببخشید
من مدتیه که یه کمکی خل شدم :cheesygri
اصلا مگه توی خارج اومده ؟ Call OF Duty 2

86.gif
24.gif
سلام
شما حالا فعلا خل نشو. :cheesygri :cheesygri
نه بابا این بازی هنوز تو خارج هم نیومده.
ولی خب قراره بیاد دیگه.

بای بای

نوشته شده توسط Skyline GT-R:
سلام
ببخشید که بحث من مربوط به اینجا نیست ولی چون خیلی عجله دارم این موضوع رو اینجا می نویسم
من بازی Fable The lost chapers روامروز خریدم وقتی که بازی رو نصب می کنم این پیغام رو میده
This application has failed to start because d3dx9_25.dll was not found. Re-instaling the application may fix this problem.
مشخصات سیستم من
512 mb DDR
ATI Radeon 9200 SE
سلام
شما مشکل Direct x داری.
باید اخرین ورژنشو نصب کنی.
فکر کنم اخرین ورژنش مال Augestباشه.
اگرم اشتباهه.باید پاک کنی از اول نصب کنی.
من خودم بلد نیستم.
چه جوری پاک کنم یه باز اقدام کردم خراب کردم رفت.
بای بای

سلام
مشخصات سیستم من
512 mb DDR
ATI Radeon 9200 SE

جاش اینجا نیست اما میگم که بحثش تموم شه

directx رو نصب داری احتمالا چون بازی microsoft تا نصب نکنتش بی خیالت نمیشه ..بنابراین نمیخواد directx رو دونلود کنی چون خود بازی هم دارتش هم چکش میکنه

این فایل رو دونلود کن بزار تو فولدر بازی البته اول زیپش رو باز کن بعد اون فایل dll رو بزار جایی که بازی رو اینستال کردی مطمئن باش بازی اجرا میشه مگر یه ارور دیگه بهت بده در مورد msxml که بعید میدونم اما اگر داد بگو تا بگم چی کار کنی

این لینک دونلود فایل

http://www.dll-files.com/dllindex/download.php?d3dx9_25download0UFmXAaGdP

آخرین ویرایش:
بچه ها معذرت میخوام بحث رو منرحف میکنما .. ولی خوب چه کنم بدجوری تو بحث بازیهای روز در رفتم .......
البته حالا با خوندن این تاپیک و لطفهای محمدرضا جان و علیررضا جان یخورده بازار پی سی دستم اومد ولی خوب اصلا در مرود پی اس 2 اطلاعی ندارم ..... راستش حوصله و وقت سر زدن به دیگر تاپیکارو هم ندارم !!
می خواستم ببینم بازی جدید تو این 20 روزه برای پی اس 2 چی اومده + وینینگ الون 9 چطوره بازیش و اصلا نسخه ژاپنیش هست یا انگلیسی ...... و کلا یه معرفی بکنید یا حداقل یه لطف در حق دوست قدیمیتون بکنید و لینک یه صفحه دیگه از سایت رو بدید
مرسی
بازم ساری که بحث رو منحرف کردم !!

می خواستم ببینم بازی جدید تو این 20 روزه برای پی اس 2 چی اومده

نوشته شده توسط Konami:
سلام ...

امروز چندتا خبر براي PS2 باز ها دارم. اين روزها بازار بازي هاي اين كنسول به داغ ترين و پر التهاب ترين روزهاي خودش نزديك ميشه به طوري كه تعدادي از بازي هايي كه قرار هست براي اين كنسول وارد بازار بشه حتي ارزش خريدن كنسول PS2 در اين زمان را دارد ... چند بازي بسيار بزرگ كه سايت هاي معتبر مطالب بسياري از انها در صفحات خود قرار داده اند و چشم بسياري از بازيكنان به سمت انهاست را با هم مرور ميكنيم تا خدايي ناكرده از دستمان در نروند !

113980t.jpg
SOCOM 3: U.S. Navy Seals وارد بازار شد و نقد هاي بسيار خوبي از اين بازي صورت گرفته لازم به ذكر هست اين بازي از سايت گيم اسپات امتياز 8.9 را گرفت كه بسيار مورد قبول است ... دوستاني كه به اينگونه بازي هاي جنگي علاقه دارند اين بازي را به هيچ وجه از دست ندهند .

108820t.jpg
The Warriors بازي ديگري از كمپاني مشهور راكستار كه به درگيري هاي خياباني مربوط ميشود و به گفته سازندگانش از خط داستاني جالبي بهره ميگيرد. اين بازي در چند روز اينده وارد بازار خواهد شد.

113970t.jpg
Shadow of the Colossus ... دسته گل خود سوني !... بدون شك يكي از بهترين و به ياد ماندني ترين بازي هاي كنسول PS2 است گيمر هاي حرفه اي حتما اين بازي را ميشناسند و براي امدنش تا هم اكنون لحظه شماري ميكردند . اين بازي هم در همين روز ها وارد بازار ميشود.

114685t.jpg
Resident Evil 4 را همه ميشناسند. بازي كه اكثر منتقدان ترسناكترين و مهيجترين بازي در سبك خود تا به امروز لقب داده اند و بسياري از دوستداران بازي را براي بازي كردنش وسوسه كرد تا كنسول نينتندو تهيه كنند و اين بار بر روي PS2 مهمان بسياري از خانه ها خواهد شد. اين بازي بسيار بزرگ را به هيچ وجه ممكن از دست ندهيد. تا ورودش به بازار فقط چند روز باقي مانده.

115000t.jpg
Soul Calibur III بدون شك بهترين بازي مبارزه اي با اسلحه هاي رزمي است و شماره سوم ان به گفته سازندگانش از بهترين كيفيت ممكن بر روي كنسول PS2 بهره ميبرد و از لحاظ گرافيكي و ديناميكي بسيار برجسته تر از تيكن5 خواهد بود. اين بازي نيز همين روزها مي ايد.

بازي هاي بزرگ ديگر را به مرور در نزديك شدن زمان ورودشان به بازار نام خواهم برد .

اما در ادامه دو بازي بزرگ ديگر اين كنسول كه در حال ساخت هستند و به زودي از انها بيشتر خواهيم شنيد و در چند ماه اينده وارد بازار خواهند شد.

Kingdom Hearts II بازي RPG بزرگ كمپاني Square Enix با همكاري والت ديسني كه ميتوان از هم اكنون نام شاهكار را بر روي ان نهاد. بازي پر است از قهرمانان انيميشن ها و فيلم هاي معروف والت ديسني از ميكي موس گرفته تا مولان و هركول... از پري دريايي تا ديو ودلبر و علائدين تا دزدان دريايي... همه و همه با شما همراهند تا يك بازي زيبا با گرافيكي بي نظير در حد كيفيت كارتون هاي والت ديسني را مشاهده كنيد ... نام اين بازي را تا لحظه امدنش از ذهن خود حتي لحظه اي دور نسازيد .

Ryuuga Gotoku بازي جديد كمپاني سگا كه از هم اكنون بحث هاي بسياري را به پا ساخته ... اين بازي از موتور گرافيكي قدرتمندي در سطح كنسولي بهره ميبرد و شباهت بسيار زيادي با بازي معروف Shenmue در كنسول دريمكست و xbox دارد ... به گفته سازندگانش اين بازي يك اكشن داستاني بسيار روان و جذاب همراه با صحنه هايي بياد ماندني است ... سطح عملكرد بازي را ميتوانيم به بازي GTA مثال زد كه قدرت گردشگري وسيعي خواهد داشت ... به هر حال مطمعنا از اين بازي بسيار خواهيم شنيد و دارندگان كنسول PS2 منتظر اين بازي زيبا بمانند.

البته چنتا عكس ديگم داشت ولي لود نميشدن منم پاكشون كردم !

نوشته شده توسط mona2004:
بچه ها معذرت میخوام بحث رو منرحف میکنما .. ولی خوب چه کنم بدجوری تو بحث بازیهای روز در رفتم .......
البته حالا با خوندن این تاپیک و لطفهای محمدرضا جان و علیررضا جان یخورده بازار پی سی دستم اومد ولی خوب اصلا در مرود پی اس 2 اطلاعی ندارم ..... راستش حوصله و وقت سر زدن به دیگر تاپیکارو هم ندارم !!
می خواستم ببینم بازی جدید تو این 20 روزه برای پی اس 2 چی اومده + وینینگ الون 9 چطوره بازیش و اصلا نسخه ژاپنیش هست یا انگلیسی ...... و کلا یه معرفی بکنید یا حداقل یه لطف در حق دوست قدیمیتون بکنید و لینک یه صفحه دیگه از سایت رو بدید
مرسی
بازم ساری که بحث رو منحرف کردم !!
تو تاپيك ps2 news بازي هاي جديد رو يكي از دوستان نوشته
وينينگ الون هم 3 هفته اي ميشه انگليسيش اومده در ضمن PES 5 هم اومده

[/QUOTE]البته چنتا عكس ديگم داشت ولي لود نميشدن منم پاكشون كردم !
بهزاد جان دمت خیلی خیلی گرم
البته خوب باید از حامد جان هم تشکر ویژه ای بکنم !
تو تاپيك ps2 news بازي هاي جديد رو يكي از دوستان نوشته
وينينگ الون هم 3 هفته اي ميشه انگليسيش اومده در ضمن PES 5 هم اومده
ممنون حسام جان
-----------------------------------
دیگه بحثشو ادامه نمیدم !

جاش اینجا نیست اما میگم که بحثش تموم شه

directx رو نصب داری احتمالا چون بازی microsoft تا نصب نکنتش بی خیالت نمیشه ..بنابراین نمیخواد directx رو دونلود کنی چون خود بازی هم دارتش هم چکش میکنه

این فایل رو دونلود کن بزار تو فولدر بازی البته اول زیپش رو باز کن بعد اون فایل dll رو بزار جایی که بازی رو اینستال کردی مطمئن باش بازی اجرا میشه مگر یه ارور دیگه بهت بده در مورد msxml که بعید میدونم اما اگر داد بگو تا بگم چی کار کنی

این لینک دونلود فایل

http://www.dll-files.com/dllindex/d...nload0UFmXAaGdP

--------------------------------------------------------------------------------
سلام
اون مشکل برطرف شد اما مشکل بعدی اینه که وقتی New game رو می زنم قبل از اینکه loading پر بشه سیستم Restart می کنه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!در مورد راهنمایی قبلی هم ممنون فقط این مشکل دوم نمیدوم مال چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
اون مشکل برطرف شد اما مشکل بعدی اینه که وقتی New game رو می زنم قبل از اینکه loading پر بشه سیستم Restart می کنه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!در مورد راهنمایی قبلی هم ممنون فقط این مشکل دوم نمیدوم مال چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این دیگه بر میگرده به سیستمت

برای این بازی خیلی ضعیفه مخصوصا cpu

حالا ببین درایور هاتو آپدیت کنی برطرف میشه یا نه

قبل از آپدیت کردن ببین با پایین آوردن جزییات بازی تو قسمت tools and support بعد option بعد گرافیک مشکل حل میشه یا نه

ممکنه جزییات بازی بالا مونده باشه سیستم نمیکشه

سلام به همه دوستان
یه سوال داشتم آقا فرشین . من وقتی Fable رو اجرا میکنم Intro های اول بازی رو نشون میده ولی وقتی که میخواد بره تو منوی بازی ارور Dont Send میده و مجبورم دکمه Close رو بزنم . این لینک شما رو که هم باز میکنم مینویسه Error 404. File Not Found .
اگه راهنمایی کنی خیلی ممنون میشم .

سلام
بچه ها من toca race driver 2 رو که ماله تکین هست رو گرفتم ولی اجرا نمیشه . cd میخواد ازم . چکارش کنم ؟
راستی این اسپایذرمن جدیده هم تو ماهشهر اومد به همراه سیریوس سام 2 و ایکس من لگند 2 و یه چنتا بازی دیگه .

TOCA RACE DRIVER 2 طریقه نصبش اینجوریه که اول باید فایل کرک رو کپی کنی تو محلی که بازی Install شده بعد یه فایل Upgrade داره اونو اجرا کنی تا بازی پچ بشه ... بعد بازی رو اجرا کنی یه پیغام میاد که ازت میخواد سیستم رو Restart کنی ... وقتی که restart کردی باید اون فایل کرک رو دوباره کپی کنی توی هاردت اونجایی که بازی نصب شده تا بازی اجرا بشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or