خبر رسمی بازیهای استارفیلد، Hi-Fi Rush و Sea of Thieves برای PLAYSTATION 5 عرضه خواهند شد

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
یه قسمتی هم روی آنتن زنده زنگ میزنن به یه کارشناس فقهی که برای فن های دو آتشه توضیح بده امدن این چندتا بازی بی ارزش رو پلتفرم های دیگه مصداق بارز پفیو..زی یا دیاثت اقتصادی نیست، بلکه نوعی تقیه است.

ماکان این توتوکی ما یک تاریخچه ای با یاکوزا داره تو ردیت داشتن میگفتن 😂
مادر خانومش ی دایی داشته ک یاکوزا بزرگ بوده اینا
جدی جدی یاکوزا نباشه ؟

• Like
Reactions: Cloud Strife

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
ماکان این توتوکی ما یک تاریخچه ای با یاکوزا داره تو ردیت داشتن میگفتن 😂
مادر خانومش ی دایی داشته ک یاکوزا بزرگ بوده اینا
جدی جدی یاکوزا نباشه ؟

این یارو یه مصاحبه کرد، رید به سهام سونی و کلی وایب منفی ایجاد کرد:D دیگه خودت ببین یاکوزا هست یا نه:D بدتر از یاکوزاعه:D عین کیساگی میمونه:D

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
ولی جدی تصور عرضه MasterChief Collection رو PS5 واقعا میتونه برای من یکی از بهترین خبر‌های چند سال اخیر گیم باشه :D نه تنها خیلی سورئاله ولی شدیدا هم عالیه. یعنی بین همه این لیست‌های لیک شده و اینا من فقط و فقط منتظر این کالکشن هستم. جواهره لامصب.
هر چند سری هیلو رو با تمام کاستی هاش خیلی دوست دارم ولی خدایی ریمستر کالکشن کیل زون برای من جذاب تر ‌و مورد انتظار تره

IMG_1348.jpeg

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
تا امشب همچی مشخص میشه

منتظرید امشب دقیقا چی منتشر بشه؟ سارا باند امده گفته دیگه، هر صفحه نمایش یه Xbox هست و میخوایم بهترین ناشر بین پلتفرمی بشیم. این یعنی چی به نظرت؟:D بعدشم ظاهرا برق هارو خاموش کرده گفته هرکی میخواد بره، بره.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
هر چند سری هیلو رو با تمام کاستی هاش خیلی دوست دارم ولی خدایی ریمستر کالکشن کیل زون برای من جذاب تر ‌و مورد انتظار تره

هیلو کالکشن تو هیچ جنبه‌ای بنظر من کاستی نداره، یکی از بهترین کالکشن‌ها و مجموع چندتا از بهترین بازی‌های این صنعته ( هیلو ۴ با ارفاق).

کیلزون هم عالیه و از فن‌های قدیمیش بودم وقتی فن کیلزون بودن مد نبود :D ولی برای من مخاطب PS قطعا هیلو حضورش جذاب‌تره :D

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
841
پشت صحنه پادکست امشب لیک شده :D

View attachment 328538
انصافا این ویدیوهایی که در این تاپیک گذاشتی کلا در یک سطح و لول دیگه ای بود :D :D :D
به نظرم کلیپ ریستاس هم تو برنامه بعدی بزار. برای وضع موجود خیلی خوب درمیاد :D

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
به نظر من که مدت ها پیش وقتی که بتسدا رو خریدن این تصمیم بزرگ رو گرفته بودن ! ناشر شدن با سه چهار تا ای پی که رو پلتفرم خودشونم پلیر نداره شکست بدتری میشد
دلیل اصرارشون برای تصاحب اکتی هم همین بود بزرگترین ناشر بشن... بزرگ در خور ماکروسافت :D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
آقا من که میدونید سونی فنم ولی واقعا حال نمیکنم اینجوری . یه لیست از بازی هایی که باید بازی کنم دارم و توش هیلو و گیرز و Fable و کلی بازی ایکس باکسه ولی هیچی لذت اینو نداره که این فیل اسپنسر بی همه چیزو بندازن بیرون یکی بیاد انحصاری شاخ بسازه و آدم بره ایکس باکس بخره بخاطرشون . من بر عکس خیلیا عشق میکنم چندتا کنسول متفاوت با اکوسیستم مختلف داشته باشم . اصلا تک کنسولی حال نمیکنم . همین الانم منتظرم این نینتندو از خر شیطون بیاد پایین سوویچ دو رو بده تو کف زلدا ها و زنوبلیدم بدجور .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر