بازي بسِار زِيبا و پر طرفدار انلاين maple story

سلام
کسانی که طرفدار بازی های انلاین باشند حتما این شاهکار رو می شناسند
من هم که عاشق این بازیم
بازی حالت کارتونی دارد
و مانند بازی پر طرفدار world of warcraft هستش

بچه ها راستی این بازی فقط 250 مگ هستش
به نظر من بیاین این بازی رو از اینترنت دانلود کنیم

راستی این بازی بعد از world of warcraft و guild of wars پر طرفدارترین بازی نقش افرینی
انلاین هستش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

و در هر لحظه حدود 5000 نفر انلاین هستند!!!!!!

برای اطلاعات بیشتر و دانلود بازی می توانید از لینک زیر استفاده کنید
http://www.mapleglobal.com/

من خودم دارم با مشخصات زیر بازی می کنم:
name:amin3D
class:wizard
male

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام امین آقا اگه ممکنه یه ایدی از خودتون تو یاهو مسنجر بدین باهاتون کار مهمی دارم

آخرین ویرایش:

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
من این بازی رو یه زمتنی می کردم.آیدیدم هم هنوز هست:Hamed
اما بعد از یه مدت ازش خسته شدم ولش کردم:dozing:
الان دارم دوباره دانلودش میکنم:cheesygri

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
گفتم این تاپیک رو دوباره سره پا کنم. من مدتی هست دارم بازی میکنم یه assassin دارم به اسم ARdeshir که lvl 30 هست و توی سرور ballecon هستم. از دوستان هر کسی که میخواد کاراکتر درست کنه لطفا تو همین سرور بسازه که پخش نشیم. تو این سرور چند تا ایرانی دیگه هست.
موفق باشیم

merkava

کاربر سایت
Oct 4, 2007
9
سلام به همه

آقا این بازی مطمئنید که پولی نیست یعنی همه چیزش آزاده؟
نمونه این بازی زیاد هست مثل
dofus
ولی همه مجانی ولی محدود و باید پول بدید تا همه مپ برای شما آزاد بشه یا آیتم یا ...
این چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
سلام به همه

آقا این بازی مطمئنید که پولی نیست یعنی همه چیزش آزاده؟
نمونه این بازی زیاد هست مثل
dofus
ولی همه مجانی ولی محدود و باید پول بدید تا همه مپ برای شما آزاد بشه یا آیتم یا ...
این چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
این بازی دانلود و بازی کردنش مجانیه و همه جا هم میتونی بری (اگه لولت اجازه بده البته:biggrin1:)
اما یه سری آیتم داره که پولیه و اون آیتما فقط واسه قشنگین. مثه مدل مو و لباس و یه سری اسلحه که فقط قشنگن و چیز ویژه ای به حساب نمیان. تنها چیزی که پولیه و تو بازی به درد میخوره pet هستش که اونم نبودش اذیت نمیکنه ولی بودش خیلی کمکه در کل کسایی هم که تو بازی پول خرج کردن و pet خریدن حدود 10% کله گیمراس. به امید دیدار

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
واقعا واسم جالبه Maple Story که جمعیت چند میلیونی و این همه طرفدار داره اینجا به 10 نفر هم نمی رسن : )و بقیه بجای بالا بردن سطحشون پیشرو مکتب بزرگ n00bism و fanboyism هستن:) و یا دلشون به Casual gaming و 360 خوشه
این پست رو دادم تا تاپیک دوباره بالا بیاد شاید بقیه توجه کنن...
MP یک بازی ساده MMO ه 2D سادست که با همین سادگیش شما رو به دنیای دیگه ای می بره و واقعا معتاد کنندس به کانکشن خاصی هم احتیاج نداره و Dial up جواب میده من با 5 ساعت بازی فقط 18 مگ رسیو کردم lol
MP مثل چیز خاصی نداره اون دنیا و بیشتر Community شه که اونو واسه من جذاب کرده درسته تعداد n00b ها خیلی بیشتره ولی افراد خوبی بینشون پیدا میشه طوری که الان من دوستای زیادی دارم و تو یه Guild عضوم شخصیت جدیدم رو که چند روز پیش تو Bellocan ساختم الان lvl 14 ه و اسمش AuronXV
من تو این بازی چیزایی دیدم که هیچ جا ندیدم با دوستان ماجراجویی های زیادی کردم که هیچ وقت فراموششون نمی کنم
توصیه می کنم حتما این بازی رو تجربه کنین;)

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
یادش بخیر چقدر با این بازی حال کردم.این تاپیک هم خاک خورده بود...همه فکر میکنن چون بازی 2D هست حتما مسخرس اما نمیدونن که اگر یه بار این بازی رو امتحان کنن معتادش میشن.به همه کسایی که اینترنت پر سرعت دارن پیشنهاد میکنم دانلودش کنن;)

آرش-19

کاربر سایت
Jul 19, 2006
108
نام
آرش
سلام
منم به این بازی علاقه مند شدم. الانم دارم دانلودش میکنم.
اگه امکانش هست منو راهنمایی کنید. از صفر توضیح بدید.

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
توضیح نمی خواد می دونم تو خودت RPG بازی بیای همه چیز رو میگیری فقط واسه ساختن شخصیت توی سرور Bellocan بیا که باهم باشیم سرور دیگه بری نمی تونی برگردی تو سرور های دیگه توی هر سرور می تونی سه کاراکتر بسازی
اومدی منو AuronXV رو تو Buddy List ت اد کن میام پیشت معمولا شبا از 9 هستم یا بعضی وقتهام بعدظهر

آرش-19

کاربر سایت
Jul 19, 2006
108
نام
آرش
من ورژن فول بازی رو دارم دانلود میکنم. حجمش 820 Mb فکر کنم تا امروز بعد از ظهر
دانلودش تموم بشه. احتمالا امشب همدیگرو ببینیم.

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
من ورژن فول بازی رو دارم دانلود میکنم. حجمش 820 Mb فکر کنم تا امروز بعد از ظهر
دانلودش تموم بشه. احتمالا امشب همدیگرو ببینیم.

exe ه ستاپ بازی یکم عجیبه مثلا اگه با دانلود منیجر میگیری و فایل به قطعات زیاد تقسیم بشه بعد Pause ش کنی یا کانکشن قطع بشه بعد از Join و موقع اجرا پیغام Intialization Error میگیری و مجبوری دوباره دانلود کنی ! واسه رفع این مشکل هم می تونی ستاپ بازی رو که بصورت rar و 20 پارتی هست بگیری که مشکلی نداره
بعد اینکه بعد از نصب هم موقع اجرا بازی ممکنه ارور BSOD یا همون صفحه آبی مرگ بگیری:biggrin1: کامپیوتر ریستارت شه اما واسه سیستم مشکلی پیش نمیاد البته که این مشکل ها رو میشه رفع کرد حتی یک FAQ واسه اینا نوشته شده که می تونی از لینک زیر ببینی من خودم چند بار BOSD گرفتم اما الان مشکلم حل شده;)
http://www.sleepywood.net/forum/showthread.php?t=1019848

آرش-19

کاربر سایت
Jul 19, 2006
108
نام
آرش
exe ه ستاپ بازی یکم عجیبه مثلا اگه با دانلود منیجر میگیری و فایل به قطعات زیاد تقسیم بشه بعد Pause ش کنی یا کانکشن قطع بشه بعد از Join و موقع اجرا پیغام Intialization Error میگیری و مجبوری دوباره دانلود کنی ! واسه رفع این مشکل هم می تونی ستاپ بازی رو که بصورت rar و 20 پارتی هست بگیری که مشکلی نداره
بعد اینکه بعد از نصب هم موقع اجرا بازی ممکنه ارور BSOD یا همون صفحه آبی مرگ بگیری:biggrin1: کامپیوتر ریستارت شه اما واسه سیستم مشکلی پیش نمیاد البته که این مشکل ها رو میشه رفع کرد حتی یک FAQ واسه اینا نوشته شده که می تونی از لینک زیر ببینی من خودم چند بار BOSD گرفتم اما الان مشکلم حل شده;)
http://www.sleepywood.net/forum/showthread.php?t=1019848

از راهنماییت ممنون
ولی من با دانلود منیجر از دیروز شروع به دانلود کردم. تا الانم 5-6 بار Pause کردم. مثلا
دیشب که کلا سیستم رو خاموش کردم و امروز صبح دوباره رزیوم کردم.
متاسفانه از ظهر تا حالا کاری داشتم نتونستم دانلود داشته باشم. از حالا رزیومش میکنم
به امید خدا تا شب دیگه باید تموم بشه. تا حالا 500 مگ رو گرفتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر