خبر رسمی بازیهای استارفیلد، Hi-Fi Rush و Sea of Thieves برای PLAYSTATION 5 عرضه خواهند شد

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,763

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,808
صبح کنسولا میفروشم :D
فعلا میریم پی سی تا یه گزینه جهان شمول ریلیز شه
پولو نگه دار یه ps5 pro بخر.

خروجی ps5 pro احتمالا در سطح 3090 خواهد بود.

هزینه بسیار کمی میکنی و تمام بازیا رو هم بازی میکنی بدون کوچکترین دغدغه ای از بهینه بودن یا نبودن.

=======
=======
WTF چه خبره!!!
خبر ایندیانا جونز و هل بلید هم که اومد.
فکر کنم تا صبح بیدار بمونیم خبر بیاد هیلو بعدی انحصاری پلی استیشنه :))

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,241
نام
محمد
پولو نگه دار یه ps5 pro بخر.

خروجی ps5 pro احتمالا در سطح 3090 خواهد بود.

هزینه بسیار کمی میکنی و تمام بازیا رو هم بازی میکنی بدون کوچکترین دغدغه ای از بهینه بودن یا نبودن.

=======
=======
WTF چه خبره!!!
خبر ایندیانا جونز و هل بلید هم که اومد.
فکر کنم تا صبح بیدار بمونیم خبر بیاد هیلو بعدی انحصاری پلی استیشنه :))
قبول دارم حرفتو ولی طول میکشه تا بازیا ماکرو بیاد اون ور. خود PS5P هم همینطور. این فاصله زمانی رو باید پر کنم یه جوری وگرنه اگر هر دو مهیا باشه بهترین گزینه همین کنسول PS5P هست

• Like
Reactions: VecchiaSignora

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,962
نام
مهراد
چه خبره آقا یکی یکی :D نوبت رو رعایت کنن لطفا
نگا به جیب ما که نمیکنن... باید وام بگیرم یه SSD دو ترابایت اول بخرم بعدم اینارو بزنم... فقط امیدوارم اشتراکی هم فعال باشه ظرفیت 3 بزنیم حداقل سبک در بیاد :D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,328
با اختلاف پر حاشیه ترین سال های تاریخ ویدیو گیم رو شاهد هستیم :D از خریده شدن اکتی و بتسدا، انحصاری شدن استارفیلد که این یکی دلیل اصلی خرید ناشر بود تا عوض شدن ۱۸۰ درجه ای سیاست و مولتی پلتفرم شدن انحصاری فرست پارتی درجه یک.همشون فقط طی ۱.۵-۲ سال.

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,808
چه خبره آقا یکی یکی :D نوبت رو رعایت کنن لطفا
یادش بخیر.

یه زمانی قرار بود اسپنسر دلش برامون بسوزه بقول فن های ایکس باکس تو تاپیک اکتی ، بازیای بتسدا یا اکتی کیس به کیس بررسی بشه برای اومدن روی PS5. :Hurted1: ;))

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,757
نام
علی
قبول دارم حرفتو ولی طول میکشه تا بازیا ماکرو بیاد اون ور. خود PS5P هم همینطور. این فاصله زمانی رو باید پر کنم یه جوری وگرنه اگر هر دو مهیا باشه بهترین گزینه همین کنسول PS5P هست
به GTA VI با PS5pro فکر کن + بقیه بازی ها با کیفیت عالی :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,962
نام
مهراد
فوری : طبق گفته VGC، مایکروسافت برای دریافت DevKit‌های پلی‌استیشن ۵ با سونی معامله عظیمی کرده تا بتواند پشتیبانی بهتری برای پورت عناوین خود داشته باشد (به عنوان مثال استفاده از SSD PS5 یا دوال‌سنس)

marco dest

کاربر سایت
May 24, 2021
718
فوری : طبق گفته VGC، مایکروسافت برای دریافت DevKit‌های پلی‌استیشن ۵ با سونی معامله عظیمی کرده تا بتواند پشتیبانی بهتری برای پورت عناوین خود داشته باشد ( ه عنوان مثال استفاده از SSD PS5 یا دوال‌سنس)
فرض کن من halo بعدی رو با کیفیت و تجربه بهتری نسبت به ایکس باکس تجربه میکنم😐😂😂😂

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,808
من فکر نمی‌کنم با فاصله بازیا رو روی فایو بده.

همین حالا خبر هست استارفیلد همین امسال میاد و هل بلید و ایندیانا هم نهایتا چند ماه بعد میاد.

هر چند فکر میکنم خبر فاصله چند ماهه هم واسه دمیج کنترله و کم کم همه بازیا همزمان واسه کنسول های سونی هم منتشر میشند.

فاصله این چند ماه رو هم با بازیای انحصاری سونی و مولتی میگذرونی.

اگر برات هزینه مهم نیست که دیگه حرفی نیست. هر چی خواستی بگیر.

به من باشه یه فایو پرو، VR و فرمون میگیرم عشق میکنم. :D

از همه مهمتر، جی تی ای بعدی تا سه چهار سال روی پی سی نمیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر